Barcelona

Ειναι ομαδα-ιδεα, ο απολυτος εκφραστης του επιθετικου ποδοσφαιρου. Περσι μπορει να το χασαμε, αλλα φετος παμε γερα για πρωταθλημα-κυπελλο-τσουλου…

Η ενισχυση σημαντικη, Ανρι, Γιαγια, Γκ. Μιλιτο, Αμπινταλ (επιτελους ειχαμε φριξει με τον Φαν Μπρονκχορστ τοσα χρονια αριστερα)…

Δωσαμε Μπελετι ομως, οποτε θελουμε καποιον στα δεξια για να μην ξεμεινουμε με τον Ολεγκερ (οποιος ειδε περσι το Μπαρτσα-Ρεαλ, καταλαβαινει τι λεω)…

Μονο ο Ραϊκαρντ δεν με πολυ-εμπνεει…

Καρβου παλιο Real-ικε μια χρονια χαρηκες, φετος ειναι παλι δικο μας!!

Έχουμε το πιό γεμάτο ροστερ στην Ευρώπη, οπότε πιστεύω θα μπούν στην τροπαιοθήκη μας και οι τρείς τίτλοι. Η
μόνη ομάδα που κάπως με φοβίζει είναι η Σεβίλλη.

Εκει στη Ρεαλ ειναι βλακες ε. Εχεις τον καλυτερο προπονητη στον κοσμο, σου παιρνει πρωταθλημα με τον Ντιαρα και τον καθε αμπαλο και τον διωχνεις.
Βαλενθια ειμαι, μ’εκανε η ομαδα του 99 με Λοπεζ και Μεντιετα αλλα η Μπαρτσα παιζει μπαλαρα και την στηριζω.

[SIZE=“4”]REAL MADRID C.F.[/SIZE]

Καταλανοι ειστε μισητοι εχθροι.

Orgulo Vikingo - Θυρα 13

Amigos Para Siempre!!!

Ατλετικο Μαδριτης ρε.Αλλα εφυγε η λατρεια μου ο Τορρες. :frowning:

Χα! Φρανκικα καταλοιπα. Ειχατε ποτε Κροιφ ρε? Μαραντονα? Ρομαριο? Στοιτσκοφ? Ριβαλντο? Μη συνεχισω…

Και ΠΑΟ και Ρεαλ! Θλιβερο…

Και ο Γκαλετι…

Ντι Στεφανο, Πουσκας, Ζινταν.

Οσο για το Φρανκο εχεις δικιο φυσικα, αλλα εγινα ρεαλ για αλλους λογους φυσικα, τους οποιους, μπορω να στους εξηγησω .:wink:

ΟΣΦΠ και Μπαρτσα ακομα πιο θλιβερο και τραγικο!!!

Οσο για την Ατλετικο παιζει ο Γιουρκας ρεεεε!!!

Ντι Στεφανο, Πουσκας πριν 50-60 χρονια. Επι Φρανκο δηλαδη. :stuck_out_tongue: Ζινταν, καλος αλλα ειναι μονο ενας. Ας μου ελεγες τουλαχιστον Μιτσελ, Μπουτραγκενιο, Ραουλ…

Θλιβερο και τραγικο για σενα που τα τελευταια χρονια μας βλεπεις να σηκωνουμε κουπες!

Αστο κατσε μονο με 2 πρωταθλητριων και ασε με εμενα με 9!!!:stuck_out_tongue:

Πολυ καλο υλικο αλλα με Ραικαρντ που πανε;;;

Δν νομιζω να παρετε καποια κουπα φετος.Υπαρχουν αλλες καλυτερες ομαδες απο την Μπαρτσα.

Είμαι Ρεάλ αλλά γουστάρω τρελά και τη Μπάρτσα…είμαι ανώμαλος τελικά!!!

Έλα μωρή μπάρτσα!!! Ε φέτος θα το σηκώσει! Αφού την αφήσαμε να κρατήσει και δεν της πήραμε τον τζιοβάνι!

Όπως ??

Υπαρχουν ομαδες που ξερουν καλυτερα να παιρνουν το αποτελεσμα που θελουν. Οπως η Μιλαν ας πουμε…

Εγω πιστευω πολυ στη Σεβιλη.

Δεμενη ομαδα,παικτες που ειναι χρονια μαζι και πανω απο ολα χωρις παικτες-βεντετες.Μακρια απο διαφημισεις κ τετοιες μλκιες οπως ο Ροναλντινιο κι αλλοι.

Ο Ροναλντινιο περσι μπορει να το εχεσε λιγο αλλα γενικα κανει απιστευτα πραγματα. Ο Μεσι δεν σε εμπνεει? Ο Ανρι? Και φετος υπαρχουν και Μιλιτο, Αμπινταλ στην αμυνα…

Η Μπαρτσα ειναι νεα ομαδα ενω η Σεβιλη οχι.

Η Σεβιλη με εχει τρελανει.Μπορει να μν το παρει αλλα σιγουρα θα παει τετραδα.

ΑΝ δέσει η Μπάρτσα θα είναι από άλλο πλανήτη…ΑΝ όμως δέσει.

Δεν αρχισαμε καλα. 0-0 με Σανταντερ κι ενω παιζανε με 10 απο το 68’. Ραϊκαρντ συγκεντρωσου…

εμένα μια χαρά αρχή μου φαίνεται… :stuck_out_tongue: