Barcelona

οταν η μπαρτσελονα σταματησει να παιρνει περιφερειακους επιθετικους θα ειναι ενα τεραστιο βημα για την ανθρωποτητα

Μα έτσι και αλλιώς αυτό είναι το πλάνο. 9αρι στυλ Ζλάταν δεν έπιασε (αν και πέταξε 20+ γκολ) γιατί παραήταν στατικός για την ομάδα. Πιο πολύ στυλ Βίγια ο οποίος πριν τον τραυματισμό ήταν ότι έπρεπε, τραβιόταν έξω αριστερά και άφηνε χώρο στο Μέσσι. Κάτι ανάλογο θα κάνει και ο Νέιμαρ λογικά.
Επίσης κουβέντα να γίνεται, θυμήθηκα το ρεκορ που έιχε ο Ίμπρα όταν έφυγε απο Ιντερ η προηγούμενη του ομάδα να παίρνει CL αλλά σταμάτησε με την μεταγραφή στην Παρί.

Χωρίς σοβαρή αμυντική λειτουργία, και τον Μαραντόνα να μετενσαρκώσουν, πάλι τα ίδια θα έχουμε του χρόνου.

Επίσης ο Ετό ήταν κανονικότατο φορ περιοχής.

Με πλεονέκτημα να παίζει παντού ε, μέχρι και μπακ τον γύρισε ο Μουρίνιο σε κάτι ματς με Ιντερ.

Nαι αλλά με τον ερχομό του νευμαρ μάλλον πρέπει να ξεχάσουμε το σεντερ φορ και φέτος. με πέδρο και σαντσες αν μεινει θα παίξει. Πρέπει οποσδήποτε στόπερ. Και μη σου πω και αριστερό μπακ γιατί ο άλμπα δεν κολλάει με τον άλβες.

παιχταρα ο ετο

ακομα κ εγω που ειμαι αντιμπαρτσελονικος το αναγνωριζω

Ε, ναι, γι’ αυτό και ήταν κορυφαίος.

Αλλά ήταν φορ, έμπαινε περιοχή, του δινες τη μπάλα, το βαζε.
Ουτε πασούλες, ούτε να ντριμπλάρουμε τον τερματοφύλακα και μαλακίες.

Τεσπα, πραγματικά με Τσάβι, Ινιέστα εντελώς σκασμένους ωστε να μην μπορούν να πιέσουν με την ένταση που το έκαναν μέχρι και το 2010/11 και αμυντικά ανύπαρκτα μπακ (πλην Πικέ) μόνο δυσοίωνο φαντάζει το μέλλον.

Τρείς μεταγραφές μίνιμουμ θέλει το αμυντικό κομμάτι, αν τις κάνουν βλέπουμε.

επίσης, το τρικ είναι να βρει μια λύση με τα μπακ. φέτος πήρε ένα δεύτερο ντάνι άλβες απο αριστερά και μπάζει απο παντού. Όσο έπαιζε ο Αμπινταλ αριστερά, γινόταν ο τρίτος σέντερ μπακ και ο άλβες έπαιζε ουσιαστικά χαφ

Aυτό ειπα και εγώ. :stuck_out_tongue:

Τώρα το είδα!

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Σαμουελ Ετο λεει… Τι παικταρας… Λατρεια…

…δεν κατάλαβα, γύρισε ο Έτο στην Μπάρτσα;:):!:

πάμε για ματα λέει…

Ψιλομούφα μου φαίνεται. Μακάρι αλλά δεν νομίζω να πάρει και άλλον με χρήματα “Νέυμαρ”

ετσι.

να παρει κ ενα μεσοεπιθετικο η μπαρτσελονα, ετσι για το ροκ.

ρε κριμσον μπαρτσελόνα είσαι; Εγώ περίμενα καμιά βαγιαδολίδ.

:lol: αλήτες. σταματήστε να με πειράζετε για τις ομάδες που υποστηρίζω :smiley:

ειπε ο Θεσσαλονικιος που ειναι Αστερας Τριπολης. :stuck_out_tongue:

Ε, ναι. Αν ελεγα οτι ειμαι Μπαρτσελονα ενώ υποστηριζω Αστερα και Αμβουργο θα το περιμενα το αναλογο σχολιο.

Δεν ξερω αν θα βγω σωστος, αλλα πιστευω θα κολλαγε ο Ματα στην Μπαρτσα. Και ειναι ενας παικτης με πολυ μελλον μολις στα 25 του. Μακαρι να γινει αυτη η μεταγραφη.