Barcelona

κατάλαβες σιτι? κατάλαβα να λες

Απο τα πιο ωραία classico μέχρι στιγμής. Η μπαρτσα παιζει με εννια, ο Φάμπρεγκας είναι αλλού και ο αλβες άμυνα δεν παιζεΙ οποτε οι άλλοι κάνουν πάρτυ στην πλευρά του. Πολύ καλός ο μπενζεμα σήμερα.’

[B][SIZE=4]Ο ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΖΕΙ![/SIZE][/B]

To πιο αστείο είναι ότι οι παίκτες της Ρεάλ ακόμα και αφού έχει σφυρίξει το πέναλτι, συνεχίζουν να διαμαρτύρονται! :lol:

Όπως και να το κάνεις η επιρροή του σπέσιαλ ξεφτίλα δε φεύγει εύκολα. Τουλάχιστον κάτι έχει περάσει στην ομάδα ο Αντσελότι και μετά από καιρό βλέπουμε πραγματικά ωραίο κλάσικο.

No worries, το δικό σας παίζει να ταν ακόμα πιο αστείο :!:

Ξενέρωσα με το κοράκι και τους βουτηχτές Ρονάλντο και Νεϊμάρ, μέχρι τώρα γούσταρα άπειρα. Κυρίως μ’ αυτόν τον υπερπαικταρά τον Ντι Μαρία που πραγματικά έβγαλε μάτια στο α’ ημίχρονο.

Ευτυχώς που ειμαστε αγοράκια και βλέπουμε τετοια μπάλα !!! Η Μονη μαλακια ειμαι οτι κάνω δίαιτα και δεν έχω πιτσο μπυρα μπροστά μου !!

Metalheart

να είναι καλά ο special none που έφυγε και ξαναβλέπουμε ματσάρες

Και τα δύο ανατροπές ήταν γράκχε, προσπάθησε να μην είσαι τόσο προκατειλημμένος.

Όπως φαντάζομαι και αυτό τώρα δα του Ινιέστα, ε; :lol:

Έτσι. Τα πέτσινα της Μπαρτσελόνα είναι τα καλά!

Χάλασε τελείως το παιχνίδι…

Στο 77 αρχισα να βλεπω…απλα πειτε μου αν τα 2 προηγουμενα πεναλτυ που εδωσε ηταν σαν αυτο η χειροτερα λολ

Χειρότερα, το μεν Παπουτσέλειο, το δε Οσκαρικό

Όλες οι αποφάσεις σωστές. Ακόμα και το πέναλτι της Ρεάλ σε κανονική ροή αγώνα πολύ δύσκολα φαινόταν ότι είναι εκτός.

Οι κάθε λογής βάζελοι θα κλαίνε για τους διαιτητές ακόμα κι όταν παίζουν NBA Jam.

Πρέπει επειγόντως να βγάλεις τα κυανέρυθρα γυαλιά σου.

Μπα, διασκεδάζω περισσότερο τα παιχνίδια φορώντας τα.

Αντιθέτως άμα βάλω τίποτα πράσινα ή μπλε, όποτε βλέπω μπάλα θα είμαι με μια στραβωμένη μούρη επαναλαμβάνοντας μονότονα “τι έδωσε πάλι ο αλήτης”.

Αυτό ακριβώς, μην λέμε ό,τι θέλουμε.

ελα ρε κρις τωρα, καμια συμπαθεια δεν εχω για ρεαλ, αλλα τα 2 της μπαρτσα που ειδα τωρα ηταν κλασικα του στυλ ‘α να ενας αμυντικος ας πεσω πανω του μπας και παρω πεναλτυ’ και του ροναλντο απλα δεν ηταν πεναλτυ
αμα ειναι ετσι να σφυριζουν ας μου το πει καποιος να γινω εκατομμυριουχος παιζοντας οβερ 6,5

Μα πώς μπορεί ο Νειμάρ που είναι ΜΠΡΟΣΤΑ από τον Ράμος και μόνος με το τέρμα να πει “ας σταματήσω λίγο να έρθει δίπλα μου ο Ράμος να κάνω ότι πέφτω και να πάρω πέναλτι και κόκκινη”? Βάλτε λίγο τη λογική και το μυαλό να δουλέψει, Ο Ράμος βλέπει ότι ο άλλος είναι τετ-α-τετ και προσπαθεί έξυπνα να τραβήξει όσο λίγο χρειάζεται, μιας και ο επιθετικός σε φουλ ταχύτητα όπως ο Νειμάρ δε χρειάζεται παρά έλάχιστη παρεμπόδιση για να ανατραπεί. Δυστυχώς για τον Ράμος, η πουστίτσα του δεν έπιασε και πήρε αυτό που έπρεπε.

Όσο για τη φάση του Ινιέστα, στο ριπλέη φαίνεται καθαρά ότι ο Αλόνσο πάει πάνω του λανθασμένα και άτσαλα, κάτι σαν Μιχάλης Κωνσταντίνου πάνω σε Στέλιο Βενετίδη προ δωδεκαετίας.

Ειδικά του Ινιέστα φαίνεται καθαρό πάντως

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ιστορικές στιγμές…!! (και σωστό παράδειγμα!)

ΜΕΣ ΚΕ ΟΥΝ ΚΛΟΥΜΠ ΡΕ και αφήστε τους να ψάχνονται :!:

Άτιμε κόσμε, πλέον περιμένω τα ξένα ντέρμπι μπας και χαρώ λίγο με τις δεύτερες ομάδες μου.