Basketball ή αλλιώς "μπάσκετ ω ρε"

Ε μα, είναι δυνατόν να θες να κερδίσεις? Πού ακούστηκαν αυτά

παικτρονι αυτος ο Κουπερ παντως

η διαιτησια ασχολιαστη, σκεφτομαι σοβαρα να μη δω τους τελικους φετος, εχω ηδη χασει 10 χρονια απο τη ζωη μου απο το αιμα που εχει ανεβει στο κεφαλι μου τα τελευταια χρονια

χαμος στο μπασκετ? χανουμε με 2 στη νεα σμυρνη 15 δευτερα πριν το τελος.

πηγε παραταση τελικα.

…θρίλερ και στην παράταση…καλό θα μας κάνει κιένα δύσκολο ματς…τριποντάρα Σπανούλη και πάμε για τελικό, να δούμε τι θα γίνει:):!:

Γιατί όταν είναι νόβα δεν υπάρχει πουθενά live straming;

ειναι απλο,γιατι γαμ…ται!!!

Ελεος με τις διαιτησιες του βαζελου στην ελλαδα ομως. Ασε τον παοκ μωρε να παιξει υο μπασκετ του, αφου θα τον κερδισεις.

Δεν το βλέπω, ευτυχώς μάλλον για την ψυχική μου υγεία, να υποθέσω 3 φάουλ σε Μπόγρη/Μαργαρίτη και τεχνική σε Μαρκόπουλο μέσα σε μία φάση;

Οχι τοαο του ματς,αλλα πουστιτσες που επιτρεπουν σε μια καλυτερη ομαδα να μαζεψει διαφορα 6 ποντων σε ενα λεπτο.

Στην Πυλαία κάποιοι παίζουν με όλη την ψυχή τους και ματώνουν για τη φανέλα, και λίγο πιο μακριά η πλειοψηφία του ΛΑΟΥ ασχολείται με την επιστροφή του Άγγελου Αναστασιάδη.

καληνύχτα μας :bye:

Ναι ρε μλκ, εκατσα να το δω γιατι, μεσα σε ολα, περιμενα να ναι καμινι κτλ κτλ.

1 ματς ρε μαλάκες… ένα γαμημένο ματς… και θα ταν όλοι κερδισμένοι., στο δεύτερο ματς του ΟΑΚΑ θα χε περισσότερο κόσμο… σήμερα θα ταν γεμάτο… μεθαύριο πάλι… καλύτερη ομάδα οι άλλοι το ξέρουμε… θα περάσουν το ξέρουμε… το ίδιο αποτέλεσμα θα ήταν στο τέλος, απλά θα κέρδιζε και κάτι το ρημάδι το άθλημα… αλλά δεν γαμείς…δεν έχεις λεφτά δεν έχει δικαίωμα στη νίκη… μετά απορεί ο Γιαννακόπουλος που δεν έχει κόσμο το ΟΑΚΑ… καλά σούτια στους τελικούς…

Αν ήταν να έρθουν οι γνωστοί πανηγυρτζήδες μπαχαλάκηδες και να τιμωρούνταν η ομάδα για τα ματς με Πανιώνιο, καλύτερα που δεν ήρθαν, στο διάολο το καμίνι.

Απλά, με έναν σέντερ της προκοπής (αντί του αστείου Καλλέ) για να αλλάζει τον Μπόγρη και έναν απλά αξιοπρεπή άσο (αντί του λίγου Τσόχλα) να ξεκουράζει τον Κούπερ, μπορούσαμε το μπρέηκ. 1000 άτομα παραπάνω σε κάθε ματς δηλαδή, τόσο απλά. Έτσι το βλέπω εγώ βέβαια, ο ΛΑΟΣ διαφωνεί, καλύτερα στον θίασο σαββίδη.

Δεν παίζει να έκανε το παρακάτω ο Ρες.

Ο Τόμας ο Ρες…

Απλά δεν παιζει…

Το ιδιο σκεφτηκα και εγω οταν το ειδα. Πρεπει να ειναι φωτοσοπ σε βιντεο ή κατι τετοιο, αν θυμαμαι καλα ο Ρες εκανε τελευταια φορα αλμα περιπου 6 χρονια πριν

Η φάση είναι Uncle Drew α-λα ιταλικά νομίζω εγώ.

Βαλσαμωστε τον

edit: τωρα και σε βιντεο https://www.youtube.com/watch?v=LDBSd3KR8VY

Κατέβηκε το βίντεο. :lol:

http://www.dailymotion.com/video/x1xhysy_o%CE%B9-%CE%B4%CE%B7%CE%BB%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B3%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%85_sport?start=1

Αλλοίωση αποτελέσματος με 16-0 βολές στο δεύτερο ημίχρονο! :lol3: