Battlestar Galactica - Best Show Globally (So Say We All!)

οκ…

αντε και καλο μου κολλημα…

:p:lol::slight_smile:

ααχχχ σε ζηλευω…
αντε να αρχισει το caprica!!!:stuck_out_tongue:

Μολις ειδα το φιναλε της 3ης σεζον και παω για τεταρτη.προσωπικα την θεωρω την καλυτερη σειρα.ετσι απλα.σιγουρα η αγαπημενη μου.μπορει να ειμαι μεγαλος φαν του λοστ αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν φτανει καθολου την ωριμοτητα αυτης της σειρας.απλα φανταστικη!!!

Εγώ φτάνω στο τέλος της 1 season και δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με τους από πάνω. Αν και έχω δει λίγα επεισόδια σίγουρα την βάζω στη δεύτερη θέση προτίμησης μετά από House.

Δες το φιναλε της 1ης σεζον και μετα πες μου ποσο γαματο σου φανηκε.Πραγματικα ειναι λες και αυτη η σειρα ειδικευεται στα φιναλε.

χαχα που να δειτε τι γινετε στην 4η :stuck_out_tongue:
και εγω δεν ξερω αν το λοστ η αυτη ειναι η αγαπημενη μου σειρα ever…(θα κριθεί απο την τελευταία σεζον του lost…)

ok :|:|:|
το season finale της πρώτης δεν το περίμενα με την καμία.:|:|:|
μου λέει ότι τα επόμενα επεισόδια θα είναι ακόμα καλύτερα.

Πο,πρωτη σεζον φιναλε…δεν ειναι καν ζεσταμα μπροστα στα επομενα…αφου σου αρεσε ως τωρα,ετοιμασου για πραματα περα απο καθε λογικη…SO SAY WE ALL!!

Ρε παιδια ακουω περι Battlestar Galactica στο Big Bang Theory αλλα δεν ξερω καν τι ειναι :-/

…διαβάζουμε και κανένα εισαγωγικό ποστ λοιπόν.

Α σορυ :roll:

πο,φτιαξε με…:smiley:

:lol::lol::lol::lol:

Εμένα το μόνο πράγμα μου με ξενερώνει άσχημα είναι όλα αυτά περί Θρησκείας…
πραγματικά πόσο τους σιχαίνομαι όλους αυτούς που λένε απλά και την λέξη θεός…

http://www.electricrequiem.com/forum/showthread.php?t=22853

Ρε Σάμαν, νόμιζα ότι θα ήτανε το “ignore list και ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ” ρε γαμώτο. :frowning:

Μπα, εμένα μόνο το τρεντ των “άθεων” με ενοχλεί :stuck_out_tongue:

Ρε το board game το δοκίμασε κανείς?

πιο βαρετο και απο τζαμ σεσσιον με σαμαν μου φαινεται

εδιτς: τι πινει ο αποκατω;

Εγω εδω που ειμαι με σκατενιο νετ και διαφορες μλκιες,δεν μπορω να κατεβασω τιποτα…το κατεβασες εσυ?τι λεει?

Το ραπιντ μου το αρνείται γαμώ τα πρήμιουμς. Το παλεύω