Battlestar Galactica - Best Show Globally (So Say We All!)

το board game ? :expressionless:

ρε χαζούλη, πσάκσε τα ίντερνετς.

ρε μαλακα γιατι εβαλες στο εκτος λινκ με rick roll’d
τι κρυφα νοηματα ειν αυτα?

εντιτ
τι ειν αυτο το board game που ψαχνετε αγορια?

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=762760#post762760

galactica φαε τη σκονη μου !!!

Καλα,μπορει και οχι,αλλα who cares…

παιδιά να ρωτήσω, η 4η season είναι ξεχωριστεί από την 4,5???
επειδή στο net έχω βρει να κατεβάσω μόνο την 4 season, και όχι την 4.5…
για enlighten the case:roll:

Η 4η σεζόν έχει σύνολο 20 επισόδεια. Αν αυτή που κατέβασες έχει τόσα, είσαι οκ

α οκ 20 έχει οπότε συνεχίζω.
thnx man:D

[Απολυτο καψιμο mode off]
Μολις τελειωσα την σειρα σε λιγοτερο απο μια βδομαδα:!:
Το μονο που εχω να πω ειναι

We are proud children of Admiral Adama and his fellow people
SO SAY WE ALL

Τί off! Προφανώς θες να πεις ότι το απόλυτο κάψιμο μόουντ είναι τόσο on που πρέπει να περάσουν χρόνια για να πάει στο off! 8O

Η σειρά έσπειρα σύμπαντα απλά.
Σίγουρα μετά το house ότι καλύτερο έχω δει στη tv. Δεν θα κάνω αναλύσεις, απλά θα πω ότι GAMAY, και όποιος δεν έχει να κάνει κάτι και θέλει να ασχοληθεί με σειρές, αυτή πρέπει να είναι η δεύτερη του επιλογή.:smiley: Εύγε Lupin!


Σαφώς και η πρώτη είναι House8)


Now playing: Doro - We are the Metalheads
via FoxyTunes

Ποιό House ρε Έιντζελ σύνελθε ρεεεε.

[SPOILER]Μην πεις τίποτα ε. Δεν έχω αναφέρει ακόμα τη λέξη “Σάμπαθ”.

Ουπς.[/SPOILER]

έχεις δει άλλες σειρές? :lol: καλός, χρυσός ο χάουζ (τον είδα στον ποντικομικρούλη της προάλλες κι έλιωσα), έχουν παιχτεί κ κάποιες γαμάτες επεισοδιάρες, αλλά η πλειοψηφία των επεισοδείων κακά τα ψέματα είναι σε στυλ σαπουνόπερας :stuck_out_tongue:

Ίσως η 5η season να ήταν έτσι όπως λες, αλλά 1,2,3,4 και 6 εκτός από 2-3 επεισόδια καμιά σχέση. Και ναι έχω δει άλλες σειρές[-X:p Τέσπα.

Επίσης για battlestar από την αρχή με ξενέρωσε η όλη φάση με την θρησκεία, παίζει να το είχα ξαναπεί. Δεν περίμενα να έχει παίξει τόσο πολύ ρόλο, σε αυτή τη σειρά. Ίσως το μοναδικό μείον.


Now playing: Doro - We are the Metalheads
via FoxyTunes

Πλακα πλακα ακομη δεν την εχω ξεπερασει τη σειρα, σημερα καθισα και ειδα κατι specials που εχουνε βγαλει καθως και τα webisodes που δεν τα ειχα δει. Γαμωτο θελω και αλλο:(

Εγω παντος την θεωρω την καλυτερη σειρα που εχω δει ως τωρα (Thanks Lupin:thumbup:)

Edit: Εβαλα να κατεβαινει το πιλοτικο επεισοδιο της νεας σειρας Caprica, για αν δουμε τι λεει:-k

Ειδα τελικα το pilot του Caprica, συμπαθητικο ητανε και η ιστορια ενδιαφερον θα ελεγα.
Τωρα περιμενουμε να ξεκινησει κανονικα η σειρα για να δουμε πως θα εξελιχθει, παντως σε καμια περιπτωση δεν ειναι bsg.

πετυχα επεισοδιο στο σταρ στις 3 παρα το πρωι 8O

κλασικος μαλακισμενος ελληνικος προγραμματισμος #-o

επιμενω παντως οτι η σειρα ειναι επιφανειακα αλληγορικη κ απεχει απο το να χαρακτηριστει αριστουργημα στο μυαλο μου

ποσο μαλλον τωρα που υπαρχει ενα wire να δειχνει τι πραγματικα σημαινει

τηλεοπτικη σειρα [SIZE=“5”]αριστουργημα[/SIZE]

να πας στο θρεντ σου. μη μας μολύνεις τη ΘΡΕΝΤΑΡΑ μας. άντε γιατί είμαστε και ελιτιστές εμείς και θα στείλω τον αντάμα να ξεκοιλιάσει τον ομάρ με τα ίδια του τα χέρια.

:stuck_out_tongue:

με σενα δε τσακωνομαι , εχεις γραψει καλα λογια στο θεμα του wire :stuck_out_tongue:

omar = νο1 brotherfucker

Το πέτυχα και γω το επεισοδειο στις 3 παρά. Έλεος τι να πεις. Τέτοια σειρά και να τη βάζουν τόσο αργά.