Battlestar Galactica - Best Show Globally (So Say We All!)

εε μισές δουλείες θα κάνουμε.:roll::roll::roll:8)

Oυτε μενα μαρεσει η Ντουαλα:p
Aλλα Καρα ειναι ονειρωξη…
Αλλα και παλι,αμα εχεις Νο.6…δεν θες αλλα θηλυκα στη σειρα…

Αυτό! Τι λέμε τώρα, εδώ η σειρά έχει το απόλυτο όνειρο και μιλάτε για άλλες; [-X

(Λουπίνε με χρωστάς κάτι ε! Top-10 BSG episodes :D)

σωστος,τοχα στα υποψιν αλλα ετρεχα λιγο these days,θα σου ερθει αυριο ενα ομορφο πιεμ ομως:wink:

(επισης,ΤΙ,ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΜΟΥΦΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΩΡΑ???ε?ε?ε???)

Χα χα χα, άσε ρε, και όταν παιζόταν ακόμα ΤΟ ΕΠΟΣ έγραφα εδώ :stuck_out_tongue:

Ρε, αστειεύομαι, δεν ήθελα να σε χώσω σιγά, take your time! 8)

Παιδιά επειδή παίζει μπέρδεμα σχετικά με τις κυκλοφορίες της σειράς σε Bluray-DVD θα ήθελα λίγη διαφώτιση! Ποια είναι η καλύτερη (και πιο πλήρης έκδοση) αυτή τη στιγμή που κυκλοφορεί για Region 2, ξέρει κανείς?

[SIZE=“4”]Battlestar Galactica: Investigating Flesh, Steel And Spirit[/SIZE]

Covers the television science fiction show “Battlestar Galactica” from beginning to end, including the show’s principal themes from the depiction of sexuality in an era of artificial people and downloaded memories to what it means to be a member of a military organization when the stakes are not victory or defeat but survival.

PAPERBACK - 296 Pages

EUR 12.99 Free Delivery

Pre-order. | Due for release on 15/06/2010

http://www.play.com/Books/Books/4-/14660916/Battlestar-Galactica/Product.html

Ρε μαλάκες εντάξει, σιριαλάρα από τις πολύ λίγες αλλά μην το κάψουμε κιόλας!

χαχα…
ετσι το ποσταρα…
δεν το εχω δει ακομη…!!
εχω ολα τα επεισοδια σε dvd αλλα την εχει ακουσει το dvd player…:?

μολις τελειωσα την τριτη σεζον…

τον εχω παιξει 2 φορες και δεν ηρεμω…

:cry::cry::cry:

γιατι μωρη ντουαλα το εκανες αυτο…

ενταξει ολα αλλαξανε. πεσανε απο ακροπολη και βρηκαν πορτοφολι… χεχεχεχε. παντως επιτελους μια σειρα που εχει σωστο τελος.

τι ειναι τουτο???

κατι το οποιο κουραζει και θα αγνοηθει πιθανοτατα γτ δεν χρειαζομαστε ταινια τωρα-ρημπουτ ΞΑΝΑ για τον κινηματογραφο,με νεο καστ,ιδεες κτλ…

παλι καλα…

περιττο οτι η σειρα εχει διανεμηθει και ολοι λενε τα καλυτερα…

ετσι,pass the flame…
\m/
SO SAY WE ALL!!!

Αν και δεν ειμαι sci-fi fan, μολις ειδα την τοσο πολυφημισμενη σειρα Firefly to 2006, ξεκινησα και το BSG 2004.
Eνταξει, τετοια παραγωγη δεν εχω ξαναδει. Παμπολα τα θρησκευτικα μηνυματα και πονηρα Cylons

Πριν απο λιγο καιρο τελειωσα και το Farscape, καλουτσικο και αυτο, αλλα σε μπατζετ το bsg δεν πιανεται πουθενα.

Το Firefly το είδα και εγώ πρόσφατα και μου άρεσε αρκέτα, κρίμα που κόπηκε. Το Farscape το προσπάθησα αλλά δε με έπεισε. BTW το καινουργιο Stargate το έχει δει κανείς; θέλει απεγνωσμένα να μοιάσει σε BSG αλλα δεν…

Ένας κύκλος έμεινε ακόμη…

Στο τέλος του 3ου ποιος ξέρει τι τραγούδι ακούγεται???

All Along The Watchtower του Bob Dylan σε διασκευή που έγινε για την σειρά, το έχει κάνει και διασκευή ο Jimi Hendrix.