Battlestar Galactica - Best Show Globally (So Say We All!)

Εξαιρετική σειρά. Είμαι στο 3Χ10 και πραγματικά δε με νοιάζει να μαντέψω ποια εξέλιξη θα έχει και ποιο θα είναι το τέλος. Απλά απολαμβάνω το ΕΠΟΣ επεισόδιο επεισόδιο. Καθηλωτική.

Τελειωσεεεε !
Εχω αφησει το Razor για το τελος, γιατι μετα το φιναλε της 3ης δεν επαιζε να πηγαινα πισω στο Prometheus.

Μια καταπληκτικη σειρα, καθηλωτικη οπως λετε και παραπανω…
Πολυ καλες ερμηνειες, πολυ καλο σεναριο και τελειο ending και απειρες ανατροπες!

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι λιγα επεισοδια μου φανηκαν fillers αλλα και το οτι πολυ μεγαλα και σημαντικα σκηνικα συμβαινουν στη ναρχη καθε σεζον!
Ολες οι σεζον δυνατες, εκτος απο τη 3η που τη βρηκα λιγο κουραστικη απο τη μεση και κατω, αλλα και παλι επρεπε να δειξει την εξελιξη των χαρακτηρων.

Δε περιμενα τετοιο κολλημα, μιας και τελευταια δυσκολα θα βαλω να δω μια 40λεπτη σειρα.

ALL HAIL BILL ADAMA, απο τους καλυτερους χαρακτηρες της τηλεορασης!
SO SAY WE ALL !

Απλά φοβερή σειρά, τα σημεία όπου έμπαινε η θεϊκή διασκευή του All Along the Watchtower ήταν σκέτη ανατριχίλα!

So say we all :smiley:

[B]B[/B]est [B]S[/B]how [B]G[/B]lobally

SO SAY WE ALL.

στο πολυ ευκολο η καλυτερη ολοκληρωμενη σειρα που εχω δει.
So Say We All…

Το καλοκαίρι του 2010 για κανένα τρίμηνο είχα πέσει με τα μούτρα. Κόλλησα κάποια στιγμή στη season 3, δεν έβρισκα και σωστους υπότιτλους, το παράτησα.

Για σπρώξτε λιγάκι :stuck_out_tongue:

Το τελείωσα σήμερα, το είχα ξεκινήσει πριν μερικά χρόνια αλλά ο δίσκος απεβίωσε χάνοντας όλα τα αρχεία :’(

Τα είδα όλα σε HD εννοείται, με την σειρά που λέει εδώ

Εύκολα από τις καλύτερες σειρές που έχω δει, δεν έχω να πω κάτι άλλο, ακόμα το επεξεργάζομαι.

[B]σο σει γουι ολ[/B]

Amen, brother.

[B]WTF ? NEA TAINIA ?[/B]

[B]Battlestar Galactica Movie Reboot in Development, New Producers Hired[/B]

το διαβασα και γω, γιατι ομως να δοκιμασουν κατι τετοιο? παιζει να βγει πολυ μουφα ειδικα οταν μαθαινεις οτι βαζουν μεσα στην παραγωγη αυτον απο το 50 shades of grey!!

Να πω την αληθεια, οσο θα γουσταρα νεο υλικο, μου αρεσει ο τροπος που εκλεισε η σειρα… Προτιμω να τα ξαναδω ολα παρα να βγει μια μουφα prequel ταινια με ασχετους.

Παίδες reboot του αρχικού θα ναι, του 70s

κατουρημα με εητζ στο γκωλο τους

σαν μεγαλος φαν ειπα να δω κ το καπρικα αλλα ειναι πολυ μετριο στα πρωτα 4 που χω δει. ετσι παει ολο;

Φορ δε πουτς

Στάλθηκε από το D5803 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποσο μου λειπει αυτη η σειρα. Ολο αυτο το world building κ η ατμοσφαιρα, κ δυστυχως οσο κ να χω ψαξει δεν εχω βρει κατι αντιστοιχο. Ελπιζω να εξελιχθει σε κατι τετοιο το expanse

δε θα ξαναβγει αντιστοιχη σειρα :slight_smile:

Richard Hatch, Star of Battlestar Galactica, Dies at 71

So say we all !