Best female fronted metal band

Με την εξαίρεση των Gathering όλη η λίστα μου προκαλεί πολύ ύπνο. Αλήθεια οι Madder Mortem που είναι? Απείρως καλύτεροι από όλη τη λίστα.

χαλαρά gathering.

Από ότι κατάλαβα λ΄με για female fronted. H αγαπημένη μου τέτοια μπαντα λεπόν είναι οι Holy Moses. Από τις επιλογές του πολλ μόνο τους Gathering παλεύω, ενώ όλες τις υπόλοιες δεν τις αντέχω κάστανο.

Apo to poll leipoun oi Hammerfall … sorry gia ta greeklish evgala ena program apo to task manager kai kati epa8e …

Τι είναι αυτό, το νέο εξώφυλλο του nitro?8O:lol:
Ήμαρτον πια, αν συνεχτιστεί αυτό το trend με τα female fronted groups θα καταλήξουμε σαν τους σκυλάδες να πετάμε γαρύφαλλα στη…Scabbia! #-o

Ψήφισα Gathering, λείπουν οι Otep!

Tουλαχιστον η λιστα εχει μεταλ και οχι alternative…

Eντάξει είσαι μεγάλος.απλά.εγώ θα έλεγα και την Rachel Heyzer-Kloosterwaard(Occult και λίγο Sinister)

η καλυτερη μπαντα της λιστας ειναι πιο πολυ αλτερνατιβ παρα μεταλ

Τους Θυμαμαι σαν Death / doom metal και εκει εμεινα… Και αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και η καλυτερη…

Σφάζεσται εδω μέσα ρει…κ ας μην έχουν γραφτεί στο poll οι bands απλά πείτε τις και ψηφίστε ‘Άλλο’…μην κράζετε κιόλας…
Liv Kristine εμφανισιακά για μένα είναι top…όχι με την νέα της μπούρδα όμως…με theater of tragedy(σαν φωνή λέω τωρα)

Εdit:double post…

:):):smiley:

Χαχαχα!!! Αν φυσικά ψήφιζα θα ψήφιζα άλλο διότι οι επιλογές του Poll είναι “γεια σας” και θα κατέληγα ανάμεσα σε Hellion, Chastain ή Taist Of Iron…

Απο το πολλ ,πιο όμορφη είναι η Σιμόν βέβαια
Φωνητικά η Αννεκε…βεβαίως…βεβαίως…

Συγνωμη τοτε που εβαλα μονο τις πιο εμπορικες μπαντες… Το επόμενο θα εχει άλλες να σας δω…

Taist of Iron έχω αυτό το μπούλεγκ που κυκλοφορεί και είναι πολύ καλοί! τους Hellion και Chastain μόνο σαν ονόματα τους γνωρίζω…θα τσεκάρω τίποτα in time. Καλά στην ουσία το πολ είναι ατμοσφέρικ φήμεηλ μπαντ …ούτε warlock ούτε πολλά ακόμα

[QUOTE]
Originally Posted by Davidian View Post
Christina Scabbia…Ονειροξη

:):):D[/QUOTE]

ένα έντιτ είπε να κάνει κι αυτός και τον έκαψες !

Ε δεν ειπα και κατι… O:)

Εγω που την ειδα απο κοντα στο Metal Healing γιατι δεν μου αρεσε καθολου εμφανισιακα??:-s

ναι αλλα τοτε δεν ηταν female fronted