Best Seventh Son Of A Seventh Son song

Only the good die young και η ρεφρενάρα του!

Infinite Dreams

The Evil That Men Do

Αντικειμενικα καλυτερο το 7th son of a 7th son,απ’τα καλυτερα ολης της δισκογραφιας τους.ΕΠΟΣ!!!
…Αλλα παντα ειχα απιστευτο κωλυμα με το only the good die young!!
Βασικα τι λεμε τωρα κ προσπαθουμε να συγκρινουμε το’να διαμαντι με τ’αλλο,ολος ο δισκος ειναι θεικο εργο,οχι ανθρωπινο!

ολα τα κομματια ειναι απιστευτα αλλα αγαπημενα τα infinite dreams, prophecy και only the good die young…
το can i play with madness για μενα καλυτερα να μην υπηρχε!!!

prophecy με διαφορα τριχας απο τα υπολοιπα!!!

Με διαφορά, “Infinite Dreams” ! 8)

φιλε neue regel με βρισκεις απολυτα συμφωνω με την αποψη σου! παντως ας κανουμε και μια ειδικη μνεια στο εναρκτηριο κομματι του δισκου, το moonchild ! η απαγγελια του bruce στο ξεκινημα καθηλωτικη σε προετοιμαζει για τη θυελλα εμνευσης που θα σε κατακλυσει ! το μπασο του αρχηγου εισερχετα την καταλληλη στιγμη για να σε ξεσηκωσει και οταν πλεον ερχεται η στιγμη που το κιθαριστικο διδυμο πλεκει αυτο το ανατριχιαστικο σολαρισμα εχεις παραδοθει πληρως στις ορεξεις των ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝ ! το κομματι ολοκληρωθηκε ! ωρα να ανασυνταχθουμε ! δε νομιζω ! ακολουθει αλλο επος και βρισκεται προ των πυλων ! παμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:metal:

συμφωνω 666% με οτι ειπες:p το moonchild ειναι αψεγαδιαστο οπως και ο υπολοιπος δισκος

Μαζεψου!!!

Απο το κορυφαιο των κορυφαιων δεν αλλαζουμε ουτε νοτα. :x

Να πεις οτι ειναι το πιο αδυναμο, το δεχομαστε.

να’σαι καλα φιλε neue regel !:thumbup:

Εχω ψηφισει το ομωνυμο, αν και ολα ειναι ενα και ενα… Εχω πει αλλωστε πολλες φορες οτι ειναι το αγαπημενο μου αλμπουμ απο ολη την ιστορια της μουσικης… Και ισως το Can I Play With Madness να ειναι ενα τοσο δα μικρο κλικ πιο κατω απο τα αλλα, αλλα ειναι και αυτο κομματαρα και ειναι ιεροσυλια να λεει καποιος οτι δεν επρεπε να ειναι στον δισκο… Ο δισκος ειναι [SIZE=“4”]ΘΕΙΚΟΣ[/SIZE]:bow: ετσι [SIZE=“4”]ΑΚΡΙΒΩΣ[/SIZE] οπως ειναι… Τελος. Τετοια μνημεια, απλα δεν ξαναβγαινουν ποτε. [SIZE=“4”]ΠΟΤΕ[/SIZE].

Αυτος ο δισκος ειναι η αποδειξη οτι υπαρχουν εξωγηινοι. Τοσο απλα…

Infinite Dreams πολυ ευκολα. Δευτερο αγαπημενο μου απο maiden. (πρωτο παει το Number of course).

κατα τη γνωμη μου αυτο το κομματι αν και δεν ειναι ασχημο χαλαει την ατμοσφαιρα του δισκου… καλυτερα να υπηρχε σε σινγκλ… γνωμη μου παντα!!!

ε το ομώνυμο, το seven son

εισαι μεγαλος θεουλης ε

Αυτος ο δισκος ειναι [SIZE=“4”]ΤΕΛΕΙΟΣ[/SIZE] και αψεγαδιαστος οπως ειναι, καθε κομματι και καθε δευτερολεπτο ειναι απλα μερος του μεγαλειου του… Δεν υπαρχει τιποτα το περιττο, ολα μετρανε σε αυτο το [SIZE=“4”]ΕΠΟΣ[/SIZE]…:bow2:

Seventh Son Of A Seventh Son σημαινει

  1. Moonchild
  2. Ιnfinite Dreams
  3. Can I Play With Madness
  4. The Evil That Men Do
  5. Seventh Son Of A Seventh Son
  6. The Prophecy
  7. The Clairvoyant
  8. Only The Good Die Young

Αυτα τα 8, οπως ειναι. Τελος.

Ναι καλά, ας παραδεχτούμε τώρα ότι το Can I Play With Madness είναι μετριότητα και ότι το αποδεχόμαστε μόνο και μόνο επειδή βρίσκεται μέσα στη δισκάρα.

ε,δεν το λες μετριο…ΧΙΤ το λες και εισαι μεσα!:lol:

Μια χαρά γαμάει το Can I Play With Madness, το metal έχει βγάλει και πιο χαζοχαρούμενα κομματάκια:p

λιγα για το can i play ρε αμπαλοι