Black list: τι δεν γουσταρετε στο rock/metal

Μου τη σπανε μπλακ μεταλαδες ζωα(τρου) που εχουν αποψη για συγροτηματα που δεν εχουν ακουσει νοτα .

Black, death,emo και παλιο-ποζαράδες του κερατά (που το παίζουν χασάπηδες)

[SIZE=“4”]HARDCORE RUUUUUUUUUUUUUUUULEEEEEEEEEEESSSSSSSSSS[/SIZE]

:band:

Εννοεις αυτους μου σφαζουν ζωα ? γουρουνια και τα λοιπα . Δε θα βρεθει καποια φιλοζωικη ή το δαφνη να τους μαζεψει ? Ετσι για να καθαριζει ο τοπος απο τα πραγματικα ζωα .

+1 Να βρεθει και γι’αυτους αλλα και γι’αυτους που σφαζουν ζωα για να παιρνουν τη γουνα τους να φιαχνουν σωβρακακια :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Οχι θα σας αφηνα ετσι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

δεν ειναι αληθινα ρε ειναι ψευτικα σαν τα σπαθια τους, απο σκετσακι του δημοτικου τα χουν παρει

Έχεις δίκιο είναι και αυτοί…Για πες μου όμως μια που σε βρήκα, πόσο θα ανέβει η τιμή της γαλοπούλας φέτος τα χριστούγεννα???

:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Επειδη δεν μου αρεσει δεν εχω ασχοληθει.Αν βεβαια ενδιαφερεσαι τοσο μπορω να κατεβω μια στην κρεαταγορα αθηνων να ρωτησω

Νταξ μαλακα εγραψες . Εισαι ο θεος ο ιδιος . :lol3: :vibrate: :respect: =D> :yahoo: :ok:

Μπα άστω μη κουραζεσαι…Απλός να ρωτούσες κανένα φίλο σου που ασχολίται με αυτά…

Κοιτα επειδη οι φιλοι μου δε τρωνε απο αυτα τα ραδιενεργα με τις διοξινες πραματα θα σου προτεινω κατι καλο μπας και ισωσεις λιγο

@The ripper: εχω παρατηρησει (και πολυ χρηστες του φορουμ μαζι μου) οτι για να πεταξεις μαλακια περιμενεις να μπει το πανκιο.Δεν το εχω σε τπτ να σας αρχισω στις παναγιτσες και τους 2 και το ξερεις :smiley:

Παλια θυμαμαι ειχες τους Immortal για αβαταρ . Οποτε κατι παραπανω θα ξερεις πανω στο θεμα .

Δεν ειμαι σιγουρος για το ποσο χασαπιδες κακομοιρων ζωων ειναι οι Immortal , της μουσικης ομως …

εδιτ : Για ποιο λογο να το αρχισεις παναγιτσες ? Το πιο ευκολο πραγμα ειναι καποιος να βρισει … Αλλα να το κανεις αυτο για συγροτημα δεν αξιζει .

Ο φίλος σου πάντος εδώ προτιμάει γουρουνόπουλο…

Ε πες μου ποιος φιλος.Να εχεις το θαρρος της γνωμης σου οππως το εχω κι εγω.
Μην γινεσαι αδερφουλα σαν τονκολλητο σου τον Ριπερ που περιμενει να μπεις για να αρχισει τις παπαριτσες.
Αν εχεις να πεις κατι πες το επωνυμα αλλιως κανε το παπι.Ναι?:wink:

Έχω το θάρρος να πω τη γνώμη μου για τη μουσική που σου αρέσει όπως και εσύ μπορείς να πεις για την δικία μου. Δεν σε ξέρω και ούτε εσύ με γνωρίζεις για να με λες παπί…

Αδερφε.Οταν λες “οι φιλοι σου” καποιους κοινους θα εχουμε για να το λες.Θελω να μου πεις ονομα.Οταν μιλαςστον αερα μονος φορας τον χαρακτηρισμο που σου εδωσα.Στο χερι σου ειναι να μη φαινεσαι παπι και να πεις ποιον ενωεις
Οσο για τη μουσικη που ακουω λεγε οτι θες.Πραγματικα δε με ενδιαφερει ουτε γραμμαριο

Ρε τολκκι ηταν ξεκαθαρο οτι εννοουσε τον τραγουδιστη τον mayhem . Εσυ γιατι το πας στο προσωπικο ? Αυτο δεν καταλαβαινω .

Ξερεις και ξερω σε ποιον αναφεροταν.

Σόρρυ αν νόμιζες οτι λέω τους κανονικούς σου φίλους…Τώρα αν δεν έχεις το μυαλό να καταλάβεις ότι λέω για τη μουσική πυ σου αρέσει τότε μη λες οτι δεν σε πειράζει…

ρε δεν ξερω αν υπαρχει η δινατοτητα να δεις το ποστ αλλα αν το δεις θα καταλαβεις οτι δεν πηγαινε σε καποιον προσωπικα αλλα στους mayhem .

Τελος το οφ τοπικ .Δεν εχει νοημα να συνεχισουμε .

Τέρμα τα υπονοούμενα για άλλους χρήστες. Αν νομίζετε ότι δεν είμαστε νοήμονες, τότε σφάλετε. Καταστρέψατε μια σοβαρή συζήτηση για να γράψετε βλακείες και να προσπαθήσετε να την πείτε σε χρήστες που δεν ασχολούνται καν με το θέμα.

Έχω βαρεθεί να σας κυνηγάω. Στο επόμενο διάλογο με σπαμ θα πέσει πολύ χοντρό μαχαίρι… Βασικά θα πέσει μπαν σε όποιον το προκάλεσε… Έχουμε και δουλειές να κάνουμε από το να σας κυνηγάμε σε κάθε τόπικ…