Black Market tickets

για να λέμε και τα καλά…

ευχαριστούμε πολύ όλα τα παιδιά που προστατεύετε το φόρουμ, κάνοντας ρηπορτ τους μαυραγορίτες. δεν έχουν θέση στο φόρουμ μας κ η τιμωρία τους είναι μόνιμο μπαν, χωρίς δεύτερη συζήτηση. :slight_smile:

ευχαριστούμε και πάλι

~the mod team~

Έπρεπε να αφήνατε όμως να κλείσουμε καμιά συνάντηση μαζί τους και η τιμωρία από μπαν θα γινόταν μπαμ.

οτι ειπε ο ChrisP :stuck_out_tongue:

αηδια ειχε καναντησει το θεμα

μλκες ειχαν και αποψη

δε λεγαν απευθειας γουσταρουμε φραγκα…

ψαγμένοι.

η ατάκα [B][I]“δικό μου είναι, οσο θέλω το δίνω”[/I][/B] ήταν για όσκαρ βέβαια

μόνο γω διαβάζω συνέχεια “Black Metal tickets” ; :frowning:

Έλα, από pm

mporeis na epikoinwniseis kalutera mazi mou sto paliosakroatis2@hotmail.gr kalutera gt edw me kanoune ban gia mauri agora lene… :stuck_out_tongue: mou stelnoune minima, na checkaroune kai me kanoune ban…i vlepoun ta minimata mas edw mas entelws dimokratika…

300? για 2 fos του είπα, δώσε ραντεβού
:lol:

βούλωμα το μάτι μην ξαναδουνε ποτέ fos

και ψείρισμα τα tickets

ναι αλλά για να μην γίνουμε και σαν αυτούς θα τους δίνουμε το αντίτιμο που αναγράφεται :lol:

Και 'γω αυτο διαβασα και μπηκα να δω τι γινεται! :lol:

και γω το ιδιο :lol:

επειδη εχει καταντησει πολυ σπαστικο αυτο το θέμα και επειδή κανένας μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν βάζει τιμή να τους κάνετε μπαν. υπαρχει μαγαζι που δεν εχει τιμες στα προϊόντα;

Μου μπανάρετε τον μιστόπουλο πάνω που ήμουν έτοιμος να κλεισω ραντεβού. [-X

τι προσφορά σου έδωσε. ? γιατι εμένα μου πρόσφεραν με 200 (και ειδική τιμή 350 τα δυο)
αλλά τα σπάσαμε γιατι εγω ήθελα να πληρώσω 400 για τα 2

Στα 350 είχε κλεισει το ντηλ, αλλά μου τα χάλασαν. :frowning:

Έδιτ: ντάξει, ευτυχώς ξανάκανε ακάουντ. :smiley:

τυχερέ. εγω ζήτησα να μπαναρουν το δικό μου, το έκαναν, αλλά μετά το μετάνιωσα.
ήθελα να του δώσω 500 αλλά να μου τα φέρει ο ίδιος στη λαρισα. να τον παω στο bar του arena και να φωνάξω γαυροοςςςςς ή κάτι τέτοιο.

Είναι και βιαστικός…

ε ναι ρε φίλε. ξέρεις τι ειναι να έχεις δώσει χρήματα να αγοράσεις κάτι και επειδή το κράτησες στο συρτάρι 2-3 μήνες να το πουλάς 5-6 φορές πάνω? τρέμεις απο την χαρά.που να κρατηθείς

άραγε το ξύλο επιτόπου ή το ραντεβού με αστυνομία είναι το καλύτερο?? :-k

de kserw pantws an to psinete gia kaugadaki apo konta kai to psirisma…kali i prospatheia magkes… :slight_smile: