Καλύτερος/αγαπημένος Black Metal τραγουδιστής

Culto για μενα…

Jon Andreas Nödtveidt

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

O vortex δν θεωρειται τραγουδιστης?

Garm, Garm, Garm (τρεις λέξεις οπότε δεν είναι spam).

πολυ σωστο!!!δηλαδη αν καποιος μουσικος ειναι γκευ η μπαι η ξερω και εγω τι…ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ!!!#-o
αρ γιου σουρ???:-k

βρε γκοντσμακ τι σε χουν βαλει δικηγορο του μανσον; και βεβαια ειναι ενας βλακας και σκατοποζερι και αμπαλος και ντιντης και γενικα μαζευει πολλα κακα πραματα πανω του.
αλλα εδω μιλαμε για μπλακ μεταλ τραγουδιστες δλδ αν ο ΑΤΤΙΛΑ κανει ενα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΓΚ στο μανσον, αυτος θ’ αποκτησει τη φωνη του Ταμπακη.

[/B]

:lol::lol:.
Οι 3-4 πρωτες σελιδες ειναι επικοτατες

Απ’ ότι κατάλαβα το πολ είναι μπάχαλο…

Τέσπα, επειδή συμφωνώ με το αρχικό ποστ του Νίχιλιστ, αλλά και για στίχους σαν τους παρακάτω:

Curse ye all men, whose coil is strong, I recognise the sparrowes’ heart beneath the theater of misery…disbelievers shalt by dawn be forced to forever mourn!

που από την πρώτη φορά που τους άκουσα τους θυμάμαι απέξω ώς τώρα που τους γράφω…

…εννοείται ψηφίζω Vegard Sverre Tveitan

[SIZE=4]IHSAHN λέμε![/SIZE]

Ψηφισα Emperor-Ihsahn, γιατι περα απτο οτι ειναι απο τις αγαπημενες μ μπαντες, εχει μια προσωπικοτητα η φωνη του.
Αν και πιστευω οτι κοντα πολυ, στη δευτερη θεση, θα εβαζα τον Legion

ενταξει ρε φιλε κατι ξερεις εσυ…γνωμη σου

Attilaς
Ανατριχίλα και δέος,ειδικά στο τελευταίο των mayhem.+1 και για on stage perfomance.
ακούστε το Illuminate Eliminate να σας σηκωθεί η τρίχα κάγκελο!!

Kαι γω τον Ατιλλα ψηφισα αν κ μου αρεσουν αρκετοι.Αποδιδει το blackmetal οπως πρεπει να ειναι αυτο νομιζω.

Οι δουλειες στα φωνητικα των De Mysteriis και Ordo Ad Chao ειναι ο ΤΡΟΜΟΣ ο ιδιος.

ιδιαιτερα στο απιστευτο Ordo που αλλαζει ποσα στυλ φωνητικων σε αφηνει μ@ΛΑκ@.

Kαι ο Arioch που ανεφερε ο Deathster κανει πολυ καλη δουλεια…

δηλαδη ακτος απτο οτι ονομαζονται και “τραγουδιστες” βγαζετε και τον καλυτερο?κουλ.

Aν δε σ’ αρέσει το μπλακ αντί να σπαμάρεις, παίρνεις τα κουβαδάκια σου και πας να παίξεις σ’ άλλο θρεντ.:wink:

την γνωμη μου λεω…αν δεν σ αρεσει το ποστ μου,δεν το διαβαζεις,παιρνεις κατι και πας σε αλλο θρεντ.

Νταξ ρε μπαμπαρδέλας να μου δώσεις ότι θες, το πρόβλημα δεν είναι ότι λες τι γνώμη σου, το πρόβλημα είναι που τη λες, πως τη λες και γιατί.

Μπαίνεις στο τόπικ που δεν το κατέχεις, να πεις ότι τα μπλακ φωνητικά δεν έχουν τραγούδι. Χαίρω πολύ. Όσοι ποστάρουν εδώ μέσα δεν έχουν καμιά αντίρρηση. Άλλο συζητάνε όμως εδώ μέσα.

Μπαίνεις και τη λες με ξυπνητζίδικο τρόπο. Και τι κερδίζεις?

Τώρα το γιατί τη λες είναι δικό σου θέμα, αρκετά ασχολήθηκα κιόλας.

Εδιτ: πες τα ρε από κάτω. λολζ για το “κι απλά να σας φοβίζει αγαπητά μου πιτσιρίκια” !

λοιπον, γκοντσμακ και παπαρδελας, εξω απ’ το τοπικ.
δεν ζητησε κανεις την αποψη σας και απ’τη στιγμη που κανεις απο σας δεν εχει ακουσει σοβαρα καποιον απ’ αυτους τους τραγουδιστες δεν εχει αποψη.
ενας τραγουδιστης δεν ειναι καλος μονο οταν μπορει να τραγουδισει ψηλα(γιατι κατ’ επεκταση ακουμπα τη φουστο-μπλουζιαση) ή επιτηδευμενα αντρικεα(οπως φαινεται σε νυ-μεταλ μπαντες), αρκει στο να βαλει παθος, στο να κουβαλα μια οφφισιαλ τρελα και απλα να σας φοβιζει αγαπητα μου πιτσιρικια.

ρε ξερολες 2 τελευταιοι…μ αρεσει η black metal.και ακουω αρκετες φορες αναλογα και με τα κεφια,αλλα οσο καλη κ αν μ ακουγεται δν μπορω να χαρακτηρισω τραγουδιστη κατι τετοιο…οκ εξω απτο τοπικ…

το μπλακ μεταλ που εχεις ακουσει συσσωρευεται στο Enthrone Darkness Triumphant και στο Μidian; απλη ερωτηξις χωρις ιχνος ειρωνιας.