Bolt thrower 29 & 30 μαϊου 2010(θεσσαλονίκη & αθήνα)

εξώστη αριστερά από εδώ.8)
το ένα μου αυτί βουίζει ακατάπαυστα…

Karl με μπλουζάκι Εάλω δεν πας πουθενά. :stuck_out_tongue:

Κατά τ’άλλα που τα’δατε ρε παιδιά τα stage-diving? 2 γίνανε κι αυτά από τον τραγουδιστή των Suicidal Angels. Οι σεκιουριτάδες δεν αστειεύονταν. Το crowdsurfing πήγαινε σύννεφο βέβαια. Τόταλ ρισπέκτ στον τύπο που έκανε crowdsurfing με πατερίτσες! 8O

Πέρα από αυτό τέζαπόρωσηκομματάρεςκάβλεςσπέρματαπούτσακαιξύλοπόλεμοςφορβίκτορι.

Χόρορ ναι εκεί μπροστά ήμουν. Φιλιά σε όλους όσους είδα. Ντάξει το μισό ρόκιν ήταν. Ρισπέκτ στο Νεκροκεμπάπ και στον Ντέθστερ που ήρθαν από επαρχία. Χάρικα που γνώρισα Almighty C και ΠΡΟΣΑΤΑΝΙΚ ΡΕΕΕΕ!!! :D:D:D

Συμφωνώ με pumpkin, ο ήχος στο κέντρο σχεδόν που ήμασταν γαμάτος!Λες και άκουγες το ίδιο το cd.

Η πρώτη μπάντα βαβούρα, ευτυχώς είδα μόνο τα 3-4 τελευταία τραγούδια.
SA:Είχα ακούσει μόνο τα cd, δεν τους είχα δει live. Τίμια thrash μπάντα!Το φχαριστήθηκα.

Και τέλος πόλεμος, Σοκ και Πόλεμος που λέμε. Θα λέω ότι ήμουν από τους τυχερούς που είδα live αυτή την τεράστια μπάντα!Απίστευτος ήχος, τέλεια απόδοση από την μπάντα. Φάνηκε πως γούσταραν που έπαιξαν Ελλάδα.
Δεν υπήρχε σημείο στη συναυλία που να βαρέθηκε κάποιος, ή να μην χτυπιόταν σαν χταπόδι. Τέλειο setlist!ΘΕΟΙ!

Το μόνο αρνητικό, ότι ήμασταν πολλά άτομα και η μούρη σου, εύκολα μίλαγε σε μασχάλες από δω και από κει…

Hail στο μισό forum που είδα, και ειδικά στο necro που τον είδα για πρώτη φορά, αν και είπαμε απλά ένα γεια…

Όλεθρος.
Καταπληκτική μπάντα, δύσκολα εκτιμώ κάποιαν άλλη τόσο πολύ. Τιμιότητα στο έπακρο ρε παιδί μου. Κλισέ χαρακτηρισμός για τη συγκεκριμένη μπάντα αλλά έτσι είναι.
Συγκίνηση ανά φάσεις, χεντμπάνγκινγ και τέτοια όταν διέθετα λίγο χώρο (γιατί την περισσότερη ώρα δε μπορούσα να κουνηθώ), ο ήχος εμένα μου φάνηκε καλός, μάλλον έχω συνηθήσει σε πολύ χειρότερα. Το κοινό επίσης μου φάνηκε πολύ καλό επίσης. Γενικά, την συνολική ατμόσφαιρα του λαηβ την λάτρεψα. Πάντα τέτοια! Μπαντάρα.

Pride ανατριχίλες.

Νεκρομεηεμ είσαι γλύκας :blush:

πονάω.δεν έχω λόγια να το περιγράψω.το καλύτερο λαηβ εβερ.
ο ήχος ψιλοχάλια-αλήθεια πως είχε καλό ήχο εκεί που ήσασταν οι άλλοι?- αλλά ήμουν πολύ καυλωμένη για ν ασχοληθώ.Όλες αυτές τις μέρες δε το πίστευα ότι θα το ζούσα και τώρα δε το πιστεύω ότι τελείωσε.Κι εμείς μαζί δλδ.Αντίο ζωή. Δε θα το ξεχάσω ποτέ νομίζω. Δεν αντέχω να γράψω άλλα. καληνύχτα.

και μπροστα που πηγα μετα το ivth crusade και λιγο πιο πισω στα δεξια που οπισθωχωρησα μετα για ανασες,παλι ΤΟΥΜΠΑΝΕΙΣΟΝ ηταν ο ηχος(καλα στα πλαγια λιιιγο χειροτερος ισως)

παιδιά τι λέτε?μπροστα που ήμουν, στο κιλλτσεην δεν ακούγονταν κιθάρες.τπτ λέμε.δλδ μόνο τύμπανα και ήξερα τους στίχους και το πήγαινα το τραγούδι.

Nα ταν μόνο το Killchain. :stuck_out_tongue:
Στην αρχή που άκουγες μόνο τύμπανα και ένα μαρσάρισμα? Την φωνή του Karl που πέρασε μισή ώρα για να την ακούσουμε?
Στο τέλος (for victory νομίζω) που μπούκωσαν όλα και έπαιζαν με διαλείμματα? :lol:

Εκπληκτική απόδοση απο Bolt Thrower! Κορυφαία μπάντα! Πολύ επιβλητική επική μουσική!! Ο ήχος μου άρεσε και μένα πολύ! ΚΑι εγώ επίσης περίμενα πιο άγριες καταστάσεις απο το κοινό αν και γεγονός είναι ότι το crowd surfing έδινε και έπερνε! Που χώρος πάντως για πιο πολύ κίνηση! Όντως σαν σαρδέλες είμασταν!!

Υ.Γ: Τιμή στο παλκιάρι που έκανε crowd surfing στο Mercenary με σπασμένο πόδι και πατερίτσες! Μόνο στο μέταλ αυτά τα σκηνικά!! Είμουνα και τυχερός γιατί το Mercenary ήταν το μόνο videaki που τράβηξα και πήρα και τον τυπά! Θεός!

Για του λόγου το αληθές:

Ξενερώνω που δεν ήρθα αλλά ήμουν ψιλοάρρωστος και δεν είχα εισιτήριο οπότε δε μπορούσα να ξεκουνηθώ να ρθω γκαγκαριν :b

ΗΤΑΝ ΠΑΡΤΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ!!!

Κ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ!!!

Tιμίοτατο το live …αν και δεν είναι απ τις αγαπημένες μ μπάντες , πέρασα γαμάτα … Και οι S.Angels μ άρεσαν επίσης …

Από κόσμο , να πω την αλήθεια μου , περίμενα πολλά περισσότερα , αλλά ντάξει … Ο ήχος ψιλομάπα , όπως πάντα …

η J.A. Bench 100 φορές καλύτερη live απ ότι σε φώτος …8)

Είδα bleedin σίγουρα , και ίσωωωωςςςς Deathster …

Λιώσαμε, πεθάναμε κ αναστηθήκαμε!!! Απίστευτο λάιβ, μπαντάρα τρισμέγιστη και επικά έπη!!! Ιgnorant Pig ήσουν εκεί?

ΓΑΜΗΣΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ

Αλλά δεν έπεσε και ξύλο ε.

ΚΑΤΙ ΕΠΕΣΕ

Δεν ηταν τρου εσας οι σεκιουριταδες ομως στην αθηνα…
Κριμα γιατι εμας στην θεσσαλονικη σαν συννενοημενοι μας φανηκαν, κανανε και assist στο stage diving και 4-5 ατομα καταφεραν να αγκαλιασουν και τον τραγουδιστη και γενικα της καριολαρας

και γαμω τα λαιβ

και γαμω τα live…
τιμια μπαντα…
φοβερο setlist …
φανηκε να γουσταρουν και αυτοι αρκετα…
ημουν δεξια τοιχο τοιχο στο μισο live-εσκασα και ο ηχος δεν με τρελαινε…
μετα τα μισα πηγα κεντρο στις 5 πρωτες σειρες…
μπορω να πω οτι ο ηχος ηταν πολυ καλυτερος εκει (δεν ξερω τι γινοταν νωριτερα)…
επισης μπροστα δεν ειχε τοση ζεστη οσο πισω-εκτως αν ειχα κατσει ακριβως κατω απο air condition…
και εγω περιμενα περισσοτερα απο τον κοσμο-αν και περισσοτερο crowdsurfing δεν γινεται…
δεν χωθηκα καθολου σε κανενα song :frowning: - ημουν ηδη ντοπαρισμενος με 3 depon+πηρα και κατα την διαρκεια του live - χρονιο προβλημα στο σβερκο…
δεν παιζουν μαυτα…
τωρα βρηκε να με ξαναπιασει…

inveracity 2η φορα που ειδα - αδιαφοροι…
suicidal 4η φορα - στο παρελθον μαρεσαν περισσοτερο…

μεγαλο respect σε ολα τα παλικαρια που ελιωσαν στο crowdsurfing και κυριως στο παιδι με το σπασμενο ποδι και τις πατεριτσες και το παιδι που το εφτασαν :stuck_out_tongue: μεχρι το πισω bar…

απο μπλουζακια δεν εμεινε τιποτα…χαμος…
παλι καλα προλαβα 1 small…
τα no greece no glory τα προλαβαν ολα οι βορειοι-εδω xxl βρηκαμε…

αφου περασε λιγη ωρα μετα το live βγηκαν οι bolt μεσα στο gagarin και οσοι ηθελαν μπηκαν για φοτο και τζιφρες…
πολυ φιλικοι (αναμενομενο) υπεγραψαν σε ολους cds lps tickets αφισες και εβγαλαν και πολλες φοτο…
ωραια πραγματα…:smiley:
αντε να μας ξαναρθουν…:slight_smile:

Ωραια και Δυνατη βραδια η χθεσινη.

IV Crusade, AntiTank, At First Light και ειδικα σε Pride, No Greece(:p) no Glory και For Victory γουσταρα τρελα. Το κλεισιμο με This Time It’s Waaaas ηταν οσο ΕΠΙΚΟ επρεπε!:metal:

Ο ηχος μπορει να μην ηταν αψογος αλλα νομιζω πως απεχει πολυ απο το να τον πεις αθλιο. Η Jo Θεα, πολυ πιο επιβλητικη live απ’οτι πιστευα πως μπορουσε!:bow:

Ο κοσμος υπο αυτες τις συνθηκες τι παραπανω να κανει? Εδω το φρυδι σου σηκωνες και ελιωνες απο τον ιδρωτα… Sold Out ηταν το χθεσινο ή κατι παραπανω?:-k

Ξαναδα και καμποσες καλες φατσες και γνωρισα Νεκροκεμπαπ!! Cheers!!!

Γιατι εξαφανισατε τα μπλουζακια γαμω?:x

Απιστευτο λαιβ σφαγη μεχρι τελους μαζι με την λαβα του γκαγκαριν… μπανιο καναμε αλλα ποιος το γαμαει ΜΠΟΛΤ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ… Πολυ καλοι και suicidal …

NO GREECE NO GLORYYYYYYYYYYYYYYY