Bolt Thrower

Εμενα με βλεπουν βραχυσωμο και με βαρανε οι καφροι!.. Ετσι μου ρχεται να παω με full armor set στους Bolt thrower για να μην παθω αυτα που επαθα περισυ στους Amon Amarth. :stuck_out_tongue:

εγω την εχω παραγγειλει για sonisphere.:stuck_out_tongue:
πιστευω να αντεξω μπολτ θροουερ. (που πιο πολυ για suicidal angels παω…)

μην το λες και σ εσενα θα χρειαστει…νταξει δεν θα γινει πανικος οπως στους bolt αλλα γενικα θα μαζευτει πολυς κοσμος για το live απο διαφορετικες κατηγοριες (ντεθαδες θρασαδες χαρντκοραδες κλασσικοι χεβι και παει λεγοντας…) οποτε θα εχει πανικο σε ολους…

(ντεθαδες θρασαδες χαρντκοραδες κλασσικοι χεβι και παει λεγοντας…)

gia bolt?

Ρε αληθεια εσυ θα πας Μπολτ λιγο πριν ξεκινησουν οι πανελληνιες; 8O

Ρε αληθεια εσυ θα πας Μπολτ λιγο πριν ξεκινησουν οι πανελληνιες;

θα παω bolt και μολις θα εχουν τελειωσει οι πανελληνιες 8)

ναι ναι…προφανως για bolt…

δεν νμζω να πανε κλασικοι χεβι

ερχονται πρωτη φορα…περιοδειες δεν κανουν και τοοοσο συχνα…χαμηλο ticket…καλα support… πολλοι και καλοι λογοι…+οτι μπορει να παει καποιος για να δει απλα KAI BOLT THROWER για 1 φορα…ηδη εγω εχω 3 φιλους που εχουν ticket και δεν ακουν death thrash και γενικα ακραιο ηχο…κλασσικα πραγματα n.w.o.b.h.m.

και εγω πρεπει να παρω εισητηριο γτ θελω οπωσδηποτε να παω!!!

Όλα τα άλμπουμς μου αρέσουν εξίσου το ίδιο απλά το The IVth Crusade το βάζω ένα σκαλί πιο πάνω γιατί αυτό μου έκανε την μεγαλύτερη εντύπωση όταν πρωτοάκουσα Bolt Thrower! 8)

Από τις λίγες και για μένα Death Metal μπάντες που ακούω και γουστάρω με τα χίλια.Ριφφάρες και άγιος ο Τανκ. Πριν 2 χρόνια μπήκα και εγώ στο κλίμα και τους έχω λατρέψει. Αγαπημένο το Mercenary όπου όλο το album, από το πρώτο δεύτερο μέχρι και το τελευταίο, είναι διαμάντι.

Ακολουθούν και τα υπόλοιπα με το …For Victory και το Warmaster να είναι στις άλλες 2 θέσεις προτίμησης.

Σκοπευω να ασχοληθω με τη μπαντα, ποια album μου προτεινεται για αρχη. Ακουσα το no guts no glory και εμεινα.8O Ισως το mercenary?

το [B]Mercenary [/B]είναι μια καλή αρχή. [B]Those Once Loyal[/B] επίσης. από κει και πέρα τ ακούς όλα με πρώτο και καλύτερο το [B]Realm of Chaos. [/B]

mercenary για αρχη λοιπον.thanks nihilist 8)

Ρε δε ντρέπεστε να μην έχει ψήφο το realm of chaos?Όσοι ψηφισαν την προτελευταία επιλογή δικαιολογούνται βέβαια:p

Μιας και έγινε το επικό bump μετά από ένα χρόνο και την περασμένη συναυλία τους…

Πόσο βαριά είναι αυτή η (σχεδόν doom) ριφφάρα στην εισαγωγή του “Return From Chaos” από το Mercenary ! (δεν το έχει το utube, ας γελάσω!)
Κάθε φορά που περνάω από αυτή την κομματάρα το σκέφτομαι αυτό.
Και μετά όλεθρος βέβαια…

Μπάντα με @@ ! Ήχος οδοστρωτήρας που σαρώνει τα πάντα στο πέρασμά του.

[SPOILER]Ποιοι θεούληδες έχουν ψηφίσει το In Battle There Is No Law στο poll ? Respect![/SPOILER]

καλη μπαντα οι bolt thrower εχω ακουσει τα παντα απο το 4th crusade και επειτα αλλα απο ενα σημειο και επειτα τους βαριεσαι. ειναι κατι σαν τους obituary με μονη διαφορα οτι οι μεν ειχαν σχετικα ανοδικη πορεια και οι δε σχετικα καθοδικη.

ωραια μουσικη, πορωση αλλα απο ποικιλια παρε το αυγο και ξυρισε το! those once loyal για καλυτερο και ακολουθειται απο for victory, 4th crusade (που με καλυτερη παραγωγη ισως και να ηταν το κορυφαιο τους)…

Εριστικός όπως πάντα :roll:

Δύο φάουλ σε μία περίοδο[-X