Bon Jovi VS Guns n Roses

Γυναικάρα μοιάζει στον πατέρα της

Στην μανα της μοιαζει ρε !!!

Kαι στους δυο

Θα το θελες γερομπισμπικη ???

=; (please!!)

Χα χα, κούλαρε ρε :wink: Ξέρω ότι είσαι πορωμένος με Guns και σε πειράζω 8)[/quote]
Το ξερω ρε φιλε! Κι εγω μεσα στην πλακα το πα! :wink: :wink:

Πεστα , πεστα … ετσι ειναι , ευτυχως που υπαρχεις και εσυ και βαζεις τα πραγματα στη θεση τους … αρες μαρες κουκουναρες … !!!
Ο Γιαννακης σορρυ αλλα το εχει χαλαρα ουτε για τον φουτσο , Εχει υλικο καρδια μου ο Axl και οι Guns … την κακοποιηση του απο τον πατερα του , τον βιασμο του , κατι σπασμενα τζακια κλπ κλπ κλπ … οκ ηταν καλη μπαντα καπου καποτε αλλα τελος , τωρα απλα τα περιοδικα απλα κρατανε τον “μυθο ζωντανο” για να βγαλουν κανα φραγκακι παραπανω.

Να τανε το 21 χρονια δοξασμενα … το ξερεις το τραγουδι ??? Η αυτο που λενε ιστοριες και διηγονταντας τες να κλαις …

GNR …

sorry giannakh :oops: tha epanorthwsw syntoma yposxomai :oops:

Πως ???

Το να συγκρινεις τους guns με τους bon jovi ειναι τουλαχιστον αστειο… Καλοι οι Bon Jovi, δε λεω, αλλα οι guns ειναι guns…

Εντάξει, με τέτοια επιχειρήματα πώς να διαφωνήσεις… :roll:

Εντάξει, με τέτοια επιχειρήματα πώς να διαφωνήσεις… :roll:[/quote]

Κοιτα, και εμενα μου αρεσουν οι bon jovi αλλα οι guns εχουν μεγαλυτεροι ιστορια, εχουν γραψει ενα civil war, και δεν ειναι mainstream οπως οι bon jovi.

Βλέπεις να έγραψα κάτι για τους Bon Jovi;;; Απλώς έχω βαρεθεί (γενικά) όταν κάποιος πιστεύει κάτι για μία μπάντα, να το περνάει σαν αντικειμενική αλήθεια…

Sorry, πως γινεται να εχουν μεγαλυτερη ιστορια οι GnR απο τους Bon Jovi? Ασε που και οι δυο ηταν/ειναι mainstream. Και καλα κανουν, απ’αυτο ζουν. Οι GnR εχουν γραψει Civil War αλλα οι Bon Jovi εχουν γραψει Dry County. Και αμαν πια με την ασυλια που εχουν εδω οι GnR (“Δεν συγκρινονται με τους ταδε”). Δηλαδη που να συνεχιζαν για αλλα 6 χρονια και να εβγαζαν και αλλους 5 δισκους, πιο πανω κι απ’τον Μπετοβεν θα τους ειχατε.

Ok …ειναι για γελια οντως … οχι μην το παρεις οτι συμφωνω μαζι σου για τον εγκεφαλο σου λεω που απο οτι φαινεται ειναι πιο μικρος και απο το πουλι σου …
Αντε γεια …!!!

Ακου εκει …!!!

Για μια ακόμα φορά τα επιχειρήματα στα δημοψηφίσματα κρύβουν ΜΑΓΕΙΑ…

Να τα μαζεύουμε για κάποια συλλεκτική έκδοση…

Επίσης ον τόπικ, είναι στην έδρα των Bon Jovi και οι Guns παίζουν με ελλείψεις άρα πάει για 1Χ

Να φτιάχτε τώρα Guns N Roses vs Bon Jovi για να δούμε αν γυρνάει στη ρεβάνς…

Το πιο αστείο είναι αυτό που έγραψες… Κι εμένα μ’ αρέσουν λίγο περισσότερο οι Guns, λόγω των blues (Aerosmith για την ακρίβεια) επιρροών του Slash, αλλά δε νομίζω να είναι παραπάνω κλάση σαν μπάντα από τους Bon Jovi… Επίσης έχει περάσει η εποχή, όπου όποιος πικραμένος ήθελε να το παίξει φανατικός και γνήσιος ροκάς, έβριζε τους Bon Jovi… Κι ευτυχώς δηλαδή, αλλά δεν θα άντεχει να βιώνω κι εν έτει 2006 την “καθυστέρηση” που ζούσα το 1990… Ο ΑΧL είναι μακράν πιο έμπορας και πιο fake από τον Jon Bon…
Όπως οι Guns έχουν το November Rain και οι Βοn Jovi έχουν Dry County…
Όσο για τον Angel in Black όντως δεν έχει επίπεδο… Γι αυτό όταν θα μπεις μέσα στο forum και καταλάβεις πράγματα και καταστάσεις, θα μπορείς να τον αναφωνείς και μανάβη…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Ακολουθεί έμμεση διαφήμιση[/size]

Η συγκεκριμένη σύγκριση μεταφέρθηκε στο τελευταία τεύχος του ROCK HARD… (Είδατε μεγαλείο ο telisvas;) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Εκεί αντίθετα μ’ εδώ επικράτησαν οι Bon Jovi… Ενδεχομένως αυτό να είναι και το δίκαιο, άσχετα αν εμένα μου αρέσουν περισσότερο οι Guns…
Περίπου συμφωνώ με όσα γράφει ο συντακτης του κειμένου, εκτός από την σύγκριση Slash - Sambora που έδωσε 8 και 8…
Εγώ θα έδινα 8 στον Sambora και 9 στον Slash…

Το πιο αστείο είναι αυτό που έγραψες… Κι εμένα μ’ αρέσουν λίγο περισσότερο οι Guns, λόγω των blues (Aerosmith για την ακρίβεια) επιρροών του Slash, αλλά δε νομίζω να είναι παραπάνω κλάση σαν μπάντα από τους Bon Jovi… Επίσης έχει περάσει η εποχή, όπου όποιος πικραμένος ήθελε να το παίξει φανατικός και γνήσιος ροκάς, έβριζε τους Bon Jovi… Κι ευτυχώς δηλαδή, αλλά δεν θα άντεχει να βιώνω κι εν έτει 2006 την “καθυστέρηση” που ζούσα το 1990… Ο ΑΧL είναι μακράν πιο έμπορας και πιο fake από τον Jon Bon…
Όπως οι Guns έχουν το November Rain και οι Βοn Jovi έχουν Dry County…
Όσο για τον Angel in Black όντως δεν έχει επίπεδο… Γι αυτό όταν θα μπεις μέσα στο forum και καταλάβεις πράγματα και καταστάσεις, θα μπορείς να τον αναφωνείς και μανάβη…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]Ο ΑΧL είναι μακράν πιο έμπορας και πιο fake από τον Jon Bon… Αυτο δεν χρειαζεται καν να το σχολιασω.

ποιοι δεν πιανουν μια ρε φιλε, τι τραγουδια να συγκρινεις τουσ guns me tous bon jovi ??και ο slash δεν πιανει μια στον richie samora.τι να συκγρινουμε τωρα οι μεν εχουν βγαλει ποσεσ 4 ,5 8 επιτυχιεσ??? οι bon jovi εχουν τραγουδια που δεν στα ονειρα τουσ οι guns, δεν ξερεισ για τι ακριβωπληρωμενο συγκροτημα μιλαμε…ελεοσ…