Αυθεντικά και Bootlegs

Κι άλλες μούφες εδώ

http://www.ebay.co.uk/itm/KING-DIAMOND-CONSPIRACY-GRAVEYARD-BOX-SET-LIM-50-COPIES-/160778874607?pt=Music_on_Vinyl&hash=item256f2aeeef

Ναι, αλλά…το…ΜΠΛΟΥΘΖΑΚΙΙ

[B][SIZE=“4”]Daoutas θελω το μπλουζακι σου !![/SIZE] [/B] [SIZE=“2”]το εχω κ εγω αλλα ειναι πολυ μικρο, ισα που μου κανει… [/SIZE]:frowning:

Έχω δει μπλουζάκια παλιά με το άλλο το εξώφυλλο. Δεν θυμάμαι αν ήταν περιοδείας ή μόνο του άλμπουμ όμως. Υπήρχαν από τότε και πιθανότατα να ήταν επίσημα.

Δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι το ότι έχει ένα μπλουζάκι μέσα το κουτί. Κι αυτά bootlegάρονται, δεν είναι κάτι δύσκολο.

50 κόπιες η roadrunner δύσκολα θα έβγαζε κάτι επίσης.

δεν καταλάβες, προφανώς είναι bootleg και το μπλουζάκι, απλά είναι τόσο γαμάτο και δυσέρευτο το original πλέον (και πάει και ακριβά)…που προς στιγμήν ψήθηκα…

ΟΚ, λάθος κατάλαβα εγώ.

Έχω την εντύπωση πάντως πως ο King Diamond συγκεκριμένα, όχι μόνο δεν κυνηγάει τα bootleg, αλλά τα ψιλογουστάρει κιόλας.
Anyway, δεν είμαι και τόσο πολύ fan του, ώστε να ψάχνω και τα bootlegs του.

Σημασία βασικά έχει τι κάνουν η Roadrunner και η Metal Blade γι’αυτό

Λυπάμαι φίλε, αλλά δεν το δίνω. 25 χρόνια το έχω, μαζί του μεγάλωσα και μαζί του θα γεράσω!

το ξερω, τα ειχαμε πει και στο (περσινο ή προπερσινο) up the hammers, εξω απο το An. παλι την φοραγες κ ειχαμε πιασει την κουβεντα. με το που ειδα την φωτο σε θυμηθηκα!

Δεν μπορείς να την bootleg-άρεις; (για να είμαστε και εντός θέματος :p)

χαχαχα μα δεν θελω να την μπουτλεγκαρω! :wink: μια αυθεντικη θελω που να μου κανει καλα…:frowning:

ρισπεκτ που δεν δινεις την δικια σου παντως…

Επειδή βαριέμαι να ψάχνω 41 σελιδες :slight_smile: και δεν ξέρω αν έχει ποσταριστει κάτι τέτοιο, υπάρχει κανένα σάιτ που να έχει στοιχεία των original κυκλοφοριων?

http://www.musik-sammler.de/

και πάλι όμως δεν βοηθάει και τόσο πιά γιατί η νέα γενιά μπούτλεγκ είναι να τρίβεις τα μάτια σου σε θέμα πιστότητας

Ωραίος ρε! Ευχαριστώ! :slight_smile:

Νταμπλ ποστ αλλά δε πειράζει! :slight_smile:

το ομονυμο από doomsword από underground symphony έχει barcode? Έριξα μια μάτια σήμερα στο δικό μου κ δεν έχει. Επίσης κοίταξα κ φωτο στο google κ το εξώφυλλο του δικού μου χρωματικά είναι διαφορετικό. Πορτοκαλιζει κ είναι πιο σκούρο που έχει ως αποτέλεσμα να μην φαίνονται οι λεπτομέρειες στο κάτω μέρος του "πίνακα"
μπουτλεγκια τρελή?

Μπα…ετσι ειναι το cd.Χωρις barcode.τσεκαρε και Matrix:A0100272102-0101 21

[καλτοπουλος]το σωστο αντεργκραουντ ειναι χωρις μπαρκοουντ[/καλτοπουλος]

νταξει. το matrix αυτο ειναι, οποτε, ολα καλα. :slight_smile: