Burst live in Athens 06/06/09 at Texas Necropolis

Δεν έχεις και άδικο για το Origo! Για διοργανωτή του live εικάζω Venerate, το έχει ξανακάνει.:-k

Αν είναι όντως Venerate, πρήξτε τους στο myspace να αλλάξουν το venue, είναι καλή εταιρία, θα μας ακούσουν :slight_smile:

Δε το έχω ακούσει. Τόσο καλό? θα το ακούσω οπωσδηποτε:!:

όσον αφορά το χώρο, δεν είναι μόνο ότι είναι πολύ μικρός γενικά. Και η σκηνή είναι απιστευτα μικροσκοπική. Δεν είναι ό,τι καλυτερο για τα συγκροτήματα.

Θεωρώ ότι θα πάει καλά η προπώληση. Έτσι θα αλλάξει σίγουρα. Μακάρι πάντως αυτή η συναυλία να γινόταν Λυκαββητό ή Αττικόν Άλσος. Θα ταν μεγάλη ονείρωξη We watched the silver rain κι από πάνω ο έναστρος ουρανός (παρά να στάζουν τα ταβάνια της υπόγας#-o)

Ωραία!

SPOILEROι Opeth θα παίξουν ΜΟΝΟΙ τους.8)

Ενα Criplple God θα θελα να το ακούσω.[/SPOILER][/SPOILER]

Ρεεεεεεεεεεεεεε, εσείς οι δύο,το χιτάκι είναι ρε το Cripple God, ακούστε άλλες 10 φορές το δίσκο και θα καταλάβετε τι εννοώ!

:lol::lol::lol:

Δεν έχω κάτσει να ασχοληθώ με τον δίσκο πολύ, 3-4 φορές να το έχω ακούσει, αλλά ξεχώρισα αμέσως το…

δικό σου.

το δισκίο το’χω λιώσει ρε! :smiley:
ΔΙΣΚΑΡΑ απ’τις λίγες! Εννοείται τα λατρεύουμε όλα!
Απλά αυτό το κριπλ γκοντ είναι… εε… πωστολενερεπαιδιμου… [SIZE=“5”]ΩΡΑΙΟ[/SIZE] κομμάτι ρε αδερφέ! :smiley:

Mercy Liberation και

σας χύνω :oops:

εγώ προσωπικά θέλω ν’ακούσω πιο πολύ καινούριο πράμα, γιατί τους είχα δει και την πρώτη φορά που’χαν έρθει (2004 νομίζω?).
όχι ότι μας χαλάνε τα παλιά βέβαια. απλά το λάζαρους είναι μεγάλη δισκάρα. (Ανγκμαρ μην πεις κουβέντα!:p)

Shaman αυτό ξέχασες ρε.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=518772&postcount=1427

Θα ξανακούσω τον δίσκο ολόκληρο, να κατέβω δεν παίζει με τίποτε.:stuck_out_tongue:
Εχουμε και το νέο Mastodon τώρα.

Επιτέλους!!!
Να ακούσουμε το δίσκο της χρονιάς από κοντά!
Κι από ό,τι κατάλαβα όλο το Ρόκιν θα είναι εκει!
Να φτιάξουμε πανώ ρε! Χα χα χα!

Burst – Munich, Germany-- March 4th, 2009

Burst - Setlist (50 min. approx.):

  1. Intro

02. (We Watched) The Silver Rain
03. Where The Wave Broke
04. I Exterminate The I
05. Rain
06. Cripple God
07. The Immateria
08. I Hold Vertigo

Βαλτο μαν :slight_smile:

Ρε Σκούρτζε, έχε χάρη που είσαι εσύ, μου είπε ο mrwhatsisname στο μσν ότι ποσταρίστηκε σετλιστ χωρίς σπόιλερ και μπήκα με πολύ διάθεση για βρίσιμο, αλήθεια

λολ. βάλτε σπόιλερ ρε στην ημερομηνία και στον χώρο, μη μου χαλάτε την έκπληξη.

Σκάσε συ ρε παπάρα, λες και έχω άδικο

το κριπλ γκοντ πάντως δεν το παίζουνε ρε :lol:

ρε παιδιά, τώρα έχει δροσούλα, νταξ. αλλά μήπως ΘΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ εκεί μέσα? είναι ανάγκη να γίνει σε κλειστό χώρο?

Νάις!!! :thumbup:

http://www.last.fm/event/968902