Candlemass + Grand Magus 3 Οκτωβρίου στην Αθήνα

Μητιν μετα την εξεταστικη.23-24 τελειωνω.

Ή τουλαχιστον μετα απο αυτη την εβδομαδα.Δινω καθε μερα…

ε κ εγω θα ρθω στο μητιν…κανονιστε

δεν το Καταλαβα? επιδι εκανα παραπονα για την ανοργανοσια του λαιβ πρεπι να να με διαγραψουν απο χρηστη??? δεν καταλαβα το σκεπτικο σου!! δεν εβρισα κανενα μεσα στο φορουμ!!!

χαχαχαχαχαχ το ΘΑΜΠΝΤΑΟΥΝ ρε μαλακα

Το τσίμπησα σήμερα…Νο105;;;;:!:

αντε αντε…περνανε οι μερες!!!:smiley:

Τίποτα σετ λιστ, πρόσφατο έχουμε;…αν και με την μαγνητοσκόπηση μπορεί να παικτούν εκπλήξεις, αλαγές, και διάφορα ωραία:):!:

SORRY για το διπλό ποστ, αλλά λιγότερο από τρεις εβδομάδες πριν την συναυλία, είναι κρίμα το θέμα νά’ναι ανενεργό:!:
Ελπίζω αυτό να μην σημαίνει και πενιχρή προσέλευση:-k:!:

ποσα εισητηρια εχουν πουληθει μεχρι τωρα?? ξερουμε? ας πει καποιος που αγορασε προσφατα τι νουμερο εχει

Αυτό που γράφω από πάνω:roll::!:

ρε παιδιά, το νούμερο εισιτηρίου δεν έχει καμία σχέση αφού τα μπλοκάκια μοιράζονται σε διάφορα μέρη και έτσι μπορεί την ίδια μέρα να πουληθεί το 1 και το 201…

Όπως και νά’χει, όσοι και να είμαστε, περιμένουμε μια βραδιά για να θυμόμαστε:):!:

αντε…2 βδομαδες ακομα…:smiley: ποιοι θα ειμαστε απο εδω?? εχετε παρει τικετ?

πάω να πάρω αύριο

Σε δύο εβδομάδες θα γίνεται, χαμός και με τα τρία συγκροτήματα:):!:
Ελπίζω σε καλή προσέλευση, και σε μπομπάτα σετ-λιστ:):!:

Candlemass are recording their gig in Athens (greece) on oct 3, as the second part of their upcoming yet untitled DVD on Nuclear Blast.

Part one of the DVD will be Candlemass performance at the Sweden Rock Festival earlier this year (12 cameras), and the 2:nd part will be filmed at the Gagarin venue in Athens. The band promise that this will be a special show for all their loyal greek fans. They are currently rehearsing new and old stuff to make this occasion a special one!!

Χμ…

Δηλαδη μου λες οτι θα ειμαι και στα 2 μερη τοu DVD…???

Τελειο μου ακουγεται…:p…Διασημοτητα ο δικος σου…:stuck_out_tongue:

Μωρε αυτο ηταν γνωστο. Πιο πολυ σκαλωσα στο “currently rehearsing new and old stuff to make this occasion a special one”.

Μαιστα λπν.

ΠΑΙΧΤΕ ΤΟ ΝΤΙΜΟΝΣ ΓΚΕΙΤ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ :!:

αυτό που λέει ο Angmar αλλά και το υπέρτατο bewitched eee!


Now playing: Paramore - The Only Exception
via FoxyTunes

νομιζω απο τι ακουσα
παμε για 2ωρο σετ!

:slight_smile: