Cavalera Conspiracy Vs Τωρινών Sepultura

Sepultura χωρίς τα αδέρφια Cavalera, είναι καφές χωρίς καφέ.

Αυτό ακριβώς…αλλά τα ίδια δεν λέγαμε και σε παρόμιο πρόσφατο poll;:):!:

το άλλο αφορούσε Soylfly και Sepultura.απλάη η διαφορά είναι ότι στο ένα είναι κ ο Iggor. :slight_smile:

για τον μπεο και οι 2.

τα αδερφια σερβιρουν φιξαρισμενες καρμπον-αρες απο Soulfly (Max γαρ) και οι αλλοι, μετα το Nation, δειχνουν ποσο στειροι ειναι πλεον δημιουργικα.Μπορουσαν (οσο ειχαν και τον Igor) να εκαναν πραγματικα ωραι πραγματα…αλλα μαλλον δεν τους βγαινει.

Ισως αν δεν ηταν η μπαντα του Max στη μεση, να βλεπαμε επιτελους μια επανασυνδεση.

κανατε κι εσεις ενα δημοψηφισμα στο στυλ του Facebook.

Η επιλογη “Στην πετσα μου” που ειναι?

Cavalera Conspiracy

σαν νεοι Sepultura προτιμω
ο Max φτιαχνει τραγουδαρες

Αδιάφορο.Καντε το reunion να καεί το συμπαν.Μην μας τυραννάτε αλλο…

μετα απο αυτά που ειδαν τα ματάκια μας και αυτά που άκουσαν τα αυτάκια μας στο live της λαρισας, φυσικά και τωρινοί Sepultura

θα παω με το μονοφθαλμο,conspiracy!!

…δίσκο σαν το Kairos δεν έχουν βγάλει οι Cavalera Conspiracy…αν και οι δυο τους δίσκοι είναι τουλάχιστον αξιοπρεπείς:):!:

Soulfly μέχρι το Dark Ages!
Αδιάφορο το έριξα.

Κάπως έτσι, με μια μικρή δίορθωση εάν μου επιτρέπεις.
Sepultura χωρίς Cavalera είναι καφές χωρίς καφεΐνη, ωραίος, αλλά σου λείπει κάτι…

Βασικά μου αρέσει και αυτό που έχουν να δώσουν οι τωρινοί sepultura, αλλά έχει χάσει τον χαρακτήρα που είχαν κάποτε. Αν είχανε δημιουργίσει μια νέα μπάντα θα είχανε περισσότερη επιτυχία ίσως…

Cavalera Brothers. Ετσι κ αλλιως οι Sepultura, ηταν ειναι κ θα ειναι τα αδερφια Cavalera. ασχετα με τις δουλειες του Max στους Soulfly. τι κ αν κυκλοφορουν δισκους υπο το ονομα Cavalera Conspiracy; Αυτοι ειναι η καρδια των Sepultribe