Τι cd/dvd/lp αγορασατε σημερα

Κυκλοφόρησαν οι Hail Of Bullets;…πες-γράψε εντυπώσεις…αν και μάλλον θα το τσημπίσω…εγώ με 2.90 έκαστο από Μετρόπολις Αθήνα τα
Into Eternity - The Incurable Tragedy+Unleashed - Viking Raids-The Best Of Unleashed 1991-2004
…το πρώτο το ακούω τώρα, και δεν με ενθουσιάζει, αλλά το βρίσκω ενδιαφέρον σαν άκουσμα…για τους Unleashed, πιστεύω ότι θα μαρέσει ακόμη περρισότερο:):!:

BAD RELIGION:The Dissent Of Man

Nέος δίσκος, μετά την απογοητευση στο Taw Kwo Do(εύγε στην Detox!) ελπίζω να αποζημιωθώ λίγο εδώ. To βινύλιο έρχεται με δώρο το cd!

GRAND MAGUS:Grand Magus

Το μόνο άλμπουμ τους που δεν είχα σε βινύλιο και όχι τυχαία αυτό που έχω ακούσει λιγότερο. Δε ξέρω αν είχε βγει καν στην αρχή, εδώ είναι σε τωρινή επανέκδοση της Rise Above με τη βοηθεια της Plastic Head (gatefold μονό διάφανο βινύλιο)

ειναι πανεμορφο…

Agnes Vein - Duality

από το λάιβ, και πήραμε και τζάμπα τα εξής καλούδια που τα δινε free η Trailblaizer

Τhought Converter - Full Circle (όμορφο προγκ, η προηγούμενη μπάντα του κιθαρίστα των Speedblow)
Bag a head - S/T (βέρυ κουλ εγχώριο grindcore)

Εύφημος μνεία στον άρχοντα Bleedin, που πήρε το άγκνες απ΄τη μπάντα κι ας το βρήκε φθηνότερο αλλού.

Χθές από τον χρήστη zerbisia (respect για το άψογο πακετάρισμα φίλε):
Slayer - Reign In Blood (πρώτη έκδοση)


Αrch Enemy - Doomsday Machine

Shadows Fall - The Art Of Balance (CD + CD ROM)

Γαμαει!!!

Να χα και γω καποιον να το παιρνα ετσι… :stuck_out_tongue:

Έτσι μόνο LPια!! :thumbup:





Κάτι που δεν το είχα προλάβει όταν είχε επανακυκλοφόρησει (είχα πάρει το original digipack), και το απόκτησα σήμερα με trade :

BCC (επιτέλους!), Clapton και δύο παλιά που ήθελα:
-John Hammond & the nighthawks - Hot Tracks
-Eddie Hazel - Game, dames & guitar thangs

LPs

Από πού ετούτο;

bowel of noise, σχεδον δε το πιστευα οτι το βρηκα μπροστα μου.

Δεν παίζει να’χει κ άλλο ε; :-k

[B]ΒΙΝΥΛΙΟ-Metallica-…and justice for all 4lp[/B]

Φοβερή η αίσθηση του να ακους ένα αλμπουμ,που θεωρείται κλασικό,για πρώτο φορά.

(CD)

Ποσο.

15

Ωραια. Θα περασω. Κανονικα δεν πρεπει, γιατι σημερα πονεσα πολυ. Αλλα.
Edit: Μπες msn το βραδακι γιατι εχω να σε πω και θα ζουλεψεις.