Υπογεγραμενες Αφισες,βινυλια,cd,fotos etc προς πωληση

μπα σε κανα 2ωρο λογικα εφυγε σβησιμο…:stuck_out_tongue:

:lol::lol:
Εγώ όμως θα απαντήσω γιατί αν νομίζεις πως έκανα όλη αυτή την κουβέντα επειδή θεωρώ τη μουσική ΜΟΝΟ διασκέδαση, ε καταλαβαίνω και τα επίπεδα που κινείται η σκέψη σου. Και νομίζω πως το πρόβλημα συνεννόησης δεν βρίσκεται σε μένα, κάτι που μου έχει αποδειχτεί εδώ και ώρα περίτρανα. Ο μόνος λόγος που θα πουλούσα αποκτημά μου από συναυλίες προσωπικά θα ήταν να κοντεύω να μείνω άστεγη. Έχω ζήσει πολλές στερήσεις για να πάω σε συναυλίες, έχω σκίσει πόδια για να προσπαθήσω να μπω σε συναυλίες πάση θυσία (ας δειχτώ κι εγώ λιγάκι) αλλά ΠΟΤΕ δεν προσπάθησα να εμπορευματοποιήσω πράγματα που γεμίζουν τη ζωή μου. Και δεν θα το έκανα παρά μόνο σε έσχατες περιπτώσεις. Και προφανώς δίνεις βάση και στη συμπεριφορα του καλλιτέχνη, αλλά η μουσική υπερέχει από αυτό, και μπορώ να σου φέρω πολλά παραδείγματα.

Τέλοσπάντων, ο μόνος λόγος που έχω δώσει βάση και χρόνο σε όλο αυτό είναι ότι αξίζει να συζητηθεί γιατι τέτοιες κινήσεις είναι προσβολή για τους μουσικόφιλους και δείχνει γιατί εξ αιτίας μερικών κάποια πράγματα στη μουσική που ακούμε και παθιαζόμαστε μένουν πίσω.

δίνω 36 ευρο για να αποσπάσω υπογραφή moderator οτι δεν θα κλειδωθεί στο Thread

[I]“Εμενα ομως με κραζατε που ετρεχα στα δικαστηρια”[/I]

Lars.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σοβαρά μην κλειδωθεί, και σίγουρα να μην διαγραφεί, σκέφτομαι να πάρω κάτι

φιλε ειτε κανεις πλακα ειτε οχι δεν παλευεται η φαση εδω…θες να ενημερωνεσαι για τια κινησεις μου κανε με αντ στο φβ η κρατα το ε μμαιλ μου paul1992@windowslive.com

το θρεαντ θα κλειστει γιατι δεν παλευεται…συντομα…απλα θελω να δω αν “καποιοι” δεν θελω να πω ονοματα θα σχολιασουνε…αυτο θα περιμενω λιγο ακομα…

Dear Paul,
Είναι αδιαμφισβήτητο, βάσει της κοινής λογικής του πλανήτη γή, ότι στην προκειμένη περίπτωση εσύ είσαι αυτός που πουλάει τρέλα, κυριολεκτικά και μεταφορικά. Δικαίωμα σου βέβαια, δημοκρατία έχουμε αλλά δικαίωμα και εμένα όπως και των περισσότερων στο thread [B]“να μας την δίνει η ηλιθιότητα κάποιων έξυπνων που πουλανε τρελα”[/B], δικά σου λόγια που αρμόζουν καλύτερα στο να περιγράφουν αυτό που κάνεις. Το ότι ψάχνεις να βρείς πελάτες δλδ ηλίθιους ανθρώπους ανά τον πλανήτη που δίνουν λεφτά για οποιαδήποτε μαλακία με σκοπό να ικανοποιήσουν τον απύθμενο εγωισμό τους ή την αρρώστια τους δεν σε δικαιολογεί μπροστά στα μάτια των, ως επι το πλείστον, λογικών ανθρώπων που βρίσκεις στο rocking. Αυτό που κάνεις είναι ανήθικο ειδικά απέναντι στους λάτρεις της μουσικής που θα βρείς εδώ μέσα, μπορείς να το καταλάβεις? Χώνεψε το, αν δε μπορείς να χρησιμοποιήσουμε άλλα παραδείγματα μπας και το πιάσεις…πχ Δε μου φτάνουν τα λεφτά για λοβοτομή και πουλάω πτώματα για σοδομισμό, 100 ευρώ το ένα φρεσκοξεθαμμένα… κάνω τίποτα κακό? Μια αγγελία έβαλα δεν πείραξα κανένα…όσοι δε γουστάρετε μην μου πουλήσετε τρέλα όμως, μου την δίνετε…γελοίο παράδειγμα βέβαια αλλά ταιριάζει στην γενική γελοιότητα που πάς να επιβάλεις…η ανηθικότητα που “όμως δεν είναι παράνομη” ευθύνεται κατά ένα τεράστιο ποσοστό για την κατάντια της ανθρωπότητας, αν δεν το βλέπεις ούτε αυτό τότε πήγαινε βούτα σε καμιά κρύα λιμνούλα εκεί πάνω να συνέλθεις, η επαφή με τη φύση μερικές φορές γιατρεύει…

εφυγε η αφισα του Ian Paice

είσαι ακριβός γαμώτο.

μιας και γύρισα από τουρκία πρόσφατα έχω το παζάρι στο αίμα μου, θα δοκιμάσω και εδώ.

δίνω 1 ευρώ και μια συλλογή πανίνι από το μουντιάλ του 94 για του ΣΑΦΕΡ των ΑΗΣΝΤΕΡΘ την αφίσα.

Μυνημα προς τους μοντς : Κλειστε σας παρακαλω το θρεαντ…διαγραψτε το κλειδωστε το δεν ξερω πως λειτουργει η φαση…δεν υπαρχει λογος να μεινει ανοιχτο…

Πουλάω μαθήματα multi-quote, 150 ευρώ/θρεντ.

Έδιτ: Πουλάω και κονέ με (αρειανούς) μοντς για thread manipulation:

Προσωρινό κλείδωμα - 20 ευρώ
Μόνιμο κλείδωμα - 50 ευρώ
Διαγραφή - 100 ευρώ
Μπανάρισμα γιούζερς - 500 ευρώ

Ε αφού έγινες ρεζίλι σε όλους ας το κλείσουμε. Σας παρακαλώ δώστε μου ένα τέταρτο να κανω κοπι πεηστ να χω να το θυμάμαι :slight_smile:

Αν τα δίνεις εγγράφως και με τη τζίφρα σου από κάτω, δίνω χιλιάρικο.8) (ναι επρεπε να εντιταρω αλλα κολλούσε το σαητ δεν ξερω γιατι)

την κανατε και εσεις την σταυροφορια σας ησυχασατε…αντε τωρα βρειτε κατι αλλο να ασχοληθειτε…

Γιατί ρε φίλε άμα δεν θες δεν αγοράζεις:!:

Οι σταυροφορίες ήταν τρεις, έχουμε μέλλον ακόμα.

[B]Ignorant_pig[/B]
Γιατί ρε φίλε άμα δεν θες δεν αγοράζεις:!:

:’)

Συγγνωμη για να καταλαβω,ο Paul,που μπηκε στο rocking να πουλησει τα ‘‘συναισθηματα’’ του,ψαχνοντας για μαλακες που ισως τσιμπησουν,το παιζει θιγμενος και προσβεβλημενος?
Αγορακι μου,μαλλον η κριση,η αρεργια και η περικοπη των συνταξεων δεν εχουν φτασει στον Καναδα ακομα,αλλα εδω μας εχουν τσακισει τα γονατα.
Αρα εσυ δεν μπορεις να λες ουσιαστικα στον αλλο:’‘Δουλεψε μια βδομαδα για να παρεις την αφισσα του Slash’’.
Bεβαια οσο κριτικαρv εσενα,αλλο τοσο κριτικαρω κι αυτους που θα σου τα σκασουν.
Αν θες λεφτα για live τραβα βγαλε κανα μεροκαματο,ειναι πιο τιμιο απο το να ‘‘ξεβρακωνεσαι’’ στο διαδικτυο.

άνοιξε άλλο Thread…αυτό θα κλειδωθεί