Celtic Frost

Το άλμπουμ θα λέγεται “Eparistera Daimones” (πάμε μωρή ελλαδάρα!) και θα κυκλοφορήσει λέει στις αρχές της χρονιάς.

στο λινκ, ο γουόριορ δίνει και ρισπέκτ σε μας τους 5300 χρήστες που κάναμε αντ τους τρίπτυκον χωρίς να’χουμε ακούσει νότα. :smiley:
Αφού ο Γουόριορ μας λέει ΤΡΟΥ, τα άλλα είναι οδοντόκρεμες! :lol:

Δεν είναι κάτι τρομερό τα κομμάτια, μουσική του Warrior είναι, δεν μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα με 3-4 ακροάσεις.
Αναμένουμε.

Τα κομμάτια μια χαρά σπέρνουν.

καλησπερα παιδια δεν εχς παρακουλουθηση το φορθμ απλα θελω την αποπσι σας περι του GOLD LAKE γιατι πιστευω οτι καθε μπαντα δικαιουτε να κανει ακι ενα διαφορετικο δισκο στιν καριερα του οπωσ πολλοι αλλωστε

Δικαιουται να κανει, αλλα αυτος ηταν μια μαλακια και μιση… Παλι καλα που μετα το σωσαν με το vanity/nemesis. Τοσο απαραδεκτο οσο το grave new world των discharge[-X

Εντάξει πειραματίστηκαν σε μια φάση κ σε τέτοια μονοπάτια και δεν τους βγήκε. Μετά επανήλθαν στα γνωστά τους. Άλλωστε πάντα δεν υπάρχει ο κίνδυνος με τους διαρκείς πειραματισμούς να μη σου βγει κ κάτι; Μ’αυτήν την έννοια συγχωρούνται… :wink:

Nαι ρε σωστο αυτο που λες, αλλα δεν αναιρει οτι ο δισκος ειναι μαλακια… :stuck_out_tongue:

Σίγουρα. :wink:

Παίδες κ για Triptykon ό,τι θέλετε να πείτε εδώ πιστεύω είναι το κατάλληλο topic… :wink:

Ερωτηση για το “To megatherion” που ήθελα να κανω εδω και λίγο καιρό. Καταρχήν η ερωτηση απεθύνεται μόνο σε όσους έχουν την πρωτη κοπή σε cd του άλμπουμ από την Noise. Στο τελευταίο κομμάτι του cd “necromentical screams” κάπου προς το τέλος του 4 λεπτού σε εμένα γαμιέται για μερικά δεύτερα, κάνει skip και ο ήχος ακούγεται να να πλάκωσαν 1000 χαλασμένα τρανζιστορ. Το είχα σχεδόν ξεχάσει πως το κάνει αλλα το ξαναέβαλα αυτές τις μέρες και όταν έφασε στο σημείο (το είχα βάλει και σε υψηλή ένταση) νόμιζα πως ανατιναχθηκε το στερεο.

Το κανει και σε κανεναν άλλο αυτο ή μόνο εγώ είμαι ο τυχερός;

ντάξει, αυτή (1988 ) είναι χαλαρά η χειρότερη κοπή σιντί έβερ. Και μένα το κάνει, χώρια τα υπερθεικά τυπογραφικά λάθη στο άθλιο μπούκλετ. άκου κει “νεκρομΕντικαλ”… γελάει ο κόσμος.

Ωραία επομένως έφυγε η αγορα του τελευταίου remaster, φαντάζομαι βρισκεται στα δισκαδικα. Γελάει ο κόσμος γελάω και εγω που το νεκρομΕντικαλ το έγραψα ακριβώς έτσι #-o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ναι…ειναι το χαλι το ιδιο…αλλα ΑΓΑΠΑΜΕ!

τα ψαχνουμε τετοια cds και τα πλερωνουμε γιατι ειναι απο τοτενες!

Γιατι υπαρχουν για να θυμιζουν!

“The emporor, forgotten, rests in my dreams.”

:lol:

Το remaster πάντως είναι μια χαρά… Επένδυσε άφοβα! :slight_smile:

(κράτα βέβαια κ την παλιά έκδοση για αρχείο…)

Ex-CELTIC FROST Mainman Selling Wooden Dildos

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=152812

8O8O

οκ και γω άθεος είμαι ξέρω γω αλλά τέτοια πράγματα δε τα κάνεις #-o#-o

Καλά ότι μια λόξα την έχει έτσι κ αλλιώς δεν το συζητάμε… Πέραν του ότι είναι άθεος δλδ :stuck_out_tongue:

Τι είναι πιο τραγικό το πάνω ή αυτό:

[SPOILER]
[/SPOILER]

εεεε καλά μακράν η pic 15χρονου!!!

Ολοι κάνουμε λαηκ

http://www.facebook.com/pages/Celtic-Frosts-UGH/121689691224648

[B]MALAKA MOU???[/B]

:frowning:
Πως μα ξαναπως μου διέφυγε τέτοιο θρεντ!!!

[I]Ε σκότωμα θέλω ναι…[/I]

ΜΠΑΝΤΑΡΕΣ από τις λίγες -και όχι μόνο για ιστορικούς λόγους… [B]Ε-Ι-Ν-Α-Ι [/B]Η ΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛ, Ο ΒΩΜΟΣ/ΘΡΟΝΟΣ ο ίδιος ο Γουόριον θεός (συγνώμη διόρθωση Θ-Ε-Ο-Σ ολόλαμπρος , περισσότερο κι από Γεχωβά και Βεελζεβούλη μαζί!) και χωρίς πολλά-πολλά ή δεύτερες σκέψεις, ψηφουλάκια έριξα (ευτυχώς είναι πολλαπλών επιλογών το πόουλ) στα:

[B][U]INTO THE PADEMONIUM
MONOTHEIST
TO MEGA THERION[/U][/B]
:slight_smile:

[I][COLOR=“DimGray”](άντε αποσύρομαι διότι ξανακαύλωσα…)[/COLOR][/I]