Champions League 2008-2009

Ο διαιτητης η ηταν αχρηστος η εκτελουσε υπηρεσιες χθες…

Εφαγε την τουμπα του Ανελκα για ανατροπη, αλλα κυριως στερησε 2 ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΑ πεναλτυ απο την Τσελσι. Μιλαω για την φαση με το τραβηγμα της φανελας στο 1ο ημιχρονο, ενω ο Ντρογκμπα εμπαινε για γκολ και για το 1ο χερι (οχι των καθυστερησεων, που ενταξει ηταν και δεν ηταν)

Φουλ Μαντσεστερ στον τελικο, δεν το συζητω… εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια στις αγγλικες ομαδες παροτι δεν υποστηριζω καποια συγκεκριμενη

Ε,τι Τσαμπιονς Λιγκ τι παραγκα,ενα και το αυτο:p
Κατα τη γνωμη μου παντως μονο το χερι του Πικε ηταν πεναλτι

Παμε μωρη BARCA :smiley:

Στο πρώτο ματς δεν δίνει πέναλτυ στον Ανρί και δεν αποβάλλει τον Μπάλακ.
Στο 2ο ματς δίνει ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ φάουλ (και συνεπώς κόκκινη) και δεν δίνει 1-2 πέναλτυ στην Τσέλσι.

Η σούμα είναι μηδέν.

Όσοι στεναχωρηθήκατε που οι δύο ΜΑΚΡΑΝ καλύτερες ομάδες της φετινής διοργάνωσης πέρασαν στον τελικό μπορείτε να αναπολείτε το περσινό κλωτσοσκούφι. Καθείς με τη διαστροφή του…

Αν υπάρχει μία ομάδα στην Ευρώπη που μπορεί να το πάρει απο την Μπαρτσελόνα στα ίσα και όχι όπως πήγε να περάσει η Chelsea, αυτή είναι η United. Οπότε περιμένω να δούμε πολύ καλή μπάλα στον τελικό…

:!:

:lol3::lol3:

Είχανε βγάλει και με τον Τέρι πέρσι όταν έχασε το πέναλτι!

τι ωρα ειναι ο τελικος και που θα το δειξει?

ο τελικος απο ποτε θα γινεται σαββατο??

Γκαβοι για τα εγχωρια, γκαβοι και για τα ευρωπαϊκα. Περασε μια ομαδα χωρις αρχη και τελος και με τρελο σπρωξιμο και μιλαμε οτι παιζει πιο ομορφα…

σωστός σε όλα

μ’αρέσετε ρε ! τσέλσυ με 8 άτομα στη μεγάλη περιοχή, Santos football, για το 0,5 - 0 και ταμπούρι με το φυλαχτό της Παναγιάς μαζί μας κ υπάρχουν άτομα που κλαίνε γιατί δε πέρασε η Τσέλσυ, όταν η μπάρτσα πίεζε σε όλο το παιχνίδι, ακόμα κ όταν έμεινε με δέκα

μπάρτσα για την κούπα - κ αναμένω σούπερ τελικό με ομάδες όμορφες, που ξέρουν από μπάλα

ρε τιτανοτρισυποστατε…δεν ειπε κανεις οτι επαιξε μπαλλαρα στο συγκεκριμενο παιχνιδι η Μπαρτσα…ουτε καν μπαλλα απλη δεν επαιξε…
Αλλα τα παιχνιδια που εχει κανει σε αυτη τη σεζον (και δεν ειναι 3-4) στα οποια εχει παιξει μπαλλαρα ειναι αρκετα για να κανουν τον κοσμο να παραμιλαει!
Και λογικο ειναι να μιλαει κανει για αυτα,καθως ειναι κατι που δεν το κανει η Τσελσι ουτε στις καλυτερες τις νικες!:wink:

(Πααααλι μας τσουνιζουν στο Εμιρεϊτς ΓΑΜΩ?!?!!)

Ρε τρέχει τελικά ο Μπάλακ!!
Αμα το είχε κάνει και στα παιχνίδια μπορεί και να ειχε βοηθήσει την ομάδα του, που ξέρεις…

τερμα τα διφραγκα.ο τελικος που ολοι περιμεναμε.εμενα ειναι οι δυο αγαπημενες μου ξενες ομαδες,οποτε θελω να δω ωραια μπαλα και πολλα γκολ.βεβαια δινω προβαδισμα στη γιουναιτεντ,γιατι ειναι πιο εμπειρη και πιο ορθολογικη.ακουω τα δικα σας προγνωστικα

Αντιπαθώ κάθε τι που έχει χώρα καταγωγής την Ισπανία…
Έτσι και αλλιώς μια είναι η ομάδα…
Αν και δεν ξέρω έχω την εντύπωση ότι θα το χάσουμε, μακάρι να βγω τελείως λάθος…
Πάμε Ομαδάρα Manchester!!!


Now playing: Sons Of Seasons - A blind man’s resolution
via FoxyTunes

Δεν με ενδιαφερει καμια απο τις δυο ομαδες, αλλα εχω την αισθηση οτι αποψε θα βαλουμε μπαλα και στις τσεπες. Μια τζουρα απο χθες, ετσι για προθερμανση:

http://img35.imageshack.us/gal.php?g=romecl022d.jpg

Πάμε μωρή Μαντσεστάρα!! Ελπίζω να δούμε έναν φοβερό τελικό και με πολύ μπύρα!!!

[SIZE=“7”]ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛ!!!2-0!!![/SIZE]:lol:

μπραβο μπαρτσα…μπαλαρα σημερα και η μαντσεστερ πιο ψοφια απο νεκρο

Δεν περίμενα τέτοιο παχνίδι από την ομάδα του Φέργκιουσον.
Μπράβο στην Μπάρτσα και κυρίως στον Γκουαρντιόλα…
Ο οποίος Γκουαρντιόλα ένα χρόνο πριν συζητούσε με τον Ηρακλή εντωμεταξύ…:lol::lol: