Champions League 2014 - 2015

40 γκολ σε 8 ματς…

Γάμησέ τα, άμα τα δεις ένα κι ένα είναι. Στα 5 σταμάτησε με 2 πέναλτι και 3 αστεία γκολ πραγματικά.

Και η Σίτυ προφανώς μας κουβάδιασε.

Μπραβο στον Αποελ για την εμφανιση.Πραγματικα αξιζε την νικη.Αλλα ετσι ειναι η πορνη μπαλα μια ευκαιρια παρουσιαστηκε στον Καβανι και φυσικα το καρφωσε

και μπηκε και αλλαγη κιολας. αληθεια ο ντιεγκο κοστα θα παιξει φετος??

Δεν καταλαβαίνω το πνεύμα της ερώτησης.

στο champions league τιποτε φετος. περσι εβγαζε ματια.

Για 3 αγωνιστικες ομιλων λεμε;; :-s

Α το παλτό :stuck_out_tongue:

Ας σοβαρευτούμε ε, δυο ματς έχει παίξει και αυτά απέναντι σε Σάλκε και Σπόρτιγκ Λισαβόνας.

Σκουλήκι, με πρόλαβες

Εντάξει ναι για 3 ματς, τον περίμενα καλύτερο. Πάντως με έχει κάψει στο fantasy :stuck_out_tongue: , θα φαει ποδι…

Ε μια αγωνιστικη ελειψε … στις αλλες μονο ποντους .

@samis
Κι ας μην ξεχνάμε βέβαια ότι σε περιποιήθηκε και στο “ντέρμπι” του Λονδίνου, οπότε ό,τι και να πεις έχεις δίκιο :!:

Άφαντος ήταν και εκεί :!: Έκανε το 2-0 στο 80’ όταν η ομαδάρα μας πίεζε για την ισοφάριση και είχε βγει όλη μπροστά. Κάθε τρεις στα γύφτικα δηλαδή. Για τα περί “ντέρμπι” δεν το σχολιάζω καν, ας έδινε το πεναλτάκι του δεύτερου τερματοφύλακά σας, Σεσκ, να σας βλέπαμε μετά.

γκαντέμη

χαχαχαχα, δεν ηταν γνωστο οτι ειμαι σαββατογεννημενος ε?

Ψυχραιμία, τίποτα δεν παθαίνει ο Ντιέγκο, ταύρος είναι. Να δείτε που με τη Γιουνάιτεντ θα παίξει κανονικά και θα το χώσει κιόλας.

Σοβαρά τώρα, έχουν πολλή πλάκα οι προσπάθειές σου για trash-talking :lol:

Το επιβεβαιώνω και γω. Είχες κάνει παρόμοια τοποθέτηση πριν δύο μήνες για τον Ζιρού. Λίγες ώρες αργότερα έγινε γνωστός ο βαρύς τραυματισμός του από την μπάλα. :-k

φτυστε με!! :stuck_out_tongue:

Ουτε τωρα ρε Σιτι;;;Πλακα σου κανει η Μπαγερν ακομα και με δεκα

Τι γκολαρα έβαλε ο νειμαρ ρε…

Επικά αρχιδάτη πρόκριση της Σίτι στη Ρώμη. Εγώ σας το χω πει, αυτή η ομάδα είναι θέμα χρόνου να γίνει μεγάλη/πρωτοκλασάτο όνομα και στην Ευρώπη. Και τους παίκτες έχει, και την οικονομική δύναμη για να συνεχίσουν να έρχονται σπουδαίες μονάδες, και τον κόσμο, και τη δίψα/κίνητρο. Τι της λείπει;
Προς το παρόν, οι εμπειρίες σε κορυφαίο επίπεδο, ο χαρακτήρας της μεγάλης ομάδας, η “φανέλα”. Αυτά τα χτίζει με διπλά και προκρίσεις όπως η αποψινή.
Σε λίγα χρόνια, εγώ προσωπικά είμαι σίγουρος, η Σίτι θα χτυπάει Τσάμπιονς Λιγκ. Και φέτος ακόμα μην εκπλαγείτε αν φτάσει μέχρι τίποτα ημιτελικά.