Champions League 2017-18

Να πω κάπου εδώ ότι η ομάδα μου με στενοχώρησε και με ξενέρωσε λίγο με την αντιμετώπισή της στο δεύτερο ματς με τη Ρόμα, την οποία βρίσκω ανεπίτρεπτη για ημιτελικό ΤσΛ. Είναι και θέμα προπονητή το συγκεκριμένο πιστεύω, έπρεπε να τους έχει πιο σφιχτούς. Δε μου άρεσε καθόλου το πώς έπαιξε από το 1-2 και μετά, ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο. Και ναι, αν έλειπε η φάση του χεριού του Αλεξάντερ-Άρνολντ (τι φάση είναι αυτή με τα δύο επίθετα, έχουμε και δύο τέτοιους :joy:), τα πράγματα μέσα μου θα ήταν πολύ καλύτερα.

Καλά δεν είναι και περίπτωση επωνύμου σαν του…
vennegoor

του οποίου το μικρό όνομα είναι απλώς… Jan! (εντάξει χαϊδευτικό του Johannes)

1 Like

Τραγικός, λες και είναι κάνας κόμης ξέρω 'γω κι έχει τίτλο ευγενείας :joy:.

1 Like

λιβερπουλ θα σκοραρει πρωτη
ρεαλ θα κανει ανατροπη

Γαμημένο αρχίδι Ράμος γι’ άλλη μια φορά.

11 Likes

Χαλασε το παιχνιδι ο σιχαμενος

3 Likes

ηταν που ηταν αθλιο το ματς εγινε ακομα χειροτερο με τους τραυματισμους
ελπιζουμε να τους τονωσει λιγο ο κλοππ να μπουν δυνατα στο δευτερο μπας και δουμε μπαλα

Ράμος πουτάναζγιέ σε ψάχνουμε

1 Like

Δε θα ηθελα να γραψω εν βρασμω ψυχης, αλλα να παει να γαμηθει ο κωλοξεφτιλας.

1 Like

Γελάει ο κόσμος

1 Like

τι παρωδια ειναι αυτη που βλεπουμε

Περιμενουμε ειρωνειες για την παραγκα της ΟΥΕΦΑ απο τους φιλαθλους (?) της Ρεαλ Μαδριτης.

Εγω απορω γιατι βριζετε και νευριαζετε ολοι εσεις, λες και εχει γινει κατι που δε θα μπορουσε να προβλεψει ευκολα ο οποιοσδηποτε.

1 Like

Χειρότερος τελικός όλων των εποχών, αντάξιος των δύο υπερευνοημένων που παίζουν σε αυτόν.

Εντάξει το παίρνω πίσω.

Bale > CR7

1 Like

Πωπω… Παλι τραβαει τα “μαλλια” του ο Ζινταν.

Για την φαση του Ραμος φριχτες υπερβολες, ουτε κλωτσια, ουτε βρωμικο χτυπημα ουτε τιποτα, ενα τραβηγμα οπως δεκαδες που γινονται σε καθε ματς, ετυχε να πεσει πολυ ατσαλα ο Σαλαχ και εγινε μαλακια. Την φαση που εσπασε την κλειδα του ο Μπεργκ μου θυμισε.

Έτυχε να του κλειδώσει το χέρι και δεν πήρε ούτε κάρτα (!)

4 Likes

Δεν ηταν για καρτα, ενα τραβηγμα ηταν, αμα εδινες καρτα σε αυτα θα τελειωνανε τα ματς με 6 παικτες η καθε ομαδα. Μην κρινεις απο το αποτελεσμα.

ΠΑΜΕ ΡΕ ΚΑΡΙΟΥΣ

Ρε μαλάκες πάρτε τον Γλύκο να τελειώνουμε να ησυχάσουμε κι εμείς

2 Likes

Ετα λέγαμε από την αρχή μπορεί να ήθελα να το πάρει η Λίβερπουλ αλλά άλλο επίπεδο η Ρεαλ