Champions League 2018-2019

Δεκτη η συγγνωμη, ψυχοπαθη μου συνομιλητη. Παμε παρακατω.

Ενταξει Unholy Martyr

Θα μου εξηγησει καποιος αυτο το αστειο ρε μαλακες; Δεν εισαι ψυχοπαθης οταν μετα απο καθε μου ποστ γραφεις αυτο;

Βλέπω και δεν πεθαίνω στον ύπνο γιατί είναι καλύτερα από το αγγλικό.

2 Likes

Ναι στο δικο σου μυαλο

Aπό ευρωπαϊκά πρωταθλήματα το σλοβένικο είναι το κορυφαίο και μετά το δικό μας στην Ελλάδα έρχεται δεύτερο.

Top-5 στην Ευρώπη πάει κάπως έτσι:

  1. Σλοβενία
  2. Ελλάδα
  3. Γαλλία
  4. Ισπανία
  5. Αγγλία

Είδα τη ματσάρα κορυφής Λίβερπουλ-Μαν Σίτυ και πέθανα στον ύπνο.

2 Likes

Πολυ ανωτερη η Γιουβε, μας κερδισε δικαια κ με ευκολια, κι ας πιεσαμε στο φιναλε… σίγουρα από τα φαβορί για άλλη μια χρονιά ενώ εμείς δύσκολα βλέπω να βγάζουμε τον όμιλο… κρίμα γιατί πίστευα τουλάχιστον να μπαίναμε στο παιχνίδι δυνατά όπως στα β ημίχρονα με Newcastle και Chelsea + την καλή προιστορία με την Juve να μας έδινε λίγο αέρα αλλά μπα, μεγάλη η διαφορά ποιότητας και πάγκου κ βασικής ενδεκάδας στις δύο ομάδες…

Πρέπει ο Μου να αλλάξει κάποια στιγμή Λουκάκου και να τον αφήσει πάγκο μερικά ματς, να πειραματιστεί με μια πιο δημιουργική επιθετική τριάδα και τον Ποκπά πίσω τους (τί θέση παίζει αυτό το παλτό ακόμα δεν εχω καταλάβει αλλά ας τον κάνουμε κάτι τεσπα πιο ουσιαστικό), μπας και γίνει και το παιχνίδι μπροστά λίγο πιο δημιουργικό και συνεπές, δε γίνεται γιουρούσια-σέντρα-λουκάκου αν κάνει κοντρόλ και έχει χώρο να παίξει 1vs1 μπας και σουτάρει…άμυνα δεν αλλάζει κάτι, δεν έχουμε αμυντικούς πλην Σω και άντε και Γιάνγκ -φιλότιμος, αν και τον ζάλισε ο Ρονάλντο χτες-…

Πάμε στο επόμενο δυνατά

Χαίρεσαι να βλέπεις την Dortmund με την μπαλαρα που παίζει

Εικονες που κανουν την αιλαδα μας ρεζιλι διεθνως… :disappointed_relieved:

3 Likes

Τορα τη θα λαινε για μας η εξο; (μαο μαο/τρομοκρατια τα γνωστα)

2 Likes

διεθνη ξεφτιλικι απτους χαρτινους,περαν του αγωνιστικου,τωρα μας παιζουν πρωτοσελιδα και για τα επεισοδεια στο ΟΑΚΑ(!).

Πισω στα τοπικα μπας και ησυχασετε

3 Likes

Να ενημερωσουμε παντως οτι η τριγλια εχει ομαδαρα φετος και η μηχανιωνα πηρε αμανατιδη στον παγκο, παει τρενο για άνοδο(ασε που τους εχει πελατες ο ποσειδωνας, αν θυμούνται οι παλιοί)

2 Likes

Αψεγαδιαστο σχόλιο, δικο μου λαθος που δεν υπηρξα ακριβής αλλα βλεπεις δεν ασχολούμαι με αθλητικα, να φανταστεις τα εχω ολα mute μεχρι να αναβαθμιστεί το φορουμ και να φατε ολοι ignore

2 Likes

Βασικά τα ίδια που έλεγαν κι εδώ πριν 6 χρόνια.

Είπε ο οπαδός του ΜΠΑΟΚ, αν είναι δυνατόν :joy: :rofl:

2 Likes

Συμπληρωσε ο οπαδος των λεφταλλικα αν ειναι ποτε δυνατόν

1 Like

Για λυπηση η groupie του CR7 και των μαφιοζων

2 Likes

Εντωμεταξυ δεν μου φαινετε καθολου περιεργο πως ριξαν μολοτοφ(!) στο πληθος των οπαδων του Αγιαξ,αφου κατα την ιδια την αεχ οι ριψεις μολοτοφ δεν αποτελουν βιοπραγια. Τα παλικαρια ειχαν τις καλυτερες προθεσεις