Chania Rock Festival 2017

Σημερα λενε θα κανουν μια ανακοινωση. Για να δουμε.

4 parties στην Ελλαδα ανακοινωσαν τελικα. Κατι αλλο περιμενα βεβαια σχετικο με την ημερα του φεστιβαλ. Θα ερθει κανεις στο παρτυ της Αθηνας;

Κλεινω εισιτηρια χωρις καν να εχω κανονισει την αδεια ακομα. Αντε γεια.

Που βρηκατε τα εισιτηρια μαγκες; Βλεπω διαφορετικες τιμες. Ποιο website χρησιμοποιειτε;

Εχετε ακουσει τιποτα για αλλα ονοματα;

Εδώ: http://www.123tickets.gr/

Skyscanner δες. Βλεπω εχουν ανεβει λιγο οι τιμες. 23 ευρω ειδα σημερα για καθε διαδρομη.

Βρηκα τελικα με ανεκ μια προσφορα για 3 ατομα με αμαξι 100 ευρω.
Συμφερει και η ΑΝΕΚ αν κατεβεις με παρεα. Καιρο ειχαμε να κατεβουμε
νοτια. Θα το γυρισουμε λογικα το νησι μετα το φεστιβαλ να ξεθυμανουμε.
Θα σας δω εκει πατριωτες. Μενουν τα καινουρια ονοματα. Εχει ακουσει
κανεις καμια φημη;

Ρε γαμωτο πολλα λεφτα. Και μετακινηση και διαμονη και φεστιβαλ
Αλλα το σκεφτομαι!!!

Διαμονη βρηκα μοτελ κοντα στον χωρο του φεστιβαλ με 15 ευρω.
Και μεταφορικα φθηνα βρισκεις. Τα υπολοιπα ονοματα θελω ν ακουσω.
Περιμενω τουλαχιστον αλλα 2 μεγαλα.

εγω μολις κλεισει το line up θα αποφασισω…(i dont believe in love…)φημεςς

οι Queensryche ή οι Operation ?

Το ένα πανάκριβο το άλλο ακριβό. Δλδ το ένα είναι πιο ακριβό απο Guardian. Λογικά όμως αν δεν πουν τωρα κοντά, θα χασουν momentum.

το ερχομαι σκαντζα να κανω τα μπανια του λαου και να πω και 2 τραγουδια σε αυτη τη περιπτωση και εκτος τουρ δεν ειναι τοσο ακριβο.

Ναι αυτές οι μπάντες δεν έχουν μπάνια του λαού και τέτοια, εχουν ακατέβατες αμοιβές γιατι δεν έχουν αλλες πηγές εισοδήματος. Και είναι αρκετά ψηλές ωστε να μην έχουν παίξει εδώ αλλα και γενικά στις περισσότερες χώρες τριγύρω τόσο καιρό. Θα δω λογικά QR, στο Rockfest της Βαρκελώνης που με ψήνει να πάω ξανά. Είχε αρκετούς Ελληνες και πέρυσι. Τωρα δε που ανακοινωσε ΚΑΙ Thunder ?!

Αν και νομίζω ο Νικόλας κάτι πρέπει να έκλεισε και ετοιμάζεται να το παρουσιάσει.

και ναι PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS

τρελα πραγματα φετος εκει κατω

1 Like

Είναι πολύ νωρίς δυστυχως το φεστιβάλ . Δε νομίζω ότι η πλειοψηφία οσων εργάζονται να μπορούν να πάνε 30/06 & 01/07

Η προσπάθεια είναι μεγάλη και θα ήθελα πάρα πολύ να πήγαινα

αλλο ενα νομιζω θα ανακοινωθει…χμμμ.

Μισό λεπτό. Είναι βάσιμη η φήμη για Queensryche ή Operation?