Converge

Converge. Οι Slayer των 00’s.

Ωπ, ντεζαβού :!:

Ωραία, θα τσεκάρουμε.

Πλάκα έχει το πώς έμαθα τους Converge:

Από μπλούζα ενός φίλου που νόμιζα ότι έγραφε Converse … :lol:

η πρωτη φορα ηταν αυτη??

μεσα ειμουνα
γαμω!!!

το μποξερακι του bannon
η απορια του που ο κοσμος τους κοιτουσε και δεν χτυπιοτανε
το μουστακι του ballou

και οι living sacrifice να παιζουν στα ηχεια πριν ξεκινησει το λαιβ

καημος απο τοτε το fault and fracture

την επομενη φορα το παιξανε???

AHAHAHAHA :lol:

Πάντως κι εγώ, με μεγάλη βεβαιότητα, μπορώ να πω πως τάσσομαι ελάχιστα του υπέρ Axe To Fall

Κορυφαίο άλμπουμ

Πραγματικά όμως αν το Jane Doe είχε την παραγωγή του Axe To Fall θα δυσκολευόμουν πάρα πολύ

Ψηνεστε να βαλω title στον Bleedin ‘Ο κατοπιν εορτης’ ?

Εγώ πάντως πιστεύω ότι, παρ’ όλο που αυτή τη φορά έφτασαν πραγματικά πολύ κοντά, δεν κατάφεραν τελικά να ξεπεράσουν το Jane Doe… ακόμα.

Ίσως στο επόμενο album! =P~

Για μενα το Jane Doe και μονο το ομοτιτλο να ειχε μεσα,παλι η καλυτερη κυκλοφορια τους θα ηταν.

Δεν θα ελεγα οτι ‘‘στεκει απελπιστικα μονο του στη κορυφη’’ γιατι ειναι μπαντα που δεν εχει βγαλει ποτε μετρια κυκλοφορια

απιστευτη δισκαρα το axe,αλλα τα συναισθηματα που μου προκαλει η τζενη με καθε ακροαση,αν και τα πλησιαζει,δεν τα φτανει,οποτε…

η τριαδα για μενα ειναι μαλλον jane doe/axe to fall/you fail me,αν και δεν εχει ιδιαιτερο νοημα εδω που τα λεμε η καταταξη σε τετοιες μπαντες,αφου μπορει να αλλαξει ευκολα με τη διαθεση καθε φορα

μεγαλη αγαπη αυτη η μπαντα ρε γαμωτο…:roll:

Ισχύει πράγματι αυτό…

Η αλήθεια είναι πως το Τζέην Ντο μου φαίνεται λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο ανώτερο, αλλά σ’αυτές τις περιπτώσεις, απλά τα προσκυνάς και τα δύο και τελειώνεις.

Α και δεν νοείται ΜΕΓΑΛΗ μπάντα χχωρίς τέτοιου είδους διλήματα να το ξέρετε. :smiley:

το τζειν ντοε δεν συγκρινεται με κανενα αλλο αλμπουμ mathcore! ειναι απλα το καλυτερο! (ισως μονο calculating infinity to φτανει)

Οι Converge ειναι μια μπαντα που κανει πολυ κοσμο να μη μιλαει εντελως αντικειμενικα για την παρτη τους(με μενα μεσα)οτιδηποτε εχουν κυκλοφορισει το βρισκω τελειο…Κ το τελευταιο αλμπουμ τους μου κρεμασε τα σαγονια κατω…κ μη ξεχασω να αναφερω(υμνησω)τον Kurt Ballou που κατα τη γνωμη μου ειναι ποοοολυ μπροστα στις συνθεσεις στου!Οχι οτι παιζει τα “απιαστα” (δεν ειναι κ ευκολα) αλλα ο τυπος μπορεις να πεις οτι ειναι ακραιος στις συνθεσεις του αλλα με πολλους τονους ποιοτητα…
Μεγαλη αδυναμια αυτη η ΜΠΑΝΤΑ!!!

Ψιτ, εσύ αποπάνω, μεγάλη αδύναμία και το nick σου όμως… καρδούλες

σορυ για το σπαμ, δεν κρατήθηκα :roll:

θα μπορουσα να μιλαω γι’αυτους αιωνες ολοκληρους αλλα θα ξεφυγω απ’το θεμα…ενα μονο σου λεω:Boy Constrictor!λερωσα το παντελονι μου στα 31" οταν πρωτοακουσα!
Η ΕΠΙΘΕΣΗ!!

Nικ Pig Destroyer, πρώτα ποστς σε τόπικ Converge.

Οι νέοι χρήστες που θέλουμε. :thumbup:

Ελπιζω να μη το λες ειρωνικα φιλε:D

ΦΑΚ

These will be in the CONVERGE Estore on Tuesday, get ready…

Καλοκαιρινό Ευρωπαικό Τουρ

http://www.convergecult.com/49/

Ας απαιτήσουμε όλοι με κάθε τρόπο να έρθουν!

Θα ανακοινώσουν μερικές ακόμα ημερομηνίες αλλά δεν το βλέπω να έρχονται.

Υ.Γ. αύριο θα αγοράσω αυτό 2 ποστ πάνω :smiley: