Coroner

Εγώ πάντως όταν είχα ψηφίσει άκουσα το thrasher μέσα μου και απ’ ότι βλέπω είμαι ο μόνος (καθυστερημένος) που το έκανε. :smiley:

Σοβαρά τώρα, δεν είναι κάπως μονόπλευρο το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής;

O thrasher ανέλαβε τον έλεγχο. :slight_smile:

Ναι, το αποτέλεσμα είναι μονόπλευρο, αλλά και αναμενόμενο πιστεύω.

Εψαξα δεν βρήκα και επειδή εχω φαει γερό κόλημα μαζί τους (απο χτες:D)ανοιξά αυτό το topic.NΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΤΟΠΙΚ.

Τι έχετε να πειτε τους τρισμέγιστους Coroner?

Υπάρχει ένα θρεντ στα δημοψηφίσματα

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=8317&highlight=Coroner

is that what people call…PAWNED???

:lol:

Ξεκίνησε από τυχαία αναφορά στο θρεντ των Σοντομ:

και ενδοφορουμικά τσακάλια βρήκαν την παρακάτω ΒΟΜΒΑ

[-o<[-o<[-o<[-o<

Υπερβολικά όμορφα νέα αυτά. Αν και για μένα θα ταν ακόμα καλύτερα αν συνοδεύονταν - έστω και από φήμες μόνο στην παρούσα στιγμή - από σκέψεις για νέο δίσκο. Ο Βέτερλι είναι γεμάτος ιδέες, και θα χαμε φρέσκο comeback τύπου Death Angel.

Not Enough. Για τους Coroner πρέπει να είναι τουλάχιστον αντίστοιχο των Frost αλλιώς μόνο Live.

σας εγκαλώ στην τάξη :stuck_out_tongue:

Nosferatu

να ελπίζουμε και σε καμμια επανακυκλοφορία? :slight_smile:

μακάρι! μόνο το γκριν έχω σε σι ντι :frowning:

Καλύτερα, εγώ τα έχω όλα και θα τα ξαναπάρω αν βγουν. Είναι αυτές οι ωραίες εκδόσεις της Noise που τσιγκουνεύονται να βάλουν παραπάνω από 2 σελίδες στο(ο θεός να το κάνει)Booklet. Ούτε φωτό, μισοί στίχοι, ούτε τα Thanks δεν έχουν τα συγκροτήματα. Ξεφτιλισμένη Noise. Όχι τίποτα αλλά έχει ένα γαμημένα τεράστιο Back Catalogue αυτή η εταιρία που το κυνηγάω με το δίκανο.

ναι ρε γμτ, έχει πολύ υλικό :confused:

Eγω εχω το punkishment for decandence και το mental vortex, και οπως τα πε ο darth!! Σκατα εκδοσεις, δεν αξιζουν σε μια τετοια μπανταρα!!!

Γαμω την τρέλα μου εγω δεν μπορω να βρώ τπτ,εχω μόνο το punishment for decandence που το εχω κατεβάσει.

Το death cult λεει τπτ?

Εγω εκανα κωλοτουμπες απο χτες-προχτες που ειδα την εικονα
αλλα ξεχασα να το ποσταρω και εδω.

Εννοειται οτι αν βγει αλμπουμ το θελουμε κατι σαν των Frost.

Πατρα δεν μενεις εσυ ?

Καραϊσκάκη 168.Λιγο πριν την Γουναρη.Εχει 2-3 σιγουρα.

Και μια ερώτηση να χαμε να λέγαμε.
Αν βγάλουν δίσκο ξανά, τι θα θέλατε: Grin/εξέλιξη grin, No more colour/mental vortex ή Punishment φάση?

Punishment (χωρις 2η σκεψη για μένα),χωρίς να έχω ακούσει ολόκληρα τα αλλα.

Ε παντα υπηρχε μια εξελιξη στον ηχο τους.
Εμενα θα μ’αρεσε κατι συγχρονο !

Grin-εξέλιξη Grin.

Όλα γαμάνε, αλλά αυτό είναι το αριστούργημά τους. 8)