Crashdiet in Greece, 23-24/4

Εγώ θέλω και after-party αλλιώς δεν έρχομαι.
Αλλά θέλω να ‘ρθω για να γνωρίσω τον jimara, τον metal heart, τον xari και τ’ άλλα παιδιά.

εγω εκει θα ειμαι,κρατα ενα κοκκινο τριανταφυλλο για να σε αναγνωρισω :lol:

το σκεφτομουν να παω αλλα πεφτει πανω στον τελικο κυπελλου…#-o#-o#-o

E αφού το κάνει ο ξηγας πήγαινε τελικό :wink:

φτου σου ρε ! ο τζιμάρας είναι ικανός να παρατήσει κ την οικογένεια τ για να δει τους crashdiet . εσύ θα πας για μπάλα ;;;; τστστστσ

:thumbdown::thumbdown:

ενωειται οτι θα δουμε μπαλα πιος τον χε τον ξηγα
εγω το εχω πει και motley να εφερνε που αποκλειεται εγω δεν θα πηγενα εχουμε και καποια ιδανικα ρε πουστι μου και καποια πιστευω

:slight_smile:

ευτυχως ολα κανονικα!!!

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=366995865947

Φιου, είχα ανησυχήσει!

Η μπάντα μαζί με Ξήγα έσκασαν σήμερα στο le-roi στο Χαλάνδρι… :lol: :lol:
άσχετο ε… :? :? :? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλημέρα !!! Πήγε κάποιος χθες στην συναυλία να μας πει εντυπώσεις ???

καλημερα!ημουν χθες στο live στην Θεσ/νικη!ηταν ενα αρκετα καλο live με κεφατο το συγκροτημα παρα την μικρη προσελευση(ουτε 100 ατομα…[-X)
Επαιξαν περιπου μιαμιση ωριτσα και στο τελος βγηκαν και φωτογραφηθηκαν με ολους τους οπαδους…πολυ απλοι και φιλικοι!
Ο δε Ξηγας τον οποιο δεν γνωριζω αλλα απο οτι εχω ακουσει πρεπει να κανει ενα “περιεργο” επαγγελμα,δεν εκανε σε καμια στιγμη αισθητη την παρουσια του…αυτα!

Σε γενικες γραμμες ηταν ωραια,περασαμε ολοι καλα και αξιζε φανταζομαι την προτιμηση μου να παω εκει και οχι στους 69 eyes που παιζαν και αυτοι σε αλλο χωρο…

επισης μου αρεσαν αρκετα και οι lucky 13!

τι παιχτηκε ρε παιδια στη συναυλια της αθηνας?
κανενας που πηγε να μας τα πει?
ειναι δυνατον τετοια ξεφτιλα?

Δεν θα σχολιασω, γιατι αν σχολιασω θα φαω σιγουρο ban…

Ισως αλλη ωρα με περισσοτερη ηρεμια…

Από αυτά που έμαθα η μπάντα καθυστέρησε να γυρίσει απο Θεσσαλονίκη εξετείας των οπαδών του Άρη που κατέβεναν και αυτοί για τον αγώνα. Έτσι άργισε να ξεκινήσει η συναυλία και ως κλασσικοί Έλληνες που είμαστε χωρίς καθόλου οργάνωση αντί να κόψουνε χρόνο από τα support κόψανε χρόνο απο τους Crashdiet (προς υποστήριξη της μπάντας ούτε οι ιδιοι το ξέρανε, το μάθανε πανω στην σκηνή).Τέλος πάντων η μπάντα έπαιξε γαμο καμία σχέση με τα video και το dvd που έχω δει.

όντος καθηστέρισαν 7 η ώρα είχαν φτάσει οι Crashdiet αθήνα! από ότι ξέρω και τα support δεν έπαιξαν όλα τα κομμάτια τους (τουλάχιστον οι Cyanide) και νόμιζω μία μπάντα δεν έπαιξε και καθόλου. Οι Crashdiet ήταν πολύ καλοί, και η ξενέρα ήταν που όταν τελείωσαν υποκλίθηκαν με Lady Gaga!!! αν είναι δυνατόν!!!:papas::thumbdown:

ποια ήταν εκείνη η πμαντα με το φοβερό τραγουδιστή??πραγματικά έμεινα! δεν μπορώ να βγάλω καλά γραμματα! Judgment day?

Γιατί ξενέρα; μια χαρά ειναι η Gaga. :p:lol:

Judgement Day λέγονται, τσέκαρε myspace
http://www.myspace.com/judgementdaygr

Σόρρυ, αλλά θα 'θελές! :stuck_out_tongue:

ΥΓ: Πόσο μα ΠΟΣΟ ανιστόριτος είσαι για να λες στους Crashdiet “I am honoured to have watched your show, you guys are the best band of Sweden”???

ευχαριστώ πολύ! εψαχνα και δεν εβρισκα τίποτα!