Cristiano Ronaldo vs Lionel Messi

ναι το τυπας ειναι ο χαρακτηριστικος καγκουρας…

απλά δν το σχολιάζω !!!

είναι ο καλύτερος λέμε !!!

Πράγματι.
Πολύ καλύτερος του Kluivert.

το “Kluivert” είναι το nickname του Ronaldo !!!

δν το ήξερες? 8)

:lol::lol:

Πού το βαλσαμώνω?

εεε ?

Δεαρ δεαρ.

συγκινήθηκε !! 8)

πώς ποστάρουμε φωτο? :wink:

Θελω να τον αγκαλιασω:oops:

κ εσύ φανατική ? :slight_smile:

μ’αρέσουν τα ποδοσφαιρικά σου κριτήρια 8) :stuck_out_tongue:

έχουν ανακοινωθεί στην επίσημη ιστοσελίδα της man utd, όπου είμαι κ μέλος
8)

Ναι,θελω να σκουπισω τις μυξουλες του με το φανελακι μου:oops:

Κι εγω και η Restless ειμαστε απο τις φανατικοτερες(αν οχι ΟΙ φανατικοτερες) οπαδοι του!

να κ κάτι κοινό μας !!

:slight_smile:

Εδώ τον είπε Kluivert, τα κριτήρια σε πείραξαν?

:lol::lol:

Αν και οπαδος της United ψηφιζω Μεσσι δαγκωτο !!! Το παλικαρακι κανει τα παντα και μας χαζευει !!! Και δεν ειναι και καγκουρας σαν τον Κριστιανο (εννοω να το παιζει μα και μου) !!! Μπραβο του !!! Τα παντα ολα λεμε…Μεσσι-ρομπινιο-καστιγιο (ξεφυγα λιγο με τον αλεφα ε ?) !!!

Φανατικος της γιουναιτεντ εδω,σε σημειο αηδιας…αλλα και γω,ψηφιζω μεσσι…ο ροναλντο,που πολλοι το αμφισβητουν ακομα και αυτο,ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ,ξερει πολλα καρατια μπαλα και οταν ειναι στις καλες του,απλα δεν παιζεται…ομως,εχει εξαφανιστει σε πολλα μεγαλ ματς και σε κρισιμες στιγμες,εχει φανει ανεπαρκης-πεναλντι κυριως-…δεν ξερω,αν στο μελλον,θα ωριμασει και θα γινει πιο δυνατος σε αυτες τις στιγμες…οταν τον βλεπω που τα σκατωνει και μετα κλαιει και χτυπιεται,εμενα αυτο μου δειχνει ανθρωπο και οχι μηχανη…μαλακας ισως σαν χαρακτηρας,την εχει ψωνισει απ τα πολλα φραγκα,αγνομων απεναντι σε σερ αλεξ(με την επικειμενη μεταγραφη στο νεκροταφειο παιχτων-ρεαλ-),αλλα σιγουρα,αυτες οι μικροστιγμες μου φανερωνουν εναν 23χρονο-ποσο ειναι-,που λυγιζει κατω απο μεγαλη πιεση,οπως ειναι φυσικο να κανει και ο καθε 23χρονος που τον παρακολουθει ολος ο κοσμος και περιμενει απο αυτον να σκοραρει το κρισιμο γκολ…αν και κωλοπαιδο γενικα(το εχει αποδειξει πολλακις),εκτιμω,παροτι κανει μαλακιες,πως τον επηρεαζουν αυτες και το προσωπο που δειχνει τοτε(πολυ τον λενε κλαψιαρη,εγω οχι…)…Ο Μεσι απο την αλλη ομως,ολα αυτα που ανεφερα,πολυ απλα,δεν τα εχει…ειναι παντα εκει,με πιστη,οχι στο απιθανο,αλλα στο σιγουρο,και αυτο κυνηγαει…εχει χαρακτηρα μεγαλου παιχτη,παρα το νεαρο της ηλικιας του,σε κρισιμες στιγμες σβηνει καθε αισθημα φοβου και αγχους και γι’αυτο,θα παρει και το ψηφο μου…στις ενδογηπεδικες τους καθαρα επιδοσεις,νταξ,θα ειναι τελειως ακυρο να τους κρινω γι’αυτο μονο…ε,και οι 2 ξερουν τεραστια μπαλα,τωρα πιο κανει πιο καλα τακουνακια,ποιος βγαζει κατα 90 μοιρες καλυτερη σεντρα,αυτα ειναι βλακειες…και οι 2 ειναι τεραστιοι μπαλαδοροι,συγκριτικα και με την ηλικια τους…απλα για μενα,εδω ερχεται το και θεμα του χαρακτηρα και εκει ο μεσι,κερδιζει καθαρα…

Χωρίς κανέναν ενδοιασμό ψηφίζω Μέσι. Ο τύπος απλά δεν πιάνεται. Ξέρει πολλά καντάρια μπάλα και δεν είναι κάγκουρας 8)