DARK TRANQUILLITY - Atoma

Σας πρόλαβα!!! Δισκαρα, εξώφυλαρα!!!( είμαι απο κινητό και δεν μπορώ να το ποστάρω :lol: )

[SPOILER]ομοιότητες με

[/SPOILER]

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΜΠΑΝΤΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ…!!!

Εξωφυλλάρα ο Sundin άντε περίμενε τώρα μέχρι τότε…

Μαλακες, μπείτε στο φεις και δείτε το τελευταίο βίντεο του Σαντιν!!! Ο δίσκος θα θερίζει!!!

μπάντα εγγύηση από τις λίγες…!!

Highly recommended album: It’s one of the best albums Dark Tranquillity has ever done. If not THE best.
:-s

Tracklist

  1. Encircled
  2. Atoma
  3. Forward Momentum
  4. Neutrality
  5. Force of Hand
  6. Faithless by Default
  7. The Pitiless
  8. Our Proof of Life
  9. Clearing Skies
  10. When the World Screams 		 
    
  11. Merciless Fate 		 
    
  12. Caves and Embers

Αντε να δουμε γιατι απτο Fiction εχουν να βγαλουν album 10/10.

Αληθεια το highly recommended album ποιος το λεει? Βγηκαν reviews?

Ακόμα δεν βγήκαν reviews. Στο Facebook τους το λέει κάποιος συντάκτης. Έγραψε και πριν απο λιγο ότι και τα 12 τραγούδια γαμάνε, σε αντίθεση με άλλους δίσκους. Α, και ένας ακόμα συντάκτης γράφει ότι ειναι ότι καλύτερο μετά το character. Μάλλον Πάει για τόπ 3 της χρονιάς…

Μακαρι γιατι η δισκογραφια αυτης της μπαντας θετει τεραστιες προσδοκιες καθε φορα.Συνηθως παντως αυτοι που εχουν exclusive previews σε επερχομενα αλμπουμ τα αβανταρουν λιγο παραπανω.

Οπως και να χει περιμενουμε με ανυπομονησια.

Στην αναμονη,ελπιζω σε δισκο ανω του μετριου.

Ούτε το We Are The Void δεν είναι κάτω του μετρίου.

Ετοιμάζεται βίντεοκλιπ για το The Pitiless

να τα λέμε αυτά!

KIMI συμμορφώσου…:stuck_out_tongue: ΔΕΝ εχουν μέτριο δίσκο.Αν θέλεις κάτι τέτοιο πάνε στο θρέτ των Metallica.:stuck_out_tongue:
Και για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους:
We are the void - 7 (Σε σύγκριση με την δική τους δισκογραφία), 8-(Σε σύγκριση με τους υπόλοιπους)
Construct - 8 (Σε σύγκριση με την δική τους δισκογραφία), 9-(Σε σύγκριση με τους υπόλοιπους)

να το ξαναγυρισουν σε καταστασεις Haven μπα ε? Θεικο αμλποθμ απλα.

Πολυ ωραιο και ιδιαιτερο το Haven,οπως φυσικα πολλα απτα αλμπουμ των DT.

Προσωπικα αν και το αγαπημενο μου ειναι το Fiction απο αυτους,θεωρω πως ο ηχος που οριζει τους DT ειναι το Damage Done,το οποιο ειναι και αλμπουμαρα,οποτε μακαρι να βγαλουν κατι κοντα σε αυτο.

Cathode Ray,Treason Wall,Monochromatic Stains κομματια που εχουν γραψει ιστορια

Bastard γαμιεσαι, πάλι δεν θα κοιμηθώ το βραδυ!:stuck_out_tongue: . Πάντως είπαν Ότι θα κυκλοφορήσει αυριο. Τι Metallica και in flames και κουραφέξαλα, το τραγούδι γαμαει!!!

Νέο τραγούδι οι θεοί και Insomnium ολόκληρο άλμπουμ σε μία μέρα…

Δεν ξέρω για το κομμάτι δεν έχω άποψη ακόμα… προς το παρόν πανηγυρίζω :drunk:

Ρε θα γράψεις για το Evergrey λέμε;

btw το βίντεο από το κομμάτι βγαίνει τη Δευτέρα