DEAD CAN DANCE 1 Ιουλίου 2019 Θεσσαλονίκη, Θέατρο Δάσους

Έναρξη προπώλησης εισιτήρων: Δευτέρα 26 Νοεμβρίου στις 12.00 το μεσημέρι

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ

Προπώληση
33 Ευρώ (early bird), 38 ευρώ

Η προπώληση των εισιτηρίων γίνεται στα www.viva.gr, www.public.gr, SevenSpots, Reload, Ευρυπίδης, MediaMarkt.
Οι μεταπωλητές των εισιτηρίων χρεώνουν έξοδα διαχείρισης ανάλογα με το τιμολόγιό τους.

Πληροφορίες: www.detoxevents.gr, 2109636489

2 Likes

Ω ΘΕΟΙ ! ! !

:grimacing:

Αθήνα όχι δηλαδή;;; :smirk:

Τελικά δεν υπάρχει τπτ για Αθήνα ή κάνω λαθος;;

Αν ξέρει κανείς, ας πει κάτι…

1 Like

Το τελευταιο αλμπουμ μου αρεσε πολυ - θαναι απολαυστικο το λαιβ στο Ηρωδειο, του ταιριαζει φουλ.

1 Like

Οι τιμές είναι που με τρομάζουν εμένα.

Οπότε, αφού τελικά έρχονται και Αθήνα,μάλλον πάνε για πώληση τα εισιτήρια που έχω αγοράσει εδω και 3 μήνες (early bird).
Μιας και δεν είχε χρειαστεί ποτέ μέχρι τωρα να πουλήσω εισιτήρια που εχω αγοράσει μεσω ιντερνετ,η απορία μου είναι ποιός θα τα αγοράσει από τη στιγμή που κανείς δεν μπορεί να εγγυηθεί στον αγοραστή οτι δεν τα έχω πουλήσει σε άλλους 50-100 και πως δεν θα φάει πόρτα αν κάποιος άλλος έχει μπει πριν απο αυτον με το ιδιο εισιτηριο.

Ολα βασιζονται στην καλη προαιρεση. Πιστευεις οτι μπορει καποιος να την κανει πολλες φορες αυτη την απατεωνια; Μια θα την κανει, καποιος θα τον κυνηγησει μεσω του bar code του εισιτηριου, της μεταφορας χρηματων απο την τραπεζα κλπ κλπ και θα του κοπει για παντα η ορεξη του απατεωνα.

1 Like

Ναι δικαστικά , σε 5 χρόνια και με 300 ευρώ κερατάτικα σε δικηγόρο

Η’ με δυο μπουκετα και καμια χαρακια στο αυτοκινητο!

Υπάρχει και μια νέα πλατφόρμα / app το ticketswap , κοιτά μήπως κανεις από εκεί την πώληση.

1 Like

^ Ευχαριστώ για την υπόδειξη.Θα το τσεκαρω.

Η προπώληση των εισιτηρίων για την συναυλία των Dead Can Dance στο Ηρώδειο, θα ξεκινήσει την Τρίτη 23/4 στις 11:00 μμ.

2 Likes

https://www.setlist.fm/setlist/dead-can-dance/2019/cirque-royal-koninklijk-circus-brussels-belgium-2b90e442.html

2 Likes

^^Εξαιρετικό setlist.Προβλέπονται δυο μαγικές βραδιές.

Θέλω να ουρλιάξω. Είδα καλά; Παίζουν το Labour of Love?

ειναι χαλια η ειναι η ιδεα μου…

Μην ανησυχείτε, είχε κατα πάσα πιθανότητα θέμα με τον λαιμό του εκείνες τις μέρες. Του είδα εδώ στις Βρυξέλλες 3 μέρες μετά και ενώ το είχε σχεδόν ξεπεράσει (’‘έσπασε’’ 1-2 φορές σε σημεία λίγο η φωνή), τον έβλεπα στα μπρέικς που ξερόβηχε. Είναι ο μουντρούχος Perry που έχουμε αγαπήσει, με τη φωνή που βγαίνει μέσα από τον πυρήνα της Γης.

Συνολικά, you are in for a treat :slight_smile:

1 Like

ΑΛΛΑΓΗ ΧΩΡΟΥ! Σας ενημερώνουμε ότι η συναυλία των Dead Can Dance στη Θεσσαλονίκη θα πραγματοποιηθεί στο ΘΕΑΤΡΟ ΓΗΣ.Τα εισιτήρια που έχουν πωληθεί, ισχύουν κανονικά, ενώ η προπώληση συνεχίζεται σε έντονους ρυθμούς.