Deftones

πολυ σωστη τοποθετηση.

τα περι κλοφινγκερ , κλαιν απλα κ στο τοπικ 5 ατομα εχουν γραψει.αυτο κατι λεει…

(και παω στοιχημα οτι τους λιωνατε στα 16…-εφηβικα κολληματα-μενουν παντα μεσα μας σαν την πιο γλυκια αναμνηση με ολς τις υπερβολες της συγκεκριμενης ηλικιας)

Εν κατατακλείδη κατασταλάζοντας μετά από χρόνια τις εμπειρίες εκείνες, έχοντας παράλληλα ακούσει ένα τόνο άλλα πράγματα δηλώνω ότι η όλη υπόθεση ήταν ένα καλοστημένο τσίρκο, μια τσιχλόφουσκα, ο κάθε ατάλαντος νεανίας με δήθεν ψυχολογικά προβλήματα, λάνσαρε μια -και καλά- φρικαλέα εμφάνιση κάνοντας τα πανκιά να δείχνουν κυριλέ, έφτιαχνε ένα γκρουπάκι, χτυπιόταν σαν το κατσίκι βγάζοντας όλο το σπαραγμό τις βρεφικής ηλικίας μέσα από άναρθρες κραυγές. Μερικά γκρουπ ακόμα τα ακούω και αν ήταν οι ROT αλλοδαποί θα είχαν γκρεμίσει στάδια, προτιμώ όμως πλέον τις ψυχεδελικους βόμβους των Ashtray navigations και Acid mothers temple. “Φτύνεις το παρελθόν σου;” θα ρωτήσει εύλογα κάποιος, “Όχι, απλά επαναπροσδιόρισα ορισμένα πράγματα σε σχέση με τα σήμερα” απαντάω…

οκ, δεκτά όλα αυτά, και σίγουρα άμα κάποιος θεωρεί ακόμα τεράστιους τους Λιμπίζκιτ έχει πρόβλημα, αλλά γιατί αυτό το μένος? Γιατί τόσο απαξιωτικά σχόλια για “τα δεκαεξάχρονα” και το λαιφστάιλ τους?
Εσείς δεν ήσασταν 16 κάποτε?

Το ροκ’ν’ρολ από την αρχή του ήταν μουσική από νέους ανθρώπους για νέους ανθρώπους. Αυτό σας λένε και οι παραπάνω. Οι beatles ασπούμε δεν έγιναν τεράστιοι επειδή έπαιζαν παπάδες, έγιναν τεράστιοι επειδή ΝΕΟΙ άνθρωποι (και αυτό σημαίνει και 14-19 ετών) σε όλο τον κόσμο ταυτίστηκαν με τα τραγούδια τους, η μουσική αυτή τους “μίλησε στη γλώσσα” τους. Το ίδιο και οι who, ramones, clash, metallica, nirvana και γενικά οτιδήποτε ΡΟΚΑΡΕΙ. Το ροκ’ν’ρολλ είναι διεθνής γλώσσα επικοινωνίας ΝΕΩΝ ανθρώπων. Ε το ίδιο έγινε και με τους Korn και αυτή τη σκηνή.

Τώρα αν το 2000 δεν ήσασταν πια 17 χρονών (σωματικά ή νοητικά), ε προφανώς αυτή η μουσική δεν απευθυνόταν σε σας.
Ε άμα ήσασταν και τώρα ξινίζετε επειδή τότε είχατε ψηλά μπάντες που τελικά δεν έλεγαν και τίποτα, ε σιγά μωρέ μαλάκες, εδώ πηγαίνατε στα κορίτσια και τους λέγατε “θες να τα φτιάξουμε?”, οι linkin park σας φταίξανε?

Σεβαστά και δεκτά τα περισσότερα από αυτά που είπες digital, αλλά όχι οι Godsmack βγαλαν ένα song για το Scorpion King… μόνο ο πρώτος τους δίσκος έχει άνετα 3-4 songs που το κλάνουν από μακριά…

London στις 17/11, μαζί με Coheed. Πσηθείτε.

:evil:μπορεις σε παρακαλω να μην πηγαινεις σε οτι λαιβ υπαρχει εις στας Ευρωπας, μην σε βαρεσω?

οταν σου χα πει ιουνι να ρθεις τορινο να τους δουμε ειχες αλλα σχεδια! :stuck_out_tongue:
τεσπα πανε δες τους γιατι λαιβ ειναι απιστευτη εμπειρια:roll:

τα λεφτα που τα βρισκετε ρε καριοληδες κ πατε σε 10 συναυλιες εξω τον χρονο ?

εχετε μηχανη που κοβει λεφτα , η απλα πλουσιο μπαμπα/μαμα ?

(μην μου πειτε απο δουλεια , θα γελασουν κ οι κοτες)

εγω μενω τορινο 8)
ο στελιος μενει εκει που τελειωνει το ουρανιο τοξο και στο μπαλκονι το πρωι απλα αφηνει μια χυτρα και γεμιζει απο μονη της

Bump giati KATESTREPSAN TA PANTA.

Chino terastia morfh, genika sygkinhsh. More on that on Saturday…

To deftones με την συγκίνηση είναι συνώνυμες λέξεις!
Τυχερός που τους είδες live! Περιμένουμε report και εμπειρίες! Άντε και μακάρι να τους δούμε και στα πάτρια εδάφη κάποια (σύντομη) στιγμή (@@).

Φϋγε απο 'δω αμέσως. Θέλω κι εγώ

σαρεσουν πολυ ε φιλος; μια απο τα ιδια!

Μπαντάρα!!! Το καινούργιο άλμπουμ είναι ισάξιο του white pony, το οποίο είναι κορυφή και από τα καλύτερα των 00. Βάλτε και κανένα poll, αν και χαλαρά θα βγει πρώτο το white pony :stuck_out_tongue:

…γιατί θα πέσει φωτιά να μας κάψει.

ΑΜΠΑΛΟΣ ο από πάνω 8)

Όχι και άμπαλος, καλά τα λέει :stuck_out_tongue:

[COLOR=“Red”]σχεδόν[/COLOR] ισάξιο με το “white pony” μπορεί και νά’ναι.το θέμα είναι πως κανένα δεν είναι ισάξιο με το “around the fur”. 8)

Νταξ, ΠΡΟΦΑΝΩΣ αστειεύεσαι…

εγώ μπορεί και να αστειεύομαι.το εισαγωγικό riff του δίσκου όμως, όχι:

http://www.youtube.com/watch?v=u8XVlAIm6O0&feature=related 8)