Deletes σε μουσικά θέματα

ακριβώς το αντίθετο ζητάμε όμως…

άσε που το


ΧΥΝΩ_ΜΠΑΜΙΕΣ

εμένα μου άρεσε :blush:

πάντως δεν ξέρω τι είχε γίνει με τον epitaph, αλλά όλοι αυτοί οι λογαριασμοί που δημιουργούσε κατάντησαν κουραστικοί, καθώς (έστω και για πλάκα) προσέβαλλε τον οποιονδήποτε χωρίς λόγο.
και βασικά αν επιστρέψει τώρα ενώ το ban λήγει το δεκέμβρη, δημιουργείται δεδικασμένο και μετά όλοι οι μπαναρισμένοι θα θέλουν το ίδιο και θα έχουν δίκιο κιόλας, συνθλίβοντας κατά αυτόν τον τρόπο τους κανόνες του φόρουμ.
κατά τα άλλα συμφωνώ να μη σβηστούν σοβαρά μουσικά posts των troll accounts.

Φαντάζεστε όμως να έμπαιναν όλα τα τρολ accounts τώρα και να άρχιζαν να “ποστάρουν σοβαρά”? Και εμείς να λέγαμε “εντάξει μωρέ, αφού αποφάσισε να γράψει σοβαρά ας τον αφήσουμε”, παραμελώντας το οτι έχει κάνει ένα κάρο λογαριασμούς ως τώρα, παραμελώντας οτι έχει τραβήξει τη βλακεία ως εκεί που δεν πάει με τους λογαριασμούς αυτούς και οτι γράφει επιδεικτικά τους κανόνες.

Το μπαν κρατάει ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Ας σεβαστεί επιτέλους αυτό το στοιχείο ο χρήστης που μπαναρίστηκε και μετά πολύ ευχαρίστως ας επιστρέψει (με το παλιό καλό του account) και ας γράφει με τον τρόπο που έγραφε προτού πάθει διχασμό προσωπικότητας ξέρω γω, θα τον καλοδεχτούμε, αυτό είναι βέβαιο.

λοιπόν “φίλε”.

  1. λύσε μου μια απορία. Παίρνω παράδειγμα τον 1988Troll. Τα ποστ που δεν έβρισα και πόσταρα φωτογραφίες ή μιλούσα για reverend bizarre κ.λ.π διεγράφησαν. Τα μόνα 2 που αφήσατε ήταν αυτά που ήμουν κάπως επιθετικός. Γιατί ?

  2. όσοι mods μου πουλάνε εξυπνάδα (όπως εσύ που μου χες στείλει εκείνο το εξυπνακίστικο pm ή τουλάχιστον έτσι το εξέλαβα εγώ) έχουν φάει βρισίδια. Το ότι είπα “γαμιούνται οι mods” (δε θυμάμαι να το πα ποτέ αυτό , αν κάποιος τα χει σώσει πληζ ας τα ποστάρει για να τα δω - ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ) ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως αφήνει απ’έξω πολλούς από την Ομάδα (βασικά το μεγαλύτερο πρόβλημα το χω με σένα ειδικά με το ποστ σου αυτό). Aκόμα και σένα όμως δε σε έβρισα όταν μου στειλες το πμ. Είπα απλά “Στα @@ μου” (χαίρω πολύ πως είχατε δει την IP μου και ξέρατε ποιος είμαι. άμα θες κάνε ban μη μου το παίζεις μούρη σε φάση “σε έχουμε καταλάβει από καιρό και σε προσέχουμε”) . Επίσης τότε τον Ιούνιο που άρχισε το troll-bombing είχα άλλον έναν που με βοήθησε και έφτιαξε 2 ή 3 accounts (το ένα λεγόταν ΚρετίνοςΜεΛοστό). και θυμάμαι σας τα χωσε σε ένα ποστ που έχω σώσει. Και καλά σας έκανε γιατί α) δεν ήταν fake account μου (και για αυτό το λόγο του ήρθε το ban) β) Δεν έβρισε στο πρώτο του post , και ήθελε να πουλήσει κάτι (στα αλήθεια) και σεις του το διαγράψατε. False Judgement. *

Επίσης ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΛΑΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ ΣΤΟ FORUM. λες ψέμματα “φίλε”. Κι αυτό είναι ποταπό.
Μου στείλατε μάλιστα και ότι “αν ξανακάνεις fake accounts το διάστημα που χεις ban θα αυξηθεί” και γω έφτιαξα κι άλλα accounts. Και θα συνεχίσω να φτιάχνω μαν ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ. Δεν πρόκειται να με σταματήσεις εσύ. Σας έδωσα και μια συμβουλή για well-hidden trolls. ίσως να εξέλαβες αυτή τη συμβουλή ως 'κλαψιμο για επιστροφή". και χέστηκα αν νομίζεις ότι δεν αξίζω να μαι σε αυτό το φόρουμ. Πραγματικά νομίζεις θίχτηκα? One Thousand Lies.

Θα τα πούμε σύντομα (“το όποτε γουστάρω” σύντομα είναι αυτό).

  • το Κρετίνοςμελοστό ήταν το πρώτο account. μετά έφτιαξε κι άλλα. Για να μην μπερδευτούν κάτι χαιβάνια…

πραγματικά με το να κάνεις συνεχώς ακάουντ για να ποστάρεις, δείχνεις πόσο χέστηκες.

εδιτ: ας το αφήσουμε το ποστ, δεν πειράζει. απλά οπως κααααααααααθε φορα, κάποιος που τρώει μπαν, εκ των υστέρων θυμάται τα πράγματα όπως νομίζει κ μας εγκαλεί για να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε ελέφαντες. δεν θα το κάνουμε, σορυ

ηρεμία κ αγάπη.

Σορρυ ρε συ, αλλά αυτή η ατάκα μου θυμίζει μικρό παιδί, ή ίσως τον κλασικό Έλληνα στο οτι λέει “εγώ είμαι αυτός που είμαι και θα κάνω ό,τι γουστάρω, και ας παραβαίνει όλους τους κανόνες, και χέστηκα για όλους σας, γιατί είμαι μάγκας εγώ και γαμάτος να πούμε”.

Τέλος πάντων, δεν έχω προσωπικά να πω κάτι παραπάνω επι του θέματος προς το παρόν…

Mπα πως το’ παθες? Αφου έχεις πάντα δίκιο.

Κατά τ’ άλλα τη γνώμη μου επί του θέματος την έχω ξαναπει (προσεγγίζει αυτή των dude, bleeding).

εδιτ: Α και το τελευταίο ποστ σβήστηκε. οκ

Επειδή κάποιος το ρώτησε:

  1. Οι χρήστες που έχουν δεχτεί ban δεν επιτρέπεται να αποστέλλουν μηνύματα με άλλο λογαριασμό. Σε περίπτωση που το ban είναι προσωρινό, θα αυξάνεται η διάρκεια του

Αν τα ποστς των πολλαπλών accounts παρέμειναν στο φόρουμ, τότε προφανώς δε θα απαγορεύονταν. Ζητάμε συγγνώμη από τους χρήστες που ξενερώσαμε με τη διαγραφή μουσικών ποστς, αλλά δυστυχώς δε μπορούμε να δώσουμε τη δυνατότητα στους μπαναρισμένους να ποστάρουν.

έντιτ: @ worst enemy: Και στο τέλος σωστός ήμουν!

μιας και το θέμα (για να μην ξεχνιόμαστε) είναι Deletes σε μουσικά θέματα, θα ήθελα - αν γίνεται - να μου πείτε αν το ψαλίδι που έπεσε στο θρεντ των Reverend Bizarre είναι απόφαση υποστηριζόμενη από το σύνολο του moderation team. έτσι, για να ξέρουμε και που βαδίζουμε.

τελευταίο ποστ από δω γιατί το κούρασα το ζήτημα.

E sorry ρε παιδιά, αλλά αυτό το “είμαι μάγκας και θα κάνω όσα accounts γουστάρω γιατί μπορώ!” είναι παιδαριώδες. Τουλάχιστον. Όπως και να απαιτεί ο άλλος να υπολογίζουμε τα “σοβαρά” ποστ του δέκατου τρολ λογαριασμού του ξέρω γω.

Φανταστείτε δλδ ο κανόνας να ήταν έτσι: “οι χρήστες που έχουν δεχτεί μπαν και μπαίνουν με νέο account θα δέχονται ξανά μπαν εκτός αν τα ποστ τους είναι σοβαρά, όπου τότε θα τους αφήνουμε”.

Που σημαίνει: άκυρο το μπαν αυτομάτως, την επόμενη κιόλας μέρα του μπαναρίσματος θα επέστρεφαν όλοι με νέο λογαριασμό γράφοντας “σοβαρά” ξαφνικά.

Απο κει και πέρα, οκ, τα όποια ποστ μπορούν και να μη σβήνονται, αυτό έγκειται στον κάθε μοντ ξεχωριστά, αυτά είχα να πω πάνω στο θέμα. Αγάπες και περιμένουμε τον παλιό καλό Έπιταφ (όταν λήξει το μπαν του).

Dude, με ιντρίγκαρες και πήγα να το δω το τόπικ που λες. Συμφωνώ με ΟΛΕΣ τις διαγραφές της τελευταίας σελίδας (για διάφορους λόγους και σκεπτικά, τα εξηγώ αν θες) και αν το είχα δει το τόπικ νωρίτερα θα είχα διαγράψει άλλα 2 ποστς του bleeding, το ένα γιατί κάνει quote διαγραμμένο και το άλλο γιατί είναι ποστ του Epitaph.

με κάλυψες πλήρως, δε χρειάζεται κάτι άλλο, οι προτεραιότητες είναι σαφέστατες.

  1. Για αρχή: post του Έπιταφ ΔΕ διαγράφηκε.
  1. Το ότι υπήρξαν διπλά accounts, που αφήσαμε posts τους, δε σημαίνει πως θα αφήνουμε ποστς από 2πλα accounts του Epitaph. Έτυχε. Οπως έτυχε και δε διαγράψαμε όλα τα ποστς τους White Zombie ή του isle of the θυμάμαι ποιος
  1. Υπάρχουν κάποιοι χρήστες, που δέχονται να γίνουν mods, για να μας βοηθήσουν και να μένει το φόρουμ οργανωμένο και όμορφο, όπως το θέλουμε οι άνθρωποι του site και όπως σας αρέσει (και ας μη το παραδέχεστε δημόσια). Εγώ από τη μεριά μου, οφείλω να “προστατεύσω” αυτούς τους χρήστες από όσους τους βρίζουν αδικαιολογήτως δημόσια, γιατί κάνουν αυτό που εμείς, ως rocking, τους ζητήσαμε (δηλαδή εφαρμογή των κανόνων του φόρουμ που ΟΛΟΙ αποδέχεστε με το κάθε σας ποστάρισμα και οι οποίοι κανόνες σκοπό έχουν να συνεχίσει το φόρουμ να προσφέρει μουσικές συζητήσεις επιπέδου). Την επιστροφή του Epitaph, που έχει βρίσει αδικαιολογήτως όλους τους mods (διεγραμμένα που πλέον κάνετε σαν να μην υπήρξαν), με όλα του τα διπλά account, δε την κάνω εγώ αποδεκτή. Το να ζητήσω από τους mods, να επιβάλλουν τους κανόνες του φόρουμ, για να το χαίρεται ο Epitaph που είχε το θράσος να τους βρίζει δημόσια είναι αναξιοπρεπές εκ μέρους μου και είναι σαν να ζητάω και από τους mods να ρίξουν τον εγωισμό τους για ένα χρήστη που δε το αξίζει. Αφού ο Epitaph δεν έχει δείξει ΚΑΝΕΝΑ δείγμα μεταμέλειας, προσωπικά χέστηκα για το αν θέλει αυτός να γράφει στο φόρουμ κι αν τον θέλουν και 500 χρήστες. Εγώ υποχρέωση χρωστάω σε όσους μας βοηθούν (mods & χρήστες που βοηθάνε). Όχι σε όσους μας βρίζουν (Epitaph).

Τις τελευταίες 24 ώρες, μπανάραμε 4 λογαριασμούς του Epitaph, που οι 3 trollarαν και ο ένας μας κλαιγόταν για επιστροφή, προκαλώντας μας ταυτόχρονα. Εγώ από τη μεριά μου, έχω να επιβεβαιώσω πως στο επόμενο 2πλο account που θα ανακαλύψω από τον Epitaph, το Δεκέμβρη δε θα επιστρέψει στο forum. Τις επιλογές του, τις έκανε. Το ίδιο έκανα κι εγώ. Στο φόρουμ έχω συζητήσει με όλους, όλες μου τις αποφάσεις και έχω εξηγήσει το σκεπτικό μου και έχω αμφισβητήσει αποφάσεις μου (κι ας μη φαίνεται από τα ποστς μου). Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως, είμαι κάθετος. Καληνύχτα και ελπίζω να έγινα κατανοητός. Αυτή την περίπτωση δε την διαπραγματεύομαι. Μέχρι το Δεκέμβρη του επιτρέπεται να διαβάζει και να ενημερώνεται, αλλά όχι να ποστάρει. Over and out.

[B]ΔΙΕΓΡΑΜΜΕΝΟ ΠΟΣΤ

λοιπόν “φίλε”.

  1. λύσε μου μια απορία. Παίρνω παράδειγμα τον 1988Troll. Τα ποστ που δεν έβρισα και πόσταρα φωτογραφίες ή μιλούσα για reverend bizarre κ.λ.π διεγράφησαν. Τα μόνα 2 που αφήσατε ήταν αυτά που ήμουν κάπως επιθετικός. Γιατί ?

  2. όσοι mods μου πουλάνε εξυπνάδα (όπως εσύ που μου χες στείλει εκείνο το εξυπνακίστικο pm ή τουλάχιστον έτσι το εξέλαβα εγώ) έχουν φάει βρισίδια. Το ότι είπα “γαμιούνται οι mods” (δε θυμάμαι να το πα ποτέ αυτό , αν κάποιος τα χει σώσει πληζ ας τα ποστάρει για να τα δω - ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ) ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως αφήνει απ’έξω πολλούς από την Ομάδα (βασικά το μεγαλύτερο πρόβλημα το χω με σένα ειδικά με το ποστ σου αυτό). Aκόμα και σένα όμως δε σε έβρισα όταν μου στειλες το πμ. Είπα απλά “Στα @@ μου” (χαίρω πολύ πως είχατε δει την IP μου και ξέρατε ποιος είμαι. άμα θες κάνε ban μη μου το παίζεις μούρη σε φάση “σε έχουμε καταλάβει από καιρό και σε προσέχουμε”) . Επίσης τότε τον Ιούνιο που άρχισε το troll-bombing είχα άλλον έναν που με «βοήθησε» και έφτιαξε 2 ή 3 accounts (το ένα λεγόταν ΚρετίνοςΜεΛοστό). και θυμάμαι σας τα χωσε σε ένα ποστ που έχω σώσει. Και καλά σας έκανε γιατί α) δεν ήταν fake account μου (και για αυτό το λόγο του ήρθε το ban) β) Δεν έβρισε στο πρώτο του post , και ήθελε να πουλήσει κάτι (στα αλήθεια) και σεις του το διαγράψατε. False Judgement.

Επίσης ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΛΑΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ ΣΤΟ FORUM. λες ψέμματα “φίλε”. Κι αυτό είναι ποταπό.
Μου στείλατε μάλιστα και ότι “αν ξανακάνεις fake accounts το διάστημα που χεις ban θα αυξηθεί” και γω έφτιαξα κι άλλα accounts. Και θα συνεχίσω να φτιάχνω μαν ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ. Δεν πρόκειται να με σταματήσεις εσύ. Σας έδωσα και μια συμβουλή για well-hidden trolls. ίσως να εξέλαβες αυτή τη συμβουλή ως 'κλαψιμο για επιστροφή". και χέστηκα αν νομίζεις ότι δεν αξίζω να μαι σε αυτό το φόρουμ. Πραγματικά νομίζεις θίχτηκα? One Thousand Lies.

Θα τα πούμε σύντομα ("το όποτε γουστάρω σύντομα είναι αυτό)[/B]

Edit : λοιπόν επειδή θέλω να μαι δίκαιος και όχι ψεύτης (γκουχ karvou γκουχ), είπα πριν ότι δε θυμάμαι αν έχω βρίσει mods. Λοιπόν ναι «έβρισα» mods.
Ιδού και η απόδειξη :

Και ναι Crisp μερικά από τα accounts που έφτιαξα είχαν ηλίθιο όνομα και όχι αστείο και γελούσαν μόνο 14χρονα. Αλλά παραδέξου κιόλας ότι για να θιχτεί κάποιος από αυτές τις «βρισιές», να θυμώσει και/ή να το χρησιμοποιήσει ως κατηγορία πως κινδυνεύουν οι mods από αυτόν τον χρήστη και χρειάζονται την «προστασία» named Karvou, πρέπει να ναι επίσης 14 χρονο. Μπορεί να θιχτεί μόνο από την κακή αίσθηση χιούμορ (και γω τώρα δεν τα βρίσκω αστεία, αλλά αύριο μπορεί να έχω καλύτερη διάθεση και να γελάσω).

Anyway montechristo ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ? Την απάντηση δεν την έγραψα για να απαντήσω σε αυτόν, αλλά για να ξεκαθαρίσω κάποιες μαλακίες που ειπώθηκαν. Για να καταλάβουν τι παίχτηκε άλλοι χρήστες , όχι για να καταλάβει ο karvou (που χλωμό το κόβω).

Τέλος τον Isle_Of_Avalon τον έφτιαξα περισσότερο για να κοροιδέψω τους mods (νέα IP δε μπορούσαν να καταλάβουν ότι είναι ίδια με του Epitaph/White Zombie) .εβαίως δε μπόρεσα να αντισταθώ.

Έτσι όπως πάμε το ban βλέπω να λήγει το 2012 ellanor οπότε χλωμό να ξαναχρησιμοποιήσω το ίδιο account.

Μην διαγραφεί. Αν δεν γραφούν άλλα ψέματα δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ με το θέμα.

Επειδη τα ποστ του επιταφ θα διαγραφονται αιωνια και θα διαγραφεί και το δικό μου αν το ποστάρω, οποιος θελει το τελευταιο ποστ του επιταφ εδω περα (πριν λιγο) pm me:)

Έτσι, ρίξτε λάδι στη φωτιά…

Oκ, όποιος κατάλαβε ότι χθες βράδυ κλαίγαμε επειδή έφαγε μπαν ο “φιλαράκος” μας, μάλλον κατάλαβε λαθος.

Χέστηκα για το μπαν, καλά έκανε και τό φαγε, μαζί σας, και όντως τα ΧΥΣΙΑΣΤΟΣΤΟΜΑΣΟΥ ήταν για γκράμμυ καθυστέρησης αλλά ρε γαμώτη μου ελληνικά μιλάμε. Όπως σωστά είχε πει ο Κάρβου εδώ:

Ε αυτό έγινε χτες. Έκανε ακάουντ, δεν τον πήρε χαμπάρι κάποιος μοντ να του ρίξει -σωστά- μπαν, πόσταρε σοβαρά σε ένα μουσικό θρεντ και είχε πράματα να πει, κάναμε κουβέντα, και ξαφνικά -τσουπ- ντιλίτ. Ε αστοδιάολο κι εσύ κι οι κανόνες σου κι ο γρύλλος σου που λέει κι ο λαός. Ρίχτου το το γαμήδι το μπαν, αλλά άσε την κουβέντα να κυλήσει. Πόσο πιο απλά.

Αλλά και για να γίνω ο δικηγόρος του διαβόλου, αν αύριο ο Τζιμ Ροττεν αποδειχτεί πως είναι κι αυτός φέηκ του έπιταφ ή του ανχόλη κλπ, θα σβήνατε αυτό το ποστ που κατά γενική ομολογία είναι ένα από τα καλύτερα που έχουν γίνει στο φόρουμ?
http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=941671&postcount=187
Εγώ θα τ’άφηνα κι ας μου’χε βρίσει και τη μάνα ο συγγραφέας του.

Δηλαδή το μοντερέητιν τημ ενδιαφέρεται περισσότερο για το τι λέει πάνω από τη γραμμούλα κι όχι στο περιεχόμενο του ποστ?

Στο Reverend Bizzare, εγώ το μόνο διεγραμμένο του Epitaph που είδα ήταν κάτι φώτος που απευθύνονταν μέσα σε όλα και σε χρήστη του φόρουμ. Δεν είδα μουσική συζήτηση Bleedin. Για ποιο πράγμα μιλάς; Γίνε πιο συγκεκριμένος

ΥΓ. Ο jim_rotten είναι σοβαρότατος χρήστης. Άτοπο παράδειγμα. Ειδικά όταν κανένα από τα ποστς στο τόπικ που μου είπατε να δω, δεν ήταν τέτοιου επιπέδου.
ΥΓ2. Διαβάστε και τα ποστς που διάβασα εγώ χθες βράδυ όταν γύρισα. Μέσα γίνεται σαφέστατη παράκληση για ξεμπανάρισμα του Epitaph.

πάμε

παλιά δεν είχαμε κανόνες. τότε κάναμε τα ίδια, αλλά δεν ήταν γραμμένα πουθενά κ η ατάκα ήταν “φασίστες κάνετε ότι θέλετε κτλ”. γράψαμε τους κανόνες, μετά κόπων κ βασάνων. τους ακολουθούμε. σε κάποιους δεν αρέσουν κ σε κάποιους άλλους δεν αρεσει οτι η ερμηνεία των κανόνων γίνεται από εμάς. κρίμα. σε όποιον δεν αρέσει το φόρουμ, φεύγει.

αν αρχίσουμε να διαπραγματευόμαστε τους κανόνες, το χάσαμε. εδώ ενώ έχουμε δείξει πολλάκις ότι δεν υπάρχει θέμα συνδιαχείρισης του φόρουμ κ πάλι καλούμαστε να απαντάμε στα ίδια. δλδ “γιατι έφαγε μπαν ο τάδε, ενώ δεν ακολούθησε τους κανόνες”. δλδ τι να απαντήσουμε σε αυτό ???

το μπαν έχει νόημα για να ΜΗΝ ποστάρει ο άλλος, ακόμα κ αν ειναι ο ερνεστ χέμινγουεη. αν θέλει να ποστάρει, απλά ακολουθεί τους κανόνες. το 95% των χρηστών δεν έχει φάει πόντο κ ούτε έχουμε ασχοληθεί ποτέ μαζί του. είναι μαλάκες αυτοί ?

οι αμερικανοί λένε dont do the crime, if you cant do the time. όλοι μέχρι το μπαν είναι μάγκες, κ μετά συνεχίζουν να ασχολούνται με κάτι “που σιγά ένα φόρουμ είναι/δεν με ενδιαφέρει/χέζω στους τάφους σας”

αφού δεν σε απασχολεί λοιπόν φίλος, κάνε τπτ άλλο στη ζωή σου.γιατι οταν σε προειδοποιούσαμε, έκανες λεονταρισμούς - e-magia να χαμε να λέγαμε

and do the time

Τα διεγραμμένα εσύ τα βλέπεις, όχι εγώ, οπότε δεν τα θυμάμαι απ’έξω.

Εγώ θυμάμαι μια συζήτηση σχετικά με τον πρώτο δίσκο των RB και το bonus EP που τον συνόδευε σε κάποιες εκδόσεις, μπήκε ο Έπιταφ και πόσταρε για μια σπάνια έκδοση που το έχει και για την επικοινωνία που είχε με τον τραγουδιστή τους. Στην πορεία πετάχτηκε ο παπαρδέλας να φωνάξει ότι είναι τρολ και ο έπιταφ πόσταρε φωτος από την έκδοση αυτή με το “χαρτάκι” από κάτω.

Εικόνες αυτής της έκδοσης δεν είχα ξαναδεί, δεν έχω ξαναβρεί στο ίντερνετ. Ήθελα να τις δω.

Δεν μπορώ πραγματικά να καταλάβω κι εγώ γτ να σβήνονται τα σοβαρά ποστ,μπανάρετε το λογαριασμό,σβήνετε οποιοδήποτε προσβλητικό ή δεν ξέρω τι post και τέλειωσε η δουλειά.