DESTRUCTION Θεσσαλονικη 23/2 - Αθηνα 24/2 2019

Απο το facebook των DESTRUCTION:

Great news at the end of the year: we are FINALLY back in GREECE in February! Sorry it took so long, we always tried to return but now it is a wrap!!! :stuck_out_tongue_winking_eye::metal: We are very excited - see you soon Hellas-Bangers!

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

https://www.facebook.com/events/295216704684449/

Ώρα έναρξης: 20:00 – Τιμή Εισιτηρίου: 23€ (Προπώληση), 25€ (Ταμείο)

ΑΘΗΝΑ

Ώρα έναρξης: 20:00 – Τιμή Εισιτηρίου: 23€ (Προπώληση), 25€ (Ταμείο)

2 Likes

Σπουδαία νέα !!!:metal:t3::metal:t3::metal:t3:

Το πρόγραμμα του live έχει ως εξής:

19.30 ΠΟΡΤΕΣ
20.00 AMKEN
21.00 ACID DEATH
22.00 DESTRUCTION

2 Likes

Τα σπάσανε, σπουδαίο live. Οι Γερμανοί κρατανε ακομα και δεν υπολογίζουν τιποτα. 1.30 ακατάπαυστου thrash και τα μυαλα στα κάγκελα. Το Fuzz μονο κατω ηταν ανοιχτό και δεν ηταν τιγκα. Λεπτομερειες πιο μετα.

2 Likes

Ωραία ήταν. Ο κόσμος ήταν o.k ας μη ξεχναμε ότι εξω περιοδεύει πακέτο Overkill/Destruction/Flotsam&Jetsam. Απαράδεκτη διοργάνωση , άφησαν τον κόσμο να ξεπαγιάσει στο κρύο, εγώ ήμουν στο καφέ απέναντι και ως γνήσιος σκληροπυρηνικός μεταλλάς έπινα ζέστη σοκολάτα. Όταν έπαιζαν οι amken ο μισος κόσμος ήταν ακόμα εξω στην ουρά, νέα μόδα αυτή την είδαμε και στους memoriam. Destruction φοβεροί με Τίγκα old school setlist. Οι Acid Death δεν μου άρεσαν , μου φάνηκαν καλύτεροι με τους pestilence. Οι amken ωραία μπάντα , πήρα και το τελευταίο τους cd από το stand, γιατί όχι ? Το κοινό το κλασικό άθλιο ελληνικό κοινό σε τέτοια live , ποζερια, μαγκιά, κλανια και Άγιος ο Θεός.