Dexter

εχει παρει χαμπαρι τον ντεξ,και λογικα θα ειναι ο “villain” της σεζον.

[SPOILER][SIZE=“6”]…YES…[/SIZE][/SPOILER]

ανατσουτσουρωσα με το παραπανω…

[SPOILER]ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ δηλαδη[/SPOILER]

Ναι, λογικά προς τα εκεί πάει αλλά λέω μήπως είναι κανένας “χαμένος” αδερφός ή τίποτα τέτοιο γιατί όλο με τον ice truck killer καταπιάνεται:-k

[SPOILER]Ο τυπάς πλήρωσε 2000 δολλάρια να σκοτώσει και να ρθει στα πάνω του και σεις ασχολείστε τι θα γίνει με την Ντεμπ και ποιος θα ναι ο villain. 8)
Για το πρώτο θα τον καλύψει η Ντεμπ, για το 2ο θα παιχτεί με τους Ουκρανούς κάτι.[/SPOILER]

^^[SPOILER]όντως το παρατήρησα και γώ.ήταν για το ψάρωμα στην αρχή λογικά.[/SPOILER]

από villain έχουμε[SPOILER]
μέσα στο τμήμα
λαγουέρτα και λούις

όξω
ουκρανούς και ότι προκύψει.[/SPOILER]

γενικά [SPOILER]οι ουκρανοί δε νομίζω να βγάλουν παρέλαση εκτός αν τον κάνουν να παίζει σε πολλαπλά ταμπλό και τελικά χρεώσει σε αυτούς τις δολοφονείες όπως στο bay harbor ή κάτι παρόμοιο.
αν παιχτεί κάτι τέτοιο δε θα χουμε μεγάλη ανάπτυξη σε άλλους χαρακτήρες και νομίζω φάνηκε κι όλας από τη 1 μόνο σκηνή που έδωσε σε μπατίστα με τον άλλον.
η ντέπ προφανώς θα τον καλύψει και κάπου θα χωθεί και το ερωτικό που ανέπτυξε στην προηγούμενη σεζό.[/SPOILER]
άντε να παίρνει μπρος σιγά σιγά γιατί η προηγούμενη απογοήτευσε.

Όχι δα! [-X

Και εγω διαφωνω,η εκτη πολυ καλη ηταν.
Μακραν η μονη αδιαφορη για μενα ηταν η πεμπτη.

Γαμάτο και το 2ο.

[SPOILER]Η Ντέμπρα είναι σίγουρα ο πιο κατεστραμένος χαρακτήρας της τηλεόρασης, ο Χάουζ μοιάζει με 5χρονο στην Ντισνευλαντ μπροστά της.
Dexter vs Ουκρανοί λοιπόν όπως φαίνονταν.[/SPOILER]

Όντως πολύ καλό και το 2ο:D

[SPOILER]εναι, ουκρανοί όπως φαινόταν αλλά θέλω να δω και το στόρι με τον Λούις…δεν νομίζω να τελειώσει έτσι εύκολα:-k[/SPOILER]

Λογω παρακολουθησης Sopranos (5η προς το παρον) εχω αναβαλει την 7η του Dexterακου…Απ’οτι καταλαβα ξεκιναει τοσο δυνατα οσο τελειωσε η προηγουμενη ε?

ναι…αρκετα δυνατα τα δυο πρωτα

σχολιο για το δευτερο

[SPOILER]ειναι τελειως ανεπιδεκτος τελικα. την εχει πατησει ηδη δυο φορες με τρινιτυ και τραβις που δεν τους εφαγε απο την αρχη. με τον λιουις γιατι κανει το ιδιο λαθος δεν μπορω να καταλαβω. προς τερψη του κοινου υποθετω
να δουμε πως θα τα παει με την μαφια τωρα. πρωτη φορα τα βαλει με τοσο ισχυρους αντιπαλους ετσι;
αναμενουμε και σεξακι με ντεμπορα υποθετω τωρα που συγκατοικουν ε;[/SPOILER]

[SPOILER] αυτό το λαβ στόρυ ήταν τώρα αναγκαίο??? [/SPOILER]

[SPOILER]Ξεχνατε την Λαγκουερτα,εχει ηδη παρει χαμπαρι οτι ο Μπεη Χαρμπορ Μπουτσερ ειν εκει εξω,και μεχρι τωρα το παει σολο.Τη βλεπω να καταληγει στο τραπεζακι του Ντεξτερ και αυτη.[/SPOILER]

Και μενα μεχρι τωρα μου φαινεται φοβερο!!!
Επεισοδιαρες και τα 2.

[SPOILER]Η Λαγκουερτα ελπιζω να καταληξει εκει που τις αξιζει 8) 8)
Με τον Λουις και εγω περιμενω να δω πως θα εξελιχθει το θεμα…επισης μου βρωμαει παλι μπλεξιμο του μαλακα του Κουιν.
Καπου εκει λιγο πριν το τελος του επεισοδιου αρχισα να σκεφτομαι “ρε λες το τελος της σειρας να ειναι η σωτηρια του Ντεξτερ απο ολο αυτο?” και στο τελος παλι το σκεπτικο μου αλλαξε…δεν εχει σωτηρια νομιζω.
Παντως ελπιζω να μην παιξει ειδυλλιο μεταξυ τους,δεν ξερω πολυ στραβα μου καθεται[/SPOILER]

Τόσο δυναμικά δεν θυμάμαι να χει μπει άλλη σεζόν.
3/3

Τέλειο επεισόδιο για ακόμα μια φορά και το στόρι άρχισε σιγά σιγά να παίρνει το δρόμο του:D

χαλαρα βαζει υποψηφιοτητα για την καλυτερη σεζον, οσο αφορα τις εξελιξεις και το σασπενς.

[SPOILER]Λιους τελικα περισσοτερο βοηθητικος χαρακτηρας ηταν παρα η βασικη υποθεση. αυτο απο μονο του ανεβαζει το επιπεδο…[/SPOILER]

περα ομως απο αυτο, μονο σε μενα μερικες φορες, οι διαλογοι, μου κανουν περισσοτερο καταλληλοι για μια παρωδια του Ντεξτερ;

Μιλάς για τη σκηνή

[SPOILER]που αυτός ο καράφλας είχε σπίτι του την άλλη που σκότωσε και οι ατάκες ήταν λες και ήταν από τσόντα β’ κατηγορίας; :p[/SPOILER]

[SPOILER]Παντως ο Λουις εχει ακομα ρολο να παιξει ή τουλαχιστον το αιμα του στο σκαφος του Dexter…[/SPOILER]

Γαματη η σκηνη στο ταχυδρομειο και αυτη με τον θεο Μασουκα, αυτο που του κανει με το στυλο!!!
:lol: :lol: :lol:

[SPOILER]χαχα, οχι απαραιτητα, εννοω τους διαλογους μεταξυ ντεμπ και ντεξ, νταξ μου φαινονται τελειως αστειοι που μιλαν χαλαρα γι αυτο το θεμα[/SPOILER]