Dexter

σας διαβάζω και δεν κρατιέμαι ν’αρχίσω να βλέπω κι εγώ!

ηρθε κ το 4ο σημερα,καλη μας προβολη

πραματικα το ενα επεισοδιο καλυτερο απο το αλλο αυτη η σεζον. λιγο προβλεψιμο το 5ο, αλλα γενικα η σεζον ειναι παρα πολυ ψηλα.

Γιατι προβλεψιμο ρε samis?
To αντιθετο θα ελεγα

καιρος να ξεκινησω και εγω τη σεζον τωρα που μαζευτηκαν 5 επ…

[SPOILER]το οτι θα τον γλιτωνε ι ντεμπρα με τη φωτο ηταν για μενα φανερο απο την ωρα που πηγε και την πετυχε εξω απο την πορτα. πιο πολυ σε αυτο αναφερομαι. γενικα παντως η σεζον ειναι πολυ ψηλα. :)[/SPOILER]

Και επιτέλους ο Ντέξτερ

[SPOILER]για 1η φορά

[SPOILER]νικιέται από το πουλί του.

[SPOILER]ΠΦΦΦΦΦΦΦΦ[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER]με τετοιο παιζει τι να κανει,τα εχασε[/SPOILER]

[SPOILER]Νταξ από την πρώτη σκηνή που εμφανίστηκε αυτή η τύπισσα έκανε καραμπαμ ότι θα ήταν η νέα παρτενέρ. Της δίνω 7 επεισόδια ζωής ακόμα[/SPOILER]

[SPOILER]Εγώ πιστεύω τώρα δεν θα πεθάνει καν. Θα ξεφύγει με βοήθεια του Ντέξτερ κιόλας.
Επίσης κάτι πάει να παικτεί με τον Μπατίστα.
Γενικά η σεζόν θα χει μεγάλο τίμημα για τον Ντέξτερ.[/SPOILER]

[SPOILER]Γιατί δεν την έσφαξε?
Μας τα μπερδεύει ο κύριος[/SPOILER]

Tα γνωστά σαιτ γιατί μαλακίζονται με τους υπότιτλους σήμερα?

^^άντε ντε!!..κατεβασε κανα bs να μπαινουν αυτοματα…(θεικη ανακάλυψη!!!)

ον τοπικ…πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:!:

[SPOILER]ε ρε τι έχει να γίνει με Λαγκουέρτα!!!(που 1)δεν την κοβω να ζει για πολυ ακόμα!!ή 2)θα ζήσει μεχρι τέλους για να φέρει το κλείσιμο της σειράς) γενικα πολύ μύλος πάντως…χανα,ρωσοι,κουιν,πολλα λάθη του dexter που εμφανιζονται ενα-ενα,χαμός!! ευγε!!![/SPOILER]

[SPOILER]Welcome to the dark side, Debra![/SPOILER]

αυτο τπτ αλλο!! :slight_smile:

[SPOILER]την κολλησε κ αυτη,αντε να κανει κ κανας αλλος καμια δουλεια[/SPOILER]

Με Μπατιστα δεν ειμαι σιγουρος.
Εκ πρωτης οψεως φαινεται οτι πανε να τον σουταρουνε απο τη σειρα… Εκτος και αν κανει το μπαμ, και μαζι με Κουιν ανακαλυψουν κατι που δε πρεπει…
Γενικα η σειρα παρα πολυ καλη φετος.

[SPOILER]για μπατιστα πιστευω κ γω οτι ειναι για σουτ,συμφωνω οτι η σειρα φετος παραειναι καλη[/SPOILER]

Το 8ο ήταν από τα καλύτερα της σειράς γενικά.

[SPOILER]Αποκαλυπτικοί διάλογοι Ντεμπ - Ντεξ και αυτός μεταξύ Ντεξ - Ισαακ από τους καλύτερους που έχουν γυριστεί ποτέ.

[SPOILER]Οκ επιβεβαιώθηκε ότι ήταν εραστές.[/SPOILER]

[SPOILER]Η καλύτερη σεζόν μετά την 1η ίσως μέχρι στιγμής, καταπληκτική υπόθεση και άφθονη δράση. Μπράβο τους, είχα χάσει την πίστη μου στην σειρά κατά πόσο θα με κέρδιζε άλλη μια σεζόν.[/SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER]χαμος γινεται σε ολα τα επιπεδα,κορυφη η σεζον[/SPOILER]