Dexter

Τέλειο επεισόδιο άλλη μια φορά, με κάποιες σεναριακές αδυναμίες αλλά οκ.

[SPOILER]Εκλεισε σχεδόν το κεφάλαιο με τους Ουκρανούς, περισσότερο για τον Dexter. Ο Ισαακ ήταν ο πιο συμπαθής κακός που πέρασε, μεγάλη μορφή με σαρδόνια αίσθηση του χιούμορ και κουλ. [/SPOILER]

Ισχύει

[SPOILER]Κατα τ’αλλα ο Αιζακ όντως ήταν από τους πιο συμπαθείς “κακούς” (αν όχι ο μόνος). Ρισπεχτ. Τώρα, πλέον φαίνεται να γίνεται της καραπουτανάρας με ΛαΓκουέρτα στα επόμενα επεισόδια[/SPOILER]

αυτο ακριβως. παντως αυτη η σεζον ειναι στις καρδιες μας. καμια απογοητευση και απεναντιας κιολας. παιζει πολυ ψηλα…

[SPOILER]ακομα ενα φοβερο επεισοδιο,η σειρα δεν παιζεται φετος,κριμα για αιζακ,θα εκανε καλη παρεα με ντεξτερ αν κ πιστευω οτι θα μας χαιρετουσε σε 1-2 επεισοδια[/SPOILER]

πολυ υπεραπλουστευση ο θανατος του isaac και των δυο εκτελεστων [-X .Το μονο θετικο η εξελιξη με την λαγκουερτα

Συμφωνώ αλλά βάλε και κανα σπόιλερ για όσους δεν ξέρουν τι παίζει. :slight_smile:

Στο 10ο φτάσαμε στην ηρεμία πριν την καταιγίδα.

Τι να πει κανείς για αυτή τη season. Αυτό δεν θα είναι καταιγίδα, μουσώνες στη καλύτερη…

επεισοδιαρα το 10

και εκει που σκεφτομουν ποσο πιο γαματη μπορει να γινει η σεζον διαβασα τους τιτλους των δυο τελευταιων…

[SPOILER]11."Do You See What I See?"
12.“Surprise, Motherfucker!”[/SPOILER]

η αγωνια εχει φτασει στο κατακορυφο σε τοσα ταμπλο που παιζει η σεζον…:wink:

εδιτ: [SPOILER]πιστευω οτι ο isaak ηδη ειναι Ο χαρακτηρας της σεζον, οσο κι αν αγαπαμε χανα…:p[/SPOILER]

προσκυναμε Dexter!

Εμενα με χαλαει λιγο σ’αυτη τη σεζον το ποσο πολυ τον φλωρεψαν τον Ντεξτερ,μας εγινε αγαπουλης και συναισθηματικος και διστακτικος ξαφνικα.

[SPOILER]Αλλα τουλαχιστον παμε για μεγαλα σκηνικα με την ερευνα της Λαγκουερτα στα τελευταια επεισοδια.[/SPOILER]

Δε νομίζω,

[SPOILER]ίσα-ίσα που πιστεύω ότι τώρα που κατάλαβε ότι δεν φταίει ο “dark passenger” για τους φόνους που κάνει αλλά η “τρέλα” του θα γίνει πιο κάφρος. Ήδη σκότωσε τον πατέρα της Χάνα (Μπόμπι <3) χωρίς να συμβαδίζει με τον κώδικά του.

Μπορεί αυτό να τον κάνει να πει δυό φωνήεντα με την Λαγκουέρτα που το κόβω να είναι η τελευταία της σεζον:p (Κάτι που θα είχε ενδιαφέρον για την επόμενη σεζόν αν έκαναν καπτεν την Ντεμπ)

Και εδώ που τα λέμε, αν ήμουν δολοφόνος, για την Χάνα θα γινόμουν και εγώ αγαπούλης :roll: [/SPOILER]

o dexter δεν ειναι ο τυπος του πηδικουλα αλλα οσες φορες το αποφασισε χτυπησε top πραμα εκτος απο την lumen

Ξερω οτι ειμαι μικρος αλλα το εχω ξεκινησει εδω και 10 μερες πανω κατω. ειμαι στην μεση της 5ης σαιζον και τρεχω να σας προλαβω !!
χα χα χα!!
Τελος 4ης 8O8O8O8O8O8O.

Η 3η με κουρασε καπως.

2η πολυ καλη και η 1η φανταστικη τοσο δυνατη οσο και η 4η απλα εχει αυτο το “καινουργιο”.

Η 5η αν και ξεκινησε μουδιασμενα τωρα αρχιζει να εχει το ενδιαφερον της !

^^^ wtf? και εγω εκαψα sons τον προηγουμενο μηνα αλλα για να φτασω στον 5ο με πηρε 20κατι μερες…:stuck_out_tongue:

αυτα παθαινεις οταν εισαι 1 χρονο ανεργος… :stuck_out_tongue:

Holy shit!8O

[SPOILER]Το τέλος(?) του Ντεξτερ πλησιάζει.[/SPOILER]

[SPOILER]

Ποιος περιμένει 7 μέρες τώρα? Εγώ δεν ξέρω, νομίζω πως η Χάνα δεν έκανε τίποτα στη debra. Η φίλη της όμως ναι. Απλά με τη Χάνα επιτέλους ο dexter βρήκε κάποιον που να τον καταλαβαίνει 100% και θα ήθελα να συνεχιστεί αυτό.

[SPOILER] Έχω διαβάσει ότι θα βγει και άλλη season. Οπότε δεν ξέρω πραγματικά. [/SPOILER]

[/SPOILER]

[SPOILER]Μουνόδουλος Ντεξτερ, πουτανάκι Χανα, πανέξυπνη Λακουέρτα.
Στο μεταξύ πάλι φαίνεται να την γλυτώνει ο Κουίν με ακόμη ένα παραστράτημα.
Σε αυτή τη σεζόν συμπάθησα την Ντεμπρα ακόμη περισσότερο. Είπαμε, το πιο κατεστραμένο άτομο που εχει πατήσει στον τηλεοπτικό πλανήτη.
[/SPOILER]

πιο σποιλερ για το τελευταίο επεισόδιο *(γνώμη)

[SPOILER]Μπορεί να φαντάζεται ότι τον πιάνουν. [/SPOILER]