Dexter

Έχει και άλλη σεζόν Scourge οπότε δεν πλησιάζει ακόμη

[SPOILER]Την πάτησε σαν πρωτάρης ο Ντέξ με το δόλωμα που του έριξε η νταρντάνα[-X
Τώρα άντε βγάλ’ της από το μυαλό ότι είσαι ο butcher…προβλέπω να την τελειώνει στο φινάλε
Για την Ντεπ παίζει και να “αυτοδηλητηριάστηκε” για να βγάλει την άλλη από τη μέση[/SPOILER]

[SPOILER]Ναι στην 8η τελειώνει και έχουν αποφασίσει το τέλος.
Είναι και αυτο θεωρία καλή πάντως με την Ντέμπρα.
Φοβερές οι ατάκες του Μάθιους για τον Ντοουκς πάντως, ο διαμελισμός της υστεροφημίας ο ίδιος. :lol:[/SPOILER]

[SPOILER]Ναι και αυτό παίζει να το έστησε η debra. ΑΝ το έκανα πέφτει στα μάτια μου πάρααα πολύ. [/SPOILER]

[SPOILER]εγω ειμαι team hannah και πιστευω πως στο εκανε η ντεμπ[/SPOILER]

[SPOILER]Το ιδιο ακριβως σκεφτηκα κι εγω,οτι η Ντεμπρα εβαλε τα χαπακια στο νερο της και το κατεβασε.Βεβαια μπορουσε ανετα να ειχε σκοτωθει κανοντας το ενω οδηγουσε,αλλα ειναι τοσο κατεστραμμενη που ισως να αποδεχτηκε το ρισκο.

Κατι αλλο,ο Ντεξτερ δεν σκεφτηκε οτι η Χαννα για εκδικηση μπορει να τον ρουφιανεψει στους μπατσους?

Επισης,ηταν φως φαναρι οτι η Λαγκουερτα εστησε την αποφυλακιση του αλλου.Το ταϊμινγκ παραηταν βολικο για να ειναι αληθινο,και ειναι περιεργο που ο Ντεξτερ δεν το υποψιαστηκε,ξερει οτι ανακαλυψαν οτι η καλυβα ανηκε στον εναν δολοφονο της μανας του,ξερει οτι η Λαγκουερτα τον κυνηγαει,ξαφνικα αποφυλακιζεται ο τελευταιος δολοφονος της μανας του,ποσο πιο δολωμα πια.

Πιθανοτατο να εχουμε κομματιασμα της Λαγκουερτα στο φιναλε.[/SPOILER]

Όχι, ρε Dexter! [-X

Όποια και να το έκανε, δεν προτιμάμε την ατάλαντη στραβομούτσουνα από την πεντάμορφη-τέρας! :stuck_out_tongue:

Ο μόνος λόγος που χαίρομαι για το τέλος της σειράς είναι ότι θα πάψω να υποφέρω παρακολουθώντας ηθοποιούς του κώλου με επικεφαλής την α-πα-ρά-δε-κτη Jennifer Carpenter. Πώς αντέχει ο Hall με τόσους σαπουνοπεράδες γύρω του;

[-X

Όχι, ρε Dexter! [-X

[SPOILER]
Όποια και να το έκανε, δεν προτιμάμε την ατάλαντη στραβομούτσουνα από την πεντάμορφη-τέρας! :stuck_out_tongue:

Ο μόνος λόγος να χαίρομαι για το τέλος της σειράς είναι ότι θα πάψω να υποφέρω παρακολουθώντας ηθοποιούς του κώλου με επικεφαλής την α-πα-ρά-δε-κτη Jennifer Carpenter. Πώς αντέχει ο Hall με τόσους σαπουνοπεράδες γύρω του;#-o[/SPOILER]

[SPOILER]την πατησε ο ντεξ κριμα. και γω νομιζω οτι το εχει κανει επιτηδες η ντεμπρα. πωπω, οσο βλεπω την αχωενυτη λα γκουερτα να κερδιζει το παιχνιδι, τοσο πιο πολυ εκνευριζομαι.[/SPOILER]

[SPOILER]λους θα τους σφαξει σατο τελος,μονο ο χαρισον θα μεινει ζωντανος[/SPOILER]

[spoiler]
Καλα εφαγα ενα σοκ με το που τελειωσε το επεισοδειο… και ειδικα με το preview του τελευταιου…
Οπως λετε απο πανω και εγω με Χανα ειμαι… Η Ντεμπ εχει επηρρεαστει πολυ απο τον Dex και γινεται πιο σκληρη και αποφασισμενη να παιρνει αυτο που θελει.
Λαγκουερτα θα γινει μπουριτο στη ταβερνα του Batista, και αντε μετα να περιμενουμε ενα χρονο παλι !! FFFUUUUU
[/SPOILER]

[SPOILER]Μολις ειδα και εγω το 11,και το πρωτο που σκεφτηκα ειναι οτι το “εστησε” η Ντεμπρα το σκηνικο.
Μας εχει πρηξει η καριολα.
Τη Λαγκουερτα θα ηθελα να την φαει,αλλα δεν μπορω να σκεφτω τροπο να γινει αυτο,δηλαδη μετα θα ειναι σαν να ανοιξε η γη και να την καταπιε.
Εκτος και αμα φαει και Μαθιους μετα :stuck_out_tongue: :p, μην πω και την Ντεμπ,αμα καταλαβει και τι πουστια εκανε!![/SPOILER]

Η επομενη σεζον θα ειναι η τελευταια, το εχουν ανακοινωσει.

[SPOILER]μολις το ειδα και εγω, το preview σε γαμαει τελειως…:stuck_out_tongue: αντε, 3 μερουλες μεινανε…

εννοειται οτι εχει κανει πουστια η ντεμπ και μαλακια που δεν περναει καν απ’το μυαλο του… τιμια οσο δεν παει η λα γκουερτα, οσο μας τα επρηζε στις προηγουμενες σεζον τοσο την παω φετος… μπορει να μη θελω βεβαιως να πιαστει ο ντεξτερ απο δαυτη αλλα ειναι απ’τα δυνατα σημεια της σεζον και απ’τις λιγες φορες που πιανεται τοσο κοροιδο ο ντεξ… ουτε καν πηγε το μυαλο μου στην παγιδα…

free hannah…8)[/SPOILER]

Επιτελους σας επιασα !!! Καταφερα και ειδα και εγω ολους τους κυκλους !

Φανταστικη αυτη η σαιζον.

Ποιος εχει facebook ; Ας μπει εδω ! http://www.facebook.com/YvonneStrahovskiOfficial?ref=stream 8)

[SPOILER]Και εγω πιστευω οτι το εκανε μονη της η ηλιθια η Δεβορα αλλα η Χαννα (τρελος ερωτας το καλυτερο μωρο που εχει περασει απο την σειρα , αν και φετος με το στριπτιτζαδικο εχει παρα πολλα καλα ! ) τον δινει στεγνα στην αστυνομια. Τρελη πλοκη και καλα περασα 2 βδομαδες βλεποντας το ενα επιεσοδιο πισω απο το αλλο τωρα που θα αναγκαστω να περιμενω 9 μηνες μεχρι την 8η και τελευταια σαιζον θα μου κακοφανει! [/SPOILER]

ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ Η ΧΑΝΑ ΗΤΑΝ Η ΜΙΡΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΑΣΣ ΕΦΦΕΚΤ.

ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΩΡΑ.

[-X…

brea grant ρε απιστοι!!! και μετα julie benz…

Εχουν περάσει αρκετές. Δεν έχω και χρόνο τώρα για μια σειρά προτίμησης.
Αντικειμενικά η Χανα πιο όμορφη.

Ανακοπη!
Ερωτας!:!:

άντε και του χρόνου…

[SPOILER]
καλα τα σκάτωσε η ντεπ που πυροβόλησε την αχώνευτη

  • ωραια τα φλασμπακ με τζειμς
    [/SPOILER]

Αρρωστημένο.
Και του χρόνου!

[SPOILER]Η Χανα αναμενόμενο να πήγαινε για 2η σεζόν.
Α και θα χουν σοβαρό πρόβλημα με το συμβάν του χρόνου. Τα όπλα δεν είναι ίδια.[/SPOILER]

[SPOILER]+ το ότι δεν έχουν άλλοθι, δεν ήταν κανείς τους στο πάρτι την ώρα του φόνου. Η Χάνα με ελάχιστο βάψιμο και πιασμένα μαλλιά ήταν πιο γαμάτη από ποτέ[/SPOILER]