Dexter

[SPOILER]η laguerta ήταν από τους αγαπημένους μου χαρακτήρες από τότε που κοιμήθηκε με τον άντρα της άλλης αρχηγού. RIP[/SPOILER]

[SPOILER]κανας αλλος που δεν ενθουσιαστηκε απο το φιναλε?

οντως τα φλασμπακ ηταν πολυ ωραια οπως επισης το δυναμικο ξεκινημα του επ τη στιγμη που τον συλλαμβανουν και τον ανακρινουν… απο κει και περα ομως τιποτα…:?
περιμενα κατι παραπανω…[/SPOILER]

…παει κ αυτο!ηταν μια whamατη σεζον παντως…αντε να δουμε τι θα γινει του χρονου!!

[SPOILER]οντως να δω πως θα τη γλιτωσουν με βαλλιστικες . με αλλοθι, με τηλεφωνικες κλησεις ντεμπ- ντεξτερ σε ολη τη σεζον που αν τις ψαξουν εστω κ για πλακα τελειωσε το θεμα…επισης το τηλ που εκανε η ντεμπ για να δει που ειναι το αμαξι της λαγκουερτα…κτλ κτλ[/SPOILER]

[SPOILER]με βαλλιστικες ή δεν θα το θειξουν καθολου το θεμα ή θα πουν οτι τροποποιησαν τα στοιχεια ντεμπ και ντεξ (δεν ειναι και ασχετοι)
με τα υπολοιπα πιστευω πως δεν θα αναφερθουν καθολου και θα ξεχαστουν οπως ξεχαστηκαν τοσα αλλα (βλ. υποψιες του κουιν για τον ντεξτερ στην πεμπτη σεζον)

και παραμενω team hannah
[/SPOILER]

ναι ρε γαμωτ…αυτο φοβαμαι κ γω.μου τη σπανε αυτα τα κολπα

Ωραιο φιναλε, αλλα να πω την αληθεια περιμενα πιο πολλα!
Κατι σε Μπατιστα να γινεται καμια μαλακια, κατι σε Χανα να το χοντραινει… αλλα φανταζομαι οτι ολα πανε στη τελευταια σεζον ( 8η δεν ειναι η λαστ ?)
Νταξ, το ποσα λαθη εχει κανει ο Ντεξτερακος και τωρα τρεχα ειναι πολλα… Πιστολι, βιντεο, Χανα… εκτος και αν τη παγιδεψει τη Λαγκουερτα και την κανει Bay Harbor Butcher…

2013 τελειωνει Breaking Bad…τελειωνει και Dexter… μαλλον οι Μαγιας εννουσαν το 2013 σαν τελος του κοσμου…

ps: Ειχα ξεχασει ποσο μπροστα ηταν ο Doakes! Η πτωση απο εκει ξεκινησε…! Η αρχη του τελους που λεει…

ε ναι ρε, μεγαλη μορφη ο doakes!!!

[SPOILER]ω ω γεια σου μαρια!!τη μισουσα,στο καλο!!:D:D[/SPOILER]

ωραια σεζον, αλλα κατι με χαλασε προσωπικα στο τελος.

[SPOILER]πχ, παλι την γλιτωνει ο ντεξτερ, οκ εκει που το ειχανε φερει δεν γινοτανε να γλιτωσει, προλαβε και εβαλε αποδειξεις ωστε να την γλιτωσει, και μετα παλι γλιτωνει στο τελος αφου πρακτικα καταστρεφεται τελειως η ντεμπρα, την οποια την κοβω να μην αντεχει αλλο ψυχολογικα και να την κανει μονη της στην τελευταια σεζον. γενικα επαιζε πολυ καλα η σεζον, αλλα ετσι οπως γινανε τα πραγματα δεν βλεπω να μενει και κανεις στο τελος. στα συν για μενα ειναι οτι γλιτωσε η χαννα παντως.[/SPOILER]

[SPOILER]λενε οτι δεν ειναι σιγουρο οτι η ογδοη θα ειναι η τελευταια[/SPOILER]

απο το fb

We have some EXCITING NEWS? Get ready to spend your summer with Dexter! Returning for an eighth season on Sunday, June 30th at 9PM ET/PT, immediately followed by the series premiere of Ray Donovan at 10PM ET/PT. Only on Showtime Networks!

:D:D:D:D

Θα παω να παγωσω τον εαυτο μου μεχρι τη νεα σεζον, σαν τον Καρτμαν με το Wii.

Πρεμιέρα της 8ης και τελευταίας σεζόν 30 ιουνίου. :slight_smile:

Βγήκε και το πρώτο Sneak Peek

χεχε και ερχομουνα να το ποσταρω, τελευταια σεζον λοιπον. μακαρι να ειναι η καλυτερη αν και δυσκολο να περασει καποια τις αγαπημενες μου 4η και 1η. ωστοσο ειμαι περιεργος πως θα τελειωσει ολο αυτο, αν και εχω υποψιες οτι δεν μπορει να τελειωσει διαφορετικα

[SPOILER] απο θανατο dexter η αυτοκτονια dempbra.[/SPOILER].τεσπα θα δουμε.

υ.γ. αν και δε νομιζω οτι ειναι σποιλερ, μιλαμε για το τι μπορει να γινει οχι τι εγινε :wink:

Εγώ πάλι νομίζω πως θα γίνει

[SPOILER] ή δολοφονία dexter από dempbra ή δολοφονία dempbra από dexter. :D[/SPOILER]

*Βασικά μάλλον θα παίξει ρόλο και η Hannah αφού την ανανέωσαν και για την 8η σεζόν.

Πιστευω και εγω σε αυτοκτονια.
Αλλα βαση τους “ατυπους” νομοι δε νομιζω να τον αφησουν τον Ντεξτερακο να ζησει.
Υπαρχει και η τισις.

Οσοι δεν εχετε δει ολες τις σαιζον,καλυτερα να μην πατησετε το λινκ!Εκτος κι αν αφοσιωθειτε στις φωτο και τα βιντεο,χωρις να διαβασετε το κειμενο!:slight_smile:

Ε όχι να βάζουν 2η τη χάνα. [-X

Εχουμε τρεηλερ για την 8η.

Με ξενερωσε ασχημα, πολυ μελοδραμα φαινεται οτι πανε να την κανουν τη φαση.