Dexter

Ενώ οι προηγούμενες σεζόν δεν ήταν ας πούμε, με την μόνιμη κλαψομουνίαση του Ντεξτερ. Cold blood killer my ass.

που ειναι η χανα? οεο :frowning:

Hana θαναι surprise buttsecks.

[SIZE=“6”]ΣΗΜΕΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!![/SIZE]

τι λες ρεεεεεεε?το χα ξεχασει,γαμωωωωωωωωωωωωωω

Ειναι λιγες κυριοι !

Εμένα αύριο θα μου το φέρει ο θείος :stuck_out_tongue:

O θειος eztv ?

Δυνατό ξεκίνημα:D

[SPOILER][B][SIZE=“6”]ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ![/SIZE][/B][/SPOILER]

[SPOILER]Ετσι έτσι, εκεί που έκανε την ζωάρα του πάλι όλα σκατά έγιναν.
Τέλειο το τέλος.[/SPOILER]

Δυνατό το πρώτο…μεγάλο wtf στο τέλος :expressionless:
Μεγάλη μαγκιά τώρα που ξεκίνησε να μιλάει ο Χάρισον να αλλάξουν το παιδάκι, το προηγούμενο σαν bot ήταν

YEAH!!
Μας ελειψε ο πουστης!!!
Πολυ δυνατη αρχη…

[SPOILER]στην αρχή υπήρχαν κάποιες λεπτομέρειες που με ξενέρωναν αλλά σιγά σιγά γινόταν όλο και καλύτερο με την συμμετοχή της ψυχιάτρου -> ωραία φυσιογνωμία, επιβλητική παρουσία, ψυχρό χρώμα ματιών, άπαιχτη. Κλιμακώθηκε και ωραία η ένταση και η αγωνία στο σκηνικό με την ντεμπ και τον ντέξτερ που μας τον περνάνε όλο και πιο αντιπαθητικό πλέον.
Το τελος επισης θετικο γιατι θα ηταν βαρετο απλα να εχει υποψιες, πιο ωραια που τον ξερει ηδη.

κατα τα αλλα Jamie \m/ βρείτε gif[/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

πολυ καλα ξεκινησε νομιζω, καλυτερο απο οτι περιμεναμε. για να δουμε πως θα συνεχισει. περιεργος ειμαι πως γνωριζει η αλλη. ιδωμεν.

[SPOILER]γω θελω να ηταν φιλη/γκομενα του πατερα, και αυτη να τον βοηθησε να φτιαξει το code. Οτι ηταν ιδεα της ρε παιδι μου, τι ηξερε ο χαρι στην τελικη, ΜΠΑΤΣΟΣ ηταν

παααναηα μου πρωινιατικα με το τζιφ[/SPOILER]

πολυ δυνατη αρχη

[SPOILER]η ντεμπ ετσι απλα την εκανε απ την μπατσαρια??[/SPOILER]

Αν θες το ανοίγεις αλλά αυτό είναι γνωστό νομίζω γενικά.

[SPOILER]Αυτή έκανε τον κώδικα με τον Harry.
[/SPOILER]

Απο που ειναι γνωστο αυτο;

Καλό και το 2ο, αν εξαιρέσεις το ντέμπρα-στόρυ που έχει κουράσει ακόμη και τις κάμερες
Η γριά κάτι κρύβει