Diy συναυλίες

Λαιβάρα όμως!! Γάμησε.

Unfun δεν έπαιξαν δυστυχώς γιατί είχαν κάνει λάθος με τα εισητήρια και έφυγαν σήμερα για αμερική, αντί γι’ αύριο.

Middle Fingers High, δευτερη φορα μεσα σε λιγες μερες. Πόλυ καλοί και πάλι. Εντέλει παίζει να τους προτιμάω και live απ’ ότι studio. O drummer φυσάει ε.

Boredom γάμησαν σύμπαντα, γούσταρα τίγκα, και γενικά ανυπομονούσα έτσι για ένα λαιβ τίγκα στο βαρυ d-beat hardcore. Επαιξαν αρκετα κομματια και λιγα καινουρια.

Despite, νταξει σταθερα καλοί. Πολλά καινούρια κομμάτια στο σετάκι και λιγα παλια (τουλαχιστον ετσι καταλαβα γιατι αρκετα δε τα αναγνωρισα), τα οποία με προετοιμάζουν για πολύ γαμηστερό Lp. Πλέον ο περισσότερος κόσμος σκάει για despite:p

Ps1: γκομενάκια τίγκα

Ps2: cheers σε ιωσηφάρα:!:, και disbeer με τον οποίο αράξαμε για ολη τη συναυλια σχεδον. Χαρηκα!

Αυτα ειναι κι αλλα τετοια!

Είχα καιρο να δω τοσο κοσμο εξω απο το Καταραμενο ελπιζω ολοι αυτοι να μπηκανε μεσα για τους despite τους οποιους δεν ειδα γιατι μου ημουνα αρκετα λιωμα,τσπ οι πρωτοι που βγηκανε δεν μου αρεσαν πολυ skate punk rock για τα αυτακια μου,οι Βοredom ta σπασανε κανονικοτατα οσο κομματια και να ημουνα με κανανε και ενιωσα μετα δυστυχως δεν εχω αποψη οργανισμος μου ζηταγε falafel για να στρωσει απο το αραβικο καφενειο και επιστροφη σπιτι

Γαμήστερο live, με τους boredom να με αφήνουν με ανοιχτό το στόμα (’‘πάρε πίσω αυτό που είπα για τα φωνητικά’’ χαχαχαχ). Πολύ ωραίες και οι άλλες μπάντες και γενικά είχε αρκετό κόσμο (το καταγώγι πήρε φωτιά:p)
Αντε τώρα Σαλόνικα για δεύτερο γύρο, με Sarabante!
[B]worst & BBB[/B] χάρηκα για τη γνωριμία μάγκες!

επέζησε κανείς από Θεσσαλονίκη, ή όχι ακόμα… κι έχουμε και το διήμερο στις 25/5 μην χάνεστε!

http://www.myspace.com/nuxvomica2
11/05 !

CENSORED SOUND - LUNATIX - GLOBAL DISILLUSION
στην Καλλιδρομιου 94 την Παρασκευη 06/05

[SPOILER]Γαμω τη γκαντεμια μου! Ηταν να παιξουν οι Faithreat στη θεση των Global Disillusion #-o[/SPOILER]

Προσθέστε:

10/05/2011
Katarameno, Athina

Πάλεψα με mail και μίλησα στη μπάντα, σ’ ένα label τους, και σ’ αυτούς που οργανώνουν το τουρ τους, για πάτρα στις 09/05, αλλά τελικά μου απάντησε η μπάντα πως δε θα μπορέσουν

!!!.Μεθαυριο???Ναι ρε πουστη.

Από site του Βιολογικού σχετικά με το διήμερο:

Παρασκευή 20/05:
[B][SIZE=“5”]Desperat (Swe)[/SIZE][/B],Lost Boys (Fr),Go Filth Go,Πανδημία,Τελευταίος Αιώνας,Jägenaut,Perukers,Burn The Boredom

Σάββατο 21/05:
[B][SIZE=“5”]Mob 47 (Swe),Επιθανάτιος Ρόγχος[/SIZE][/B],The Κοπρόσκυλα,Uptight Bastard,Phineas Gage,Διχασμένες Αλήθειες,The SVM’s,Black Trinity
+TBA

ΚΑΙ ΓΑΜΩ :smiley:

Θα τα σπάει το διήμερο, ναι.

Αλλά μην ξεχνιόμαστε και για αύριο: [B]Nux Vomica[/B] + [B]Black Trinity[/B].

το στεκι ειναι Θεσσαλονικη ή αθηνα??

H αφισα ειναι για πανω. Σημερα παιζουν Αθηνα, στο Καταραμενο Συνδρομο, μονο οι Nux Vomica μαζι με μια αλλη μπαντα την οποια δεν την ξερω

Το live των Nux Vomica ακυρώθηκε λόγω αυτών που έγιναν στη Πλ.Βικτωρίας

[B]Nux Vomica[/B], ε! :!: Τα έσπασαν όλα λέμε. Από τις μπάντες του Βιολογικού που γούσταρα πάρα μα πάρα πολύ. Τσιτωμένος τραγουδιστής με ωραία σκηνική παρουσία και τραγούδια υπερ- πορωτικά. Οι τύποι χώνανε και tribal- ιές στυλ Neurosis με τύμπανα κλπ. Όλα τα λεφτά λέμε. Και αυτοί γούσταραν άπειρα όπως φαινόταν. Κρίμα που δεν είχα φράγκα για κανά C.D. ή μπλούζα.

Α, και Black Trinity άνοιξαν τη βραδιά αρκετά βίαια. :hippy:

ποοοοοοο ζηλεύωωω!:cry:

Μα πόσο γαμάει η αφίσα του Βιολογικού :smiley:

Αυτή την τετάρτη στο παράρτημα πάτρας,

[B]Lost Boys [/B](Γαμάτο 80’s αμερικάνικο hardcore τύπου black flag, circle jerks κλπ, από [B]Γαλλία[/B])
[B]AMOK[/B] (punk rock, αγρίνιο)

AMOK-αρα!!! Γαματη μπαντα, παρε και το cd-ακι δωρεαν το δινουν, εμενα μ αρεσε παρα παρα πολυ

χμμ δεν ήξερα ότι υπήρχε κάτι τέτοιο, θα το χτυπήσω εννοείται