Diy συναυλίες

Μπα, πεφτει μακρια η Σαλονικα.

Νομιζω παντως πως και εδω στην Πατρα θα διοργανωθει live για οικονομικη ενισχυση των συλληφθεντων και λογικα θα το τιμησω :slight_smile:

Από σήμερα ξεκινάει στην Αθήνα ένα DIY τριήμερο για τους συλληφθέντες. Καλό θα ήταν όσοι μπορούν να βρεθούν και στα τρία.

Σήμερα υπάρχει το εξής:

Την Παρασκευή το εξής:

Και το Σάββατο το εξής:

Ώπα, στη Δέλτα παίζουν κάμποσα ωραία ονόματα. Λογικά θα είμαστε από εκεί νωρίς για να φάμε κιόλας.

Ωραιο το 3ημερο στην αθηνα.
στα 2 πρωτα θα παω σιγουρα!

___________

16/01/2010 στο παράρτημα πάτρας.

Αnti Μob λοιπόν, από τις καλές κατ’ έμε εντόπιες hardcore punk/crust μπάντες, που έχουν ανοίξει live των BORN/DEAD (8O), ενώ έχουν κάνει και σπλιτάκι με τους burial…Ήταν επίσης να ανοίξουν για Hellshock αλλά δεν έκατσε τελευταία στιγμή…

Και Despite Everything, νέα punk rock μπάντα από Αθήνα, με μέλη των μπαντών που ανέφερα παραπάνω, οι οποία έχει μπει πολύ γρήγορα στο ψητό, έχοντας κάνει αρκετουτσικά live, και ετοιμάζοντας δίσκο και βαλκανικό τουρ

Θα γαμησει το live

(έκανα λάθος πριν και το πόσταρα αλλού)

Oτι πρεπει για το Σαββατο.Ειναι η εναρξη και στην Πατρα δν θα μπορεις να κανεις βημα…

Αρχιζουν απο τωρα? Anyway, στο παραρτημα θα ειμαστε!

Ντάξει το live ήταν θεικό… Από τα καλύτερα που χω δει στην πάτρα όσο καιρό είμαι εδώ…

Ξεκίνησαν οι Despite Everything σε μελωδικές hardcore/punk rock καταστάσεις οι οποίοι έπαιξαν πάρα πολύ καλά…Νέα μπάντα και αρκετά δουλεμένη για τον λίγο σχετικα καιρό που χει δημιουργηθεί…Ητάν γαμώ! Θέλω οπωσδήποτε να τους ξαναδώ και περιμένω με ανυπομονησία το cd τους…

Και μετά βγήκαν οι Anti mob…Nτάξει ήθελα πάρα πολύ να τους δω live κι επιτέλους χθες τα κατάφερα…Ντάξει τα παλικάρια γάμησαν ρε…Απλά. Και live ήταν 3 φορές καλύτεροι απ’ ότι στις ηχογραφημένες δουλείες τους, όπως μου είχε πει κι ενας φίλος πριν από το live…Γάμησαν

Αρκετός κόσμος, πολύ ενεργό κοινό…Αυτά είναι, ωραίες καταστάσεις

Τσίμπησα και βινυλιάκια καλά :wink:

Tι ωρα τελειωσε ρε;Περασα 1 παρα και το χαν ληξει γμτ.

Παντως,πρεπει να ειχε πολυ κοσμο απ οτι ειδα οταν πηγα.

1 παρά υπολογίζω ότι είχε τελειώσει…

Είχε όντως μπόλικο κόσμο

Οντως 1 παρα τελειωσε. Πολυ ωραιο το λαιβ! Οι Despite Everything ωραιοι αν και δεν ειμαι τοσο “μουσικα” κοντα τους :stuck_out_tongue:

Ε στους Antimob εγινε χαμος. Pit και κακο, εφαγα και 2 αγκωνιες και ισιωσα :lol:

Σήμερα ε. Μην είστε φλώροι.

Πω, μαλακία, τώρα το είδα. Ελπίζω να προλάβω να περάσω καμιά βόλτα μετά τις δώδεκα. Έχει και ψοφόκρυο έξω.

Kαι γαμώ τα live! Ζηλεύω!

Τσακώστε οπωσδήποτε όσο βυνιλιοφίλοι σπλιτάκι Αντιμοβ με Burial και θα με θυμηθήτε

Τι ζηλευεις μωρε, αφου τους ειδες τους Antimob :stuck_out_tongue:

Και οι Black Trinity που ειχα δει στον τυρναβο κωλολενε.

Α και συμφωνω για το splitaki!

Θέλω όμως να δω GoFilthGo :stuck_out_tongue:

Kαι antimob πάλι δεν θα με χαλούσε καθόλου8)

Παρεπιπτόντως τι κομματάρα το φιλί από φορμόλη…Και στιχάρες! Για την Κωνσταντινα Κούνεβα γραμμένο

Τέλεια φάση ήταν όσο πρόλαβα. Τσιμπήσαμε και C.D. Tragedy.

Τελικά ήρθες? Δε σε είδα.

Τώρα θυμήθηκα που είπες ότι ήρθες (:*