Dream Theater

Υποστηρίζεις κάποιον ο οποίος υποστηρίζει κάποιον, ο οποίος υποστηρίζει (x3) το φιλετικό μίσος και δίνεις λινκ από σάιτ που επίσης υποστηρίζει το φιλετικό μίσος.

Do the math.

Πιο απλά δεν γίνεται.

edit: επίσης τι στο μπέκο σχέση έχει η αναφορά στον πούτιν, δλδ γουτουφου.
“Ναι αλλά για τις γενοκτονίες του τζεκινς καν δεν εχουν αναφέρει τίποτα¨!!!11~”

Ναι δεν αμφισβήτησα την εγκυρότητα της είδησης. Ούτε αμφισβητώ το ότι το συγκεκριμένο site έχει αληθινές ειδήσεις ή αποκλειστικότητες ξέρω γω. Απλά μου χτύπησε το ότι το link που πόσταρες ήταν από εκεί.

Αυτό με το google είναι αλήθεια και μου συνέβαινε και μένα αλλά πλέον στην εποχή του διαδικτύου δεν υπάρχει είδηση που να υπάρχει μόνο σε ένα site και σε κανένα άλλο.

Προσωπικά προσπαθώ να μη δώσω ούτε κλικ σε τέτοια sites και ψάχνω εναλλακτικά. Και μόνο ο καθένας μας να σταματήσει να χρησιμοποιεί, προωθεί κτλ τέτοια sites που είναι επανειλημμένα γνωστά για το ποιόν τους, ο κόσμος θα γίνει λίγο καλύτερος.

Να αγιάσει το πληκτρολόγιό σου. Κανένα κλικ στο βρωμερό Πρώτο Θέμα και στα παρόμοια με αυτό sites, όπως τα Παραπολιτικά.

2 Likes

και που να ξερατε και αλλα για αυτα τα σκουπιδια…

Άμα μπορείς να πεις, πες πάντως. Αλλιώς PM.

Καλύτερα να στείλω πμ . Το πιθανότερο είναι να επιβεβαιώσω κάποιες φήμες που ίσως να έχεις ακούσει .

Λοιπόν αφαίρεσα το επίμαχο λινκ. Είναι κρίμα γιατί εγώ άλλα ήθελα να τονίσω περί Τραμπ και Petrucci, όμως καταλήξαμε να συζητάμε για τον κομιστή. Εντελώς off topic δηλαδή.

Τα περί Πούτιν τα ανέφερα θέλοντας να πω ότι υπάρχουν πολύ χειρότερα άτομα από τον Τραμπ που ελέγχουν τις τύχες των χωρών τους αλλά εκεί δεν βλέπω να πιάνει κανέναν ο πόνος. Αντιθέτως για τον Τραμπ βλέπουμε πορείες σε αρκετά μέρη του κόσμου, διαδηλώσεις κτλ. (By the way: Φυλή, φυλετικός, φυλετικό μίσος και όχι φιλετικό).

Τεσπα εγώ νομίζω ότι ο κόσμος θα γίνει λίγο καλύτερος όχι αν δεν αγοράσουν κάποιοι ορισμένες φυλλάδες -λες και έχει ανάγκη ένας μεγαλοδημοσιογράφος το 1 ευρώ του κάθε μεροκαματιάρη- αλλά αν αποκτήσουμε συλλογική συνείδηση.

Και όταν λέω συλλογική συνείδηση ξεκολλήστε λίγο από ιδεοληψίες. Εννοώ απλά πράγματα. Πχ είσαι στο δρόμο με το αμάξι και τελευταία στιγμή βλέπεις μια πρόκα και την αποφεύγεις. Συλλογική συνείδηση είναι να κατέβεις από το αμάξι και να απομακρύνεις την πρόκα για να μην την πατήσει ο επόμενος οδηγός. Και όχι να πατήσεις γκάζι και να φύγεις και αν δεν τη δει ο επόμενος οδηγός και την πατήσει πρόβλημά του. Λίγο απλοϊκό το παράδειγμα αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.

Ti egine h eleutheria tou logou edw?! :joy:

[quote=“pantelis79, post:586, topic:4297”]Ετσι. Τρομερο το FII, με καποιες αδυνατες στιγμες. Επος το Take Away My Pain.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ τσεκαρουμε το φαν κλαμπ σιντι του 1999 με τιτλο Cleaning Out The Closet, προκειται περι επους. Επισης, συστηνεται και το bootleg Nighttown Nostalgia απο ενα φαν κλαμπ γκιγκ στο Ροτερνταμ με ακουστικες εκτελεσεις.[/quote]

Και το DT International Fan Clubs CD του '98 τσεκάρουμε

Οι John Petrucci & Mike Portnoy σας ευχονται ευτυχισμενο ετος για το 2018!!! :joy:

ΥΓ. Ο Mangini ψαχνει δουλεια?

3 Likes

Καλή χρονιά στους μέγιστους

Ο Πετρουτσι θεωρώ ότι πρέπει να επισκεφθεί τον γιατρό του Και Χάνσεν , να προσθέσει λίγο μαλλάκι στο μέτωπο

1 Like

Όχι ρε φίλε…κι αυτοί πλεημπάκ παίζουν;;

1 Like

τι εννοεις?

Τι να εννοώ…έγινα ο κλερβογιαντ του θρεντ…
Περούκα λέμε, ποιο είναι το επόμενο βήμα;;;

ΤΟ ΠΛΕΗΜΠΑΚ!!!

1 Like

Ιούνιο μπαίνουν στούντιο

1 Like

Συγκινηθήκαμε.

1 Like

Κάποιος μπορεί να ενδιαφέρεται μην πετάγεσαι σαν τσαπου :wink:

Μπορεί να βγάζουν που και που κάποια αλμπουμ που αμφισβητούνται αλλά σε γενικά γραμμές είναι εγγύηση.

Πόσες φορές είπα με τα πρώτα ακούσματα “μέτριο άλμπουμ” και μετά άλλαξα γνώμη :stuck_out_tongue:

Η επιστροφή σε πιο heavy ήχο δεν ξέρω αν μου αρέσει ως ιδέα.

Μακάρι να τους δούμε κάποια στιγμή live. Εχω πολλά χρόνια να τους δω :frowning_face:

Δεν έχουν μέτριο δίσκο οι theater ξεκάθαρα

Και το είπες “μάπα”;

1 Like