Αγαπημένος Drummer

Για να ειναι ωραιο ενα γυρισμα δεν ειναι απαραιτητο να ειναι και γρηγορο...Για τους πειραματισμους λεω οτι συγκριτικα με παλιοτερα κανει περισσοτερους...Αυταααα...

Εγώ ξέρω οτι το One πχ του έχει αλλάξει τα φώτα. Έχει κόψει αρκετά γυρίσματα + το απλοποιημένο κιτ.

ΑΚΟΥΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΜALICE IN WONDERLAND ΤΩΝ PAICE ASHTON LORD ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΙΞΙΜΟ ΜΕΤΑ.......

Κατά την γνώμη μου, ο καλύτερος ντράμερ στον ακραίο χώρο είναι ο Gene Hoglan. Πραγματικό θηρίο ο τύπος. Ειδικά στο Symbolic παίζει απίστευτα πράγματα.

αφου εβαλε ο καθενας οτι ηθελε ας πω και εγω
1) Dave Lombardo (Slayer)
2)Hellhammer (Dimmu Borgir-Mayhem)
3)Joey Jordison (Slipknot)

Παιδιά συγγνώμη για το offtopic αλλά κατι ακούστηκε οτι ο jordison έπαθε έμφραγμα όσο έπαιζε drums.
έψαξα στο ιντερνετ και δεν βρήκα τίποτα.
είναι αλήθεια η ράδιο αρβίλα;;

Urban legend...

Για 'μένα οι καλύτεροι drummers παραμένουν ο Sandoval (λόγω της απίστευτης ταχύτητας και των φοβερών ρυθμών που πιάνει) και ο Hellhammer (πόσο διαφορετικά αλλά πάντα τέλεια παίζει σε κάθε μπάντα:wink:. Μετά ακολουθούν οι Ken Owen (ΘΕΟΣ), Sean Reinert, Paul Bostaph (τον προτιμώ από το Lombardo), Αlexei (των θεών Catharsis), John Bonham κ.ά.

O drummer των Segmentation Fault:lol: :lol:

Ian Paice

Χμ, δεν ειμαι ειδικη στα ντραμς αλλα νομιζω οτι αυτος που μου αρεσει πιο πολυ ειναι ο Joey Jordison. http://www.youtube.com/watch?v=t9TYQVM9SSA

Ingo Schwichtenberg (early Helloween)

Στον δισκο Walls Of Jericho τα κατεδαφιζει ολα !!!

Keith Moon ρεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

Αυτη τη στιγμη θα πω αυτον...

Eιναι απλα ΘΕΟΣ!!!

[SPOILER]ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ GAVIN HARRISON;;;[/SPOILER]

Gavin Harisson ειναι ο ΘΕΟΣ της μεταλ

Dave Weckl ειναι ο ΘΕΟΣ της Fusion

Νeil Peart ειναι ο ΘΕΟΣ της ΡΟΚ

παρακαλω να κλεισει το θρεντ!!!!!! ΤΩΡΑ!!!!

weckl και peart συμφωνω

αλλα ο harisson στο μεταλ??οχι οτι δεν ειναι παιχτουρα!αλλα...

1)VINNIE PAUL
2)NEIL PEART
3)DAVE MCLAIN(τι παιζει στο blackening to atomo?)

Εχω κολησει με τον Matt Helders τον Drummer απο τις μαιμουδες , πολυ παιχτης ο τυπος .

:bow:

:bow:

carmine appice κορυφη ο τυπος.....:wink: