Τι dvd/ταινία στην tv είδατε σήμερα...;;;

1 Like

Ωραίο ταινιακι επιτελους.

το περιμενα καλυτερο αλλα δεν ηταν κακο , ισα-ισα. Απλα θα ηθελα το κατι παραπανω . Ισως φταιει οτι ειχα ακουσει κορυφαια σχολια μεχρι να την δω.

Μου το προτεινε μια κοπελα που γνωρισα σε μια παρεα την Παρασκευη και μου ειπε οτι ηταν εξαιρετικο, και οτι για καποιον που εχει δει χιλιαδες ταινιες και δεν εντυπωσιαζεται ευκολα πλεον, αυτο μπορει να εντυπωσιασει. Ισχυει?

0-0-11

1 Like

Δεν ξερω τι σημαινει αυτο, θελεις να το εξηγησεις να κανουμε χαβαλε?

φουλ επιθεση

Οκ κατι θα εννοεις εσυ που ειμαι πολυ χαζος για να το καταλαβω μαλλον, αλλα τελος παντων… ηταν μια φιλη της κοπελας που βγαινω, οποτε οτι και να εννοεις μαλλον ακυρο θα ειναι

ενα αστειακι εκανα dude επειδη ανεφερες την κοπελια.

2 Likes

ε δεν εξηγείς και εσύ…ο τάταρος έλεγε να την παίξεις φουλ επίθεση, αλλά τελικά μάλλον winger ψάχνεις :stuck_out_tongue:

10 Likes

^^^^^^^^ ΕΠΟΣ!!! προσκυνω

Η αληθεια ειναι πως αυτο το κοριτσι θα ειναι γειτονισσα 4 τετραγωνα απο εκει που μενω συντομα, αφου μολις μετακομισε απο Σαν Φρανσισκο εδω περα και μενει μεχρι την 1η Ιουνιου με την αδερφη της… οποτε οποιος θελει να της κανουμε παρεουλα ας πει, εδω ειμαστε :sunglasses:

Και ειναι και γλυκυτατη, και ειναι και χορευτρια. Εγω θα μεινω με την αλλη χορευτρια (οσο εξαρταται απο μενα δηλαδη)!

3 Likes

ααα εσυ εισαι δυνατος παικτης…ανεβηκες στα ματια μου τωρα

το βλέπω…το νιώθω για εσάς τους δύο

on topic: είδα Paterson τις προάλλες και αν κ μ’ αρέσει ο Τζάρμους γενικά εδώ με ψιλοκούρασε

Ναι ισχύει, πραγματικά έχω πέσει σε τέλμα με τις ταινίες, έχω δει τόσες τα τελευταία χρόνια που δεν με ενθουσιάζει σχεδόν τίποτα. Η συγκεκριμένη είναι πραγματικά καλή

1 Like
1 Like

δεν το ειδα αλλα ταιριαζει με τα προηγουμενα εξωφυλλα

1 Like

4 αποχρώσεις του κίτρινου…:stuck_out_tongue: