Με τα emo πώς τα πάτε?

Πάντα ξεμωραμένος ήταν…

και γω τοτε το δα μην νομιζεις :stuck_out_tongue:
νταξ, μπροστα στους εμο και στον κουικ, θες δεν θες τις κοβεις τις φλεβες σου.

8O

:lol: EΞΩ ΟΙ ΕΜΟ ΑΠΟ ΤΟ FORUM:lol:

8O

:lol: EΞΩ ΟΙ ΕΜΟ ΑΠΟ ΤΟ FORUM:lol:

Σκηνικό από Γλυφάδα σήμερα:

Περπατώντας στη Μεταξά πέφτω πάνω σε συμπλοκή emo και τρέντηδων.:smiley: Είχα αράξει και παρακολουθούσα το καβγά, κοπέλες να τσιρίζουνε κλπ, και μετά απο κανά 10λεπτο σκάνε 2 περιπολικά… Μαζεύουν 5 απο δαύτους και τους πάνε μέσα. Μια κοπέλα να κάνει “ελπίζω μη τους κρατήσουνε πάνω από μια μέρα” και να της απαντάω εγώ “Δέκα χρόνια να φάνε να σαπίσουν τα κωλόπαιδα”:lol:

Το ύφος της ήταν όλα τα λεφτά!

thats why speaking=ρε ειστε τρομεροι ρατσιστες και βλακες τι εχουνε οι εμο ρε μπετοβλακες θαρειτε πως ειστε καλυτεροι εσεις oi βρομιαρηδες μεταλαδες(οχοι ολοι,σχδον ολοι)ε σας λεω οτι τα ιδια σκατα ειστε–ΚΑΙ σεις μια μοδα εξυπηρετειτε!!!ετσουξε λιγακι???σορρυ κοκκινε πυραμιδα που σου σπασα τον κωδικο δεν φταιω ργω αλλα το απειρων δυνατοτητων μυαλο μου!!

Με το να μπαινεις με το κωδικο του αδερφου σου δεν αποδικνυεις κατι.
και οσο για το σπασιμο ειναι πολυ απλο οταν ο κωδικος ειναι αποθηκευμενος στη σελιδα.Μπετοβλακα!

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Μαμά, μπορώ να γίνω κι εγώ χάκερ :bounce: =D>

πηγαινε φαε κανα μπεργκερ χοντρε και τα λεμε…δεν το συνεχιζω επειδη σεβομαι τον ρεδ πυραμιδ!!!

πηγαινε πνιξε τον πονο σοθ τωρα σε κανα πιτιγυρο

Ναι φαινεται ο σεβασμος σου στον πυραμιδα το βλεπουμε
Σεβασου πρωτα τον εαυτο σου και μετα σεβασου τους υπολοιπους :wink:

:lol3: :lol: :lol3:

ωραιο το περιστατικο ρε φριδομ :stuck_out_tongue:

και συ εκει με τον καλο λογο στο στομα παντα:p

Μακριά από κάθε ρατσισμό ο Κωστής…

Ναι ρε δατς γουάι! Γιαυτό σε αγαπάμε! Αλλά όχι στον τόλκι. Θα σε βρώ και θα σε θανατώσω.

Πολυ εκδικητικος τυπας πρεπει να εισαι εσυ… :stuck_out_tongue:
Εχεις και ενα αναλογο θεμα για το led…

Τα emo εχουν ενα κακό…Σκανε σαν τις μπούτσες εκει που δεν το περιμένεις (και στα πιο απιθανα μέρη μαλιστα) και σου γυρνανε τα αντερα ανάποδα…

:lol:

Αυτόν τον πολεμάω γιατί την λέει στον τόλκι που όλοι αγαπάμε, αλλά και επειδή υποστηρίζει τους emo.
Τον λεντ τον πολεμάω γιατί
1ον: Είναι ελοχίμ και
2ον: Βρίζει τα ιφριτς, και ως υπαρχηγός τους είναι καθήκον μου να τον εξοντώσω.

ειδα 2 βιντεο που ανεβασαν στο youtube που ειχε emo σε μια εκπομπη tv tiglon. καλα μιλαμε πολυ γελιο, το ενα μαργαριταρι μετα το αλλο πετουσαν :lol: :lol:

Παιδιά άκουσα στην Τ.V. ότι απο την αρχή του χρόνου θα ψηφιστεί νομοσχέδιο ΕΥΘΑΝΑΣΙΑΣ για τα ΕΜΟ
Ξέρει/άκουσε κανείς τίποτα ????

Τα ειδα και εγω ρε… μιλαμε αψογα!:lol: :lol: