Με τα emo πώς τα πάτε?

μπορει αλλα ειναι αθλιοι… πρεπει να τους εξαφανισουμε… ειτε fake ειτε true ειναι αποτελουν απειλη για το ανθρωπινο γενος…ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΜΕ

ΥΓ: παντως δεν με επεισες οτι δεν εισαι emo lolololol

H EVA_MX ΕΙΝΑΙ EMO XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Κι εσυ εισαι…

εγω δεν σε εβρισα…παντως το τεστ δεν θεωρειτε και πολυ εγγυρο γιατι εκτος απο τα emo και οι μεταλλαδες φορανε μαυρα ρουχα…

και οι παππαδες επισης

μπραβο αρα αφου ουτε οι παππαδες ειναι emo αρα το τεστ ειναι λαθος

Οι παππαδες ειναι εμο.Αφου λενε το πατερ Εμον

πατερ ημων= φαδερ οφ ασ

πατερ εμον = Φαδερ οφ δι ιμοζ

ναι και υπαρχει και το : i believe in 0ne emo father everyholder poet of sky and earth, everything we see and everything we cant see. and in one emo son the only true emo child. before the centuries. light from light. emo real from real emo, borned not maked, from the same matter forever borned.
who from us and for our sane camed from sky and take skin from spirit saint(not anger) and emo mother the virgin and onepersoned.
who crossed for us and pontios pilatos watching and schaffered and burried.
and he (the emo child) was be alive again the third day as the writen say.
and he went to sky and sit from right to emo father…

δεν ξερω παρακατω για να μπορεσω να το μεταφρασω…
ΥΓ:everyholder=παντοκρατορας
για οσους δεν καταλαβαν ακομα ειναι ο νεος υμνος i believe in one emo που μολις εφτιαξα… χαχα

λετε τα emo μετα απο αυτο να με θεωρουν φιλο τους??? ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω…

Μπορεί να παντρευτείς κάποια emo και να κάνετε emo-παιδάκια,και να αλλάζεις emo-πάνες,να είσαι με τους emo-φίλους της μια ζωή,και στο γηροκομείο να ακούτε emo μαζί…είδες τι προοπτικές υπάρχουν?:stuck_out_tongue:

Τα emo βγαίνουν μόνο τη νύκτα? Πήγα emέρα μεσημέρι στο Mall και δεν είδα κανένα… Το βράδυ όμως βρίσκονται παντού… Γιατί δε βρίσκουμε που κοιμούνται, να τους ρίξουμε φως να καούν?

all we need is lighting we power and mind…!!!

και να είμαι τι σας νοιαζει?κακο είναι?μάλλον για εσας ναι.για εμενα οχι.Εγω ειπα οτι σιχαινομαι την ιδεολογια τουσ αλλα λατρευω το στυλ τους!

Μια χαρά είναι το στυλάκι τους… :roll:

Tί το τόσο κακό έχει η ιδεολογία των emo ,εγώ ούτε την ιδεολογία των κολλημένων μεταλλάδων πάω…Κάποιος θα φαει ban σήμερα…:-- :-- [-o<

Των κοριτσιων ναι ειναι (τις περισσοτερες φορες). Των αγοριων ειναι μια χαρα μονο στις Αποκριες…

Δεν υφισταται ουσιαστικος διαχωρισμος κοριτσιων εμο και αγοριων εμο.
Επισης, ναι, και η χαζομεταλλαδικη νοοτροπια μου την σπαει. Συντροφε Λουνατικ θα φαμε παρεα το μπαν και θα το δεχτουμε σαν αντρες:!:

Στυλιστικα τα emo ειναι ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ εχει υπαρξει μετα απο τους καγκουρες , τους τρεντιδες και τα ποσερια:!:

Xμ …εγώ δε μπορώ να το δεχτώ ετσι…Κοριτσάκι γαρ!! :oops: :oops: :stuck_out_tongue: